Снимки, направени със смартфон - 2-ра тема

  • 80 973
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 346
Пътят от магистрала Тракия в посока Ришки проход, от южната страна Simple Smile
Питам,защото много ми заприлича на Земен. Grin

# 541
# 542
  • Мнения: 8 163
Най-сетне си взех обективчета на Момент. Допуснах грешка, като избрах единият от тях да е теле, защото не работи добре с iPhone 7 Plus. Но пък макрото и широкоъгълният са феноменални.

Ето една муха, която крото седя, докато почти не я захлупих със сенника на макрото.

# 543
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Най-сетне си взех обективчета на Момент. Допуснах грешка, като избрах единият от тях да е теле, защото не работи добре с iPhone 7 Plus. Но пък макрото и широкоъгълният са феноменални.

Ето една муха, която крото седя, докато почти не я захлупих със сенника на макрото.



Ооо, много яко! Relaxed
Аз имам едни измислени от Алиекспрес, няма такъв шит просто Grin

# 544
  • София
  • Мнения: 39 770
Аз все още не съм се навила да си взема обектив Simple Smile

Смених си телефона и гугълската камера ми се скапа - няма никакви настройки и са изчезнали режимите (панорама) и т.н.
Камерата на новия уж е по-добра (Samsung J7), но ми се струва, че алфата снима по-добре.
Алфата прави хубави снимки (в движение), докато при другия се размазват. (Снимам с едно и също приложение, без доп. настройки).

# 545
  • Мнения: 8 163
Аз имам едни измислени от Алиекспрес, няма такъв шит просто Grin
Laughing И аз бях купила един комплект от Photojojo преди време. Боклученца. Момент дават умопомрачително качество за обектив с такъв размер.

Птичи поглед към Париж. Шаблонен, ама ми е мил, понеже бяхме там със сестра ми.

# 546
  • Бостън
  • Мнения: 13 505
Все още не работи качването на снимки директно от телефона, поне при мен не работи и чакам с нетърпение да сработи, че да ви зарина  Trollface

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 11:28 от Agent Provocateur

# 547
  • Мнения: 237
Здравейте.С Huawei p10 lite съм, но нещо не ни стават хубави снимките.Малко замазани .90процента от снимките съм снимала детето  си.Фокусирам, има и много настройки,  разгледах ги всички.Та ви моля да кажете някой хитринки за снимането с телефон.Явно задтелефонното устройство е виновно Simple Smile

Ето една муха, която крото седя, докато почти не я захлупих със сенника на макрото.

Уникална снимка.Бихте ли ми казали за портретни снимки ,(детето да снимам) какъв обектив за телефон да си взема.С хуавей p10лайт съм.Не мога да се ориентирам в марка и вид на обектива.И да попитам тези на Moment само за айфон ли са

Последна редакция: нд, 16 юли 2017, 10:26 от AnMary

# 548
  • Мнения: 2 288
Здравейте, чудесна тема сте си заформили. Определено има какво да се види, с радост ще ви следя.
Ето и от мен нещо:
Колизеум нощ, сутрин, следобяд.







И един морски дъжд.

# 549
  • Мнения: 46 520
Pure_nature, страхотни са, първата особено се е получила много интересно Heart Eyes

От мен малко сърдито море Simple Smile





# 550
  • Мнения: 19 018
Две италиански морета от мене



# 551
  • Мнения: 8 163
Уникална снимка.Бихте ли ми казали за портретни снимки ,(детето да снимам) какъв обектив за телефон да си взема.С хуавей p10лайт съм.Не мога да се ориентирам в марка и вид на обектива.И да попитам тези на Moment само за айфон ли са
За портрет обикновено използвам портретния режим на телефона, без допълнителен обектив.

Засега Момент предлага новия модел на калъфчетата само за айФон, а без такова специално калъфче обективите не могат да се ползват. Предполагам, че скоро пак ще започнат продажбата и на калъфчета за Галакси и айПад Мини. Съмнявам се обаче, че ще има за Хуавей.

***

Ето един кадър с портретния режим на айФона: мемориал за жертвите на холокоста, гробище Пер Лашез, Париж, юни 2017

# 552
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Малко от разходката ни в Сантурци, Паси Баско:




# 553
  • Мнения: 46 520
Един огнен залез, който успях да щракна в движение от колата, затова не очаквах да се видят реалните цветове, много впечатляващо беше на живо...

Скрит текст:

# 554
  • Мнения: 4 009
И от мен няколко Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт