Избелване на зъби у дома

  • 127 900
  • 420
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Дрогерийните ленти изобщо не работят...

# 271
  • София
  • Мнения: 158
Аз се избелвам с гелове на Opalescense ,не съм имала чувствителност .Не съм използвала обаче лентите ,та не мога да сравня.Мислех,че са по-агресивни.
От къде поръчвате Opalescence?

# 272
  • Варна
  • Мнения: 34
Opalescence 16% си купувам от зъболекаря. Миналара година ми изработиха шините и пробвах за първи път, а в момента избелвам отново. Невероятен ефект има при мен. Жалко наистина,че сайта,който продава тези гелове,работи само със стоматолози. Разликата в цената е около 30 %,което никак не е малко.

# 273
  • Мнения: 1 480
Opalescence 16% продават в Amazon и Еbay . Щом имате шини може да си купите от там.

# 274
  • Мнения: 1 109
Каква цена давате за Opalescence 16%?

# 275
  • Варна
  • Мнения: 34
За 4 броя 100 лв

# 276
  • Мнения: 823
Аз се избелвам с гелове на Opalescense ,не съм имала чувствителност .Не съм използвала обаче лентите ,та не мога да сравня.Мислех,че са по-агресивни.
От къде поръчвате Opalescence?
От приятелка -представител на стоматологични консумативи Simple Smile

# 277
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Аз окончателно да се оплача от пастата за зъби Ултрабланка. След около 4-седмично използване и изразходване на цяла тубичка от пастата /ползваме я аз и мъжа ми/ ефектът за зъбите ми е нулев. Само дето постоянно трябва да мия мивката в банята, защото е бяла, а от пастата се оцветява в сиво. Четката ми за зъби също се оцвети в сиво.

# 278
  • Мнения: 823
Няма такава паста ,която да избелва .Те по-скоро са за след избелването -поддържане на резултата .

# 279
  • София
  • Мнения: 1 758
Някой може ли да направи съпоставка между гела и лентите?

# 280
  • Мнения: 479
Здравейте! Искам да попитам някой използвал ли е конкретно този комплект и имате ли мнения дали избелва или за пудрата за избелване на NutriWhite

# 281
  • София
  • Мнения: 1 758
Според вас 5 пакетчета ленти достатъчни ли са за първо избелване с ленти?

# 282
  • Мнения: 823
Точно вчера сутрин гледах за избелващите ленти .Незаконни са в Бг ,не си съсипвайте зъбите -прекалено много е водородния пероксид.

# 283
  • София
  • Мнения: 1 758
Значи тогава трябва да слагаме бондинг или фасети,ако искаме бели зъби.

# 284
  • Мнения: 823
Ми не ,геловете нямат такова съдържание на водороден пероксид.

Общи условия

Активация на акаунт