Първата ви голяма любов....

  • 8 557
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
А казват че първата любов................................

Хваща,хваща Mr. Green
Поне моята е хванала hahaha

# 16
  • Мнения: 577
и аз си имам първа любов,но не е мъжа ми.И до ден днешен се виждаме и сме познати Hug

# 17
  • Мнения: 670
Първата ми любов продължи 6 години. Едно разочарование ни раздели, но останахме близки.. Не първи приятели, но знам, че мога да разчитам на него, както и той на мен. Преживях раздялата за няколко месеца, но да си призная не ми беше много трудно. Назад няма да се върна. Просто късам и хвърлям.
Мъжът ми беше втората ми, но истинска любов. Чиста, неподправена, дива, шеметна и красива любов! С него съм истински щастлива, чувствам се желана, обичана и ценена. Връзката ни е здрава и силна.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Първата любов я жалих 6 месеца.После започнах връзка с мъжа ми и до днес на съм се сещала за другия с нищо повече от приятен вкус в устата WinkВ този смисъл - може би е бил първата, но не голямата любов Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 680
Имала съм много гаджета преди мъжа ми и сега като се замисля никой не мога да определя като голямата любов.
Мъжът ми ми е голямата любов, за него най-много съм страдала и най-силно съм желала, той исках да е баща на децата ми. Макар , че сега  newsm78

# 20
  • Мнения: 394
Първата ГООООЛЯМА любов не беше мъжът ми Mr. Green
Едвам го прежалих тоя,така ми беше влезнал под кожата,че си бях изгубила главата hahaha
Като срешнах мъжът ми  такава либоф се зароди,че се чудех,как съм летяла по-оня.Ама пубертетска му работа-лапваш въдицата и тва е.Сега си се сещам от време на време и се чудя на главата си-аз мозък тогава имала ли съм? newsm78 Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 925
Мъже, кажете ( а защо да не се включат и жените с отговори? Simple Smile )... колко време ви беше необходимо да преживеете първата си голяма любов?  Wink
Ами около 2 години и половина
Вярвате ли, че е възможно и случвало ли ви се е , да си останете много близки приятели и след това с нея/него ? Simple Smile
Ами, да вярвам, все още поддържаме контакт, по празници се чуваме, но се виждаме много рядко.
Ако тятой след години поиска да сте отново заедно , а за вас вече има друга жена/мъж, която  представлява интерес за вас, бихте ли се върнали при първата си любов?
Не не бих, пък и той не е от хората, които ще ми се бърка в живота, дори да има такова желание.




# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Много го обичах... Загина при мотоциклетна катастрофа. Cry Praynig Cry

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Отне ми 3 години, че и малко отгоре. След това се виждахме случайно по улиците на София...в началото не си говорихме, разделихме се малко гадно. После всичко си дойде по местата, обяснихме си, че каквото било - било. Пихме бира веднъж и толкова. осъзнах, че наистина съм го прежвяла, седях срещу него, умирах от нерви, цялата треперех, но  сърцето ми беше празно за него. Отдъхнах си.
За много добри приятели- не знам, може, ако и двамата в един и същи момент са изстинали и не е имало голям катаклизъм . Познавам такива случаи.
Не бих се върнала назад. Колкото и да съм го обичала, сега много добре осъзнавам, че не сме един за друг по никакъв начин, няма да можем да живеем заедно и една седмица.

# 24
  • Мнения: 46 518
Имала съм много гаджета преди мъжа ми и сега като се замисля никой не мога да определя като голямата любов.
Мъжът ми ми е голямата любов, за него най-много съм страдала и най-силно съм желала, той исках да е баща на децата ми ...

Същото е и при мен.
При предишните ми връзки имаше привличане, но чак любов не мога да го нарека, сега съм с Голямата си любов, надявам се за дълго  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами ние с първата ми любов сме приятели и до днес, но ги няма одаааван онези чувства  Grinning
Били сме гаджета 3 пъти, като последният път го чаках да се уволни от казармата, но после ме приеха да уча и се разделихме  Hug като добри приятели  Grinning

# 26
моята първа любов я срещнах тия дни в един сайт за запознанства.
Отново свободна.
Само че... не знам има ли смисъл да започваме да градим нещо, прекъснато преди 8 години...Thinking

# 27
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
С първата си голяма любов живях 10 години - трудни, кошмарни, от днешна гледна точка, години - но го обичах....разделихме се гадно Confused...все още при споменаването на името му нещо ме стяга отвътре Sad....не съм го забарвила на 100%....но се надявам да успея с течение на времето.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Отне ми няколко години, да преживея първата си голяма любов.
В никакъв случай не мога да кажа, че сме приятели.  Naughty
И не смятам, че бих се върнала при него!

# 29
  • Мнения: 490
Мъже, кажете ( а защо да не се включат и жените с отговори? Simple Smile )... колко време ви беше необходимо да преживеете първата си голяма любов?  Wink
Вярвате ли, че е възможно и случвало ли ви се е , да си останете много близки приятели и след това с нея/него ? Simple Smile
Ако тятой след години поиска да сте отново заедно , а за вас вече има друга жена/мъж, която  представлява интерес за вас, бихте ли се върнали при първата си любов?






Ще ти отговоря така:
"Пътища, които се пресичат,
ако някога се разделят ,
като ранени змии криволичат,
но никога от тях не става път!"

Общи условия

Активация на акаунт