Първата ви голяма любов....

  • 8 592
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3
 LaughingПървата ми голяма любов трая точно 3 прекрасни месеца,след което се разделихме напълно нормално,без никакви сълзи и проблеми.Но не знам защо.Той е на-добрият ми приятел.Все още си имаме нашата песен и си я пускаме често,но поотделно.Интересното е,че може би все още съществува някаква мисловна връзка между нас.Но не и любов-привързаност,приятелство-да!Не бих се върнала-много по-ценен ми е като приятел.

# 31
  • Мнения: 3 760
Предишните ми големи любови, бяха големи от тогавашната ми гледна точка. Сега ми се струват .... двуизмерни.

# 32
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Първата ми голяма любов е.....мъжа ми  Mr. Green.Бяхме заедно 3 години,той влезе в казармата,аз в университета и не го дочаках да излезе Laughing.Аз имах 2 гаджета после,той също няколко.Но като го видех нещо ми трепваше,явно първата любов наистина не хваща ръжда  Heart Eyes.И след 5 години,в които все се разминавахме,се случи така,че бяхме свободни ...и пак се случи магията и се събрахме. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 257
Още ми е на сърцето това момиче... като се сетя за нея и ми става блажко /като кажа блажко и се сещам за пръжки с лук/.
Бях на 16, тя се казва/ше/ Ралица, с руса, къдрава коса, зодия Телец ... Мисля, че е в Щатите сега. Не съм я виждал повече от 10 години...


Оле, за малко да ми притупка сърцето Flutter Гледам аз Телец, Щатите, 10 години и се заизприщвах  #Crazy Викам си - уджъс, ето го! Ма после видях Ралица, руса къдрава коса и ми олекна. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 695
Първата ми голяма любов продължи около 6г. и това беше много вълнуваша,страстна и безгранична любов.разделих ме се защото когато два остри камъка се съмерат на едно място просто не става Weary останахме си близки и винаги можем да разчитаме еднин на друг.виздаме се сравнително често защото живеем много близко един до друг.да се съберем отново...едвали  smile3503 в крайна сметка сега аз си имам друг живот.но хората са казали,че каквото е писано и каквото трябва да стане ще стане newsm53

# 35
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Силни емоции и какви ли не щуротии за  хора, за които сега не бих се преместила дори на съседната маса. Този, който притежава сърцето ми сега е до мен и ми дава, всичко онова, за което някога съм мечтала, а дори и много повече Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 798
Oooo първата ми голяма любов.., беше и ученическа, бих казала детска даже, е добре де обичах го от първи клас. Crazy.Не се смейте.Така си беше. На 13г. станахме гаджета. Бяхме от различни градове и ме държа дълго. После на 18г. не ме приеха да уча в неговия град.. и така се разделихме по стечение на обстоятелствата.Аз исках да поддържаме някаква връзка/приятелска/, но той не иска. Явно беше разказал на бъдещата си жена за мен, а тя ме чувства като заплаха и така...Не се бъркам там, за да не преча. Въпреки че понякога ме боли, че човек на който съм отделила страшно много чувства, не се обади дори да ме поздрави когато родих. Чак когато се запознах със съпруга си, разбрах че с първата ми любов не сме ставали за истинско семейство. Сега да имам някаква връзка с него? Не мисля, не ми трепва отвътре дори.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първата ми голяма любов е съпругата ми и майката на детето ни... Вече 10 години сме заедно... От които вече 2 и нещо като официално семейство... Любовта ни е още от ученическите години... Преживя и студентските... Моята казарма и прочие изпитания... И става все по-силна и по-силна...
Всичко онова, което ми се е случвало преди това... Е било харесване, симпатия, увлечение или каквото и да е друго... Но не и любов... Любов е отношението между мен и съпругата ми, между нас, сега...

# 38
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
"Пътища, които се пресичат,
ако някога се разделят ,
като ранени змии криволичат,
но никога от тях не става път!"

Дамян Дамянов - неповторим. Hug

А по темата - аз съм голямата любов на мъжа ми, а той - моята най-голяма любов. Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 479
I az ia izjiviah... Malko trudno - 5 godini mi triabvaha, zashtoto toi mi beshe kato pristan Hug Vinagi, kogato se razocharovah ot myj, v mislite si mojeh da se vyrna kym nego i da znam, che ima edin dostoen chovek, kogoto da obicham.. No se izlekuvah Party I sega samo chuvam za nego ot brat mu, zashtoto jena mu e dosta revniva i dori i da se vidim niakoi pyt, toj nadali shte mi kaje neshto poveche ot Zdrasti
I vsyshtnost  newsm78 toi mi beshe pyrvata Lubov, no ne Goliamata
Goliamata mi lubov, sega e s men   loveuuu hug spoko

# 40
  • Мнения: 210
Моята първа любов вече е известна, публична личност, но не казвам коя е  Stop

Та  мисълта ми беше, че се налага често да го виждам и да си спомням 2те години ,когато бяхме заедно и да си мисля какво би било ако сме заедно и сега.
Но отминала работа  Rolling Eyes

Сега ни се разминават пътищата, но скоро се срещнахме случайно и много се изненада като му казах, че ще се женя, сякаш него ще чакам цял живот #Crazy


Отминала работа с една дума, незабравена, но отлежала и омръзнала...

# 41
  • Мнения: 357
Голямята любоффф - лъжааа, измама, тотално разочарование!
Седем години се борихме да сме заедно, успяхме, оженихме се, имаме син и на осмата се разделихме, след няма и една година брак! Ама такова разочарование, че даже не искам и да чувам за него, вече нищо не ми трепва! Sunglasses
Пък първата любов... беше несподелена, поне тогава(в четвърти клас Laughing). Той харесваше приятелката ми и аз все пак се радвах за тях, с него си бяхме много добри приятели. После той ме сваляше, ама аз вече бях срещнала "голямата любоффф" и не, та не! Тръпка ми беше, ама въпреки всичко си държах на "голямата любов".
Обаче... след 12 години приятелски отношения сега се оказва, че и аз съм му била тръпка през цялото време и........ Какво ще излезе от цялата работа - нямам идея! Thinking

# 42
  • Мнения: 194

 Голяма любов ... Той не е голямата ми любов, той е мъжа, когото ОБИЧАМ. С цялото си същество, с всичко живо в мен ...
 И сякаш с времето ми става все по-мил и близък и необходим ...  миличкото ми момче,  ... 

# 43
  • На небето
  • Мнения: 5 530
колко време ви беше необходимо да преживеете първата си голяма любов?  - Ами около 2г. и нещо. И добре че го преживях беше ми голямата грешка в живота. И това по скоро го определям като сляпа любов, не голяма. Най голямата ми любов е мъжа ми, по голяма от него не може да има. Hug
Вярвате ли, че е възможно и случвало ли ви се е , да си останете много близки приятели и след това с нея/него ? - Не, не бих искала, по добре ще е и за двама ни, до колкото го познавам, той още ревнува бившите си гаджета, затова по далеч по добре. Naughty
Ако тятой след години поиска да сте отново заедно , а за вас вече има друга жена/мъж, която  представлява интерес за вас, бихте ли се върнали при първата си любов? - Абсурдно е някога да имаме отново нещо общо, то големите грешки веднъж ги допускаш, друг път не се хващаш на това хоро. Имам си най добрия мъж на света, защо ми е да се ровя в помията на миналото си : Naughty

# 44
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Преживяла съм я   Peace, ако е било голяма любов ... сега не ми се струва да е била кой- знае колко голяма, но тогава... е страдах известно време, но всичко вече е забравено! Сега мъжът ми е голямата любов  Heart Eyes /е когато ме дразни не е ...  Wink/ Моят мъж също е имал големи любови преди мен, но се надявам всичко вече да е останало назад във времето- поне така казва

Общи условия

Активация на акаунт