Избелване на зъби у дома

  • 125 801
  • 420
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 749
На мен не ми избелват добре и много бързо пак потъмняват.
Освен това получавам много голяма чувствителност и затова си мисля за варианта  с бондинг.

# 286
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам някой използвал ли е конкретно този комплект и имате ли мнения дали избелва или за пудрата за избелване на NutriWhite


Да. Въпреки, че имаше малък резултат, зъбите ми станаха супер чувствителни и само от поемане на дъх ме боляха ужасно. Не си струва.

# 287
  • Мнения: 1 422
Здравейте! Искам да попитам някой използвал ли е конкретно този комплект и имате ли мнения дали избелва или за пудрата за избелване на NutriWhite


Същият комплект се продава в алиекспрес за $10.. Явно го внасят и си лепват тяхната марка. Според мен е рисковано да се ползват подобни китайски гелове с неясен произход и съставки.

# 288
  • Мнения: 479
Благодаря! За сега само обмислям за пудрата на nutriwhite дали да си взема, правят й голяма реклама из фексбук.

# 289
  • Мнения: 1 422
Благодаря! За сега само обмислям за пудрата на nutriwhite дали да си взема, правят й голяма реклама из фексбук.

не вярвай особено на рекламата... Всяка една подобна пудра, без значение на коя марка, ще има същия ефект - съвсем леко изсветляване, но в никакъв случай 2-3 нюанса по-бели, премахване на зъбен камък, както пишат някои от доволните.. В Али-то подобно нещо струва 2-3 долара с безплатна четка..

# 290
  • Мнения: 66
Здравейте! Някой пробвал ли е този сет за избелване White Light Tooth ?

# 291
  • Мнения: 53
Здравейте
Виждам, че от лентите на Crest предлагат по 5 или 7 лентички.Дали ще са достатъчни, за да има видим ефект.
Моля някой, който ги е ползвал да сподели.
Благодаря 🌹

# 292
  • Мнения: 1 422
За лентичките им не знам, но от 2 месеца ползвам тази паста и определено има ефект - може би 2-3 нюанса ми светнаха зъбите Simple Smile

https://www.amazon.com/Crest-Charcoal-Toothpaste-Whitening-Invig … ing/dp/B07L625K8T

# 293
  • Мнения: 11 816
..от 2 месеца ползвам тази паста и определено има ефект - може би 2-3 нюанса ми светнаха зъбите Simple Smile

https://www.amazon.com/Crest-Charcoal-Toothpaste-Whitening-Invig … ing/dp/B07L625K8T
Дали се намира тук?

П.П. Намерих я, благодаря!

# 294
  • Мнения: 53
За пастите не съм се замисляла 🤨Дали качеството от български сайт ще е същото?

# 295
  • Мнения: 1 422
За пастите не съм се замисляла 🤨Дали качеството от български сайт ще е същото?

Ами ако са внесли оригинален продукт, би трябвало да е същото..
Аз ги поръчах от американския Амазон за по-сигурно, а и излязоха по-евтино дори и с транспорт и импортни такси.

# 296
  • Мнения: 53
А след колко време си проличава избелването? Понеже сега търся бърз резултат и затова бях се насичила към лентите, но като гледам цените май с пастата ще ми дойде по-изгодно.

# 297
  • Мнения: 1 422
То сигурно при всеки е различно, при мен може би след 2-3 седмици..
За бърз резултат вероятно с лентичките ще е по-добре. Аз реших да не рискувам с лентички, заради високия процент на избелващата съставка - то и заради това не са разрешени официално за продажба в ЕС. Но пък американците си ги ползват и зъбите им са блестящо бели Simple Smile

# 298
  • Мнения: 1 149
Виждам,че сте похвалили на Crest пастата за зъби. Някой поръчвал ли я е от бг сайт (надявам се да са оригинални продуктитв в такъв)?🤔

# 299
  • Мнения: 138
Включвам се да коментирам и аз лентите на Crest. Поръчах professional effect от USA kozmetika, четох мнения, че е достоверен сайт. Опитвах се да не консумирам оцветяващи храни и напитки. Зъбите ми са жълтеникави, но не много, не пуша, не пия кафе, чай. Към 15тия ден резултат почти нямаше. До края на процедурата Разликата беше малка, но все пак имаше. 1 месец след като спрях ползването им няма и следа от избелването. Поне не усетих никаква чувствителност в зъбите, което от една страна ме озадачи дали изобщо са били оригинални, сториха ми се много слаби. Не останах доволна и ще си насоча  Към друг метод за съжаление

Общи условия

Активация на акаунт