Aşk Laftan Anlamaz - Любовта не вярва на думи

  • 86 941
  • 557
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 186
Приятели, имаме превод и но Бодрумска приказка. Страхотен!!! нещо като Гюнеш - 2.
Ще помоля Габи да разшири заглавието да го направим на
ЛЮБОВТА НЕ РАЗБИРА ОТ ДУМИ И БОДРУМСКА ПРИКАЗКА.
Успешен ден на всички. Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 211
  • Мнения: 182
Гери, страхотна си! Хиляди благодарности за превода на 11 епизод и трейлърите към предстоящия епизод. Hug Hug Изгледах току-що епизода, беше интересен. Дидем и Дерия са големи лисици. ooooh! Дано скоро Мурат разбере какви ги вършат. Thinking
Някой ще гледа ли епизода тази вечер онлайн?
Хубав ден на всички от мен! bouquet

# 212
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Време е да подновеим Анкетата. Ето резултатите:
 Според вас подхождат ли си Ханде и Бурак ?
Да
37 (88%)
Не
5 (11%)

Общ брой гласове: 42

# 213
  • Мнения: 154
Здравейте групичка сериялчето е страхотно, свежо и забавно за 3- дни изгледах всичките серии до тук и нямам търпение за следващата  очертава се интересна стига да не се окаже сън тази така чакана целувка. От всички комедийни сериалчета които съм гледала май този ми е най любимия дано само не го превърнат в драма накрая ☺ хубава вечер момичета

# 214
# 215
  • Мнения: 5 663
Здравейте Hug Присъединявам се към тази хубава тема Simple Smile Няколко поста по-нагоре GeriSezoni  е предложила тук да се включи и "Бодрумска приказка" Подкрепям идеята! Прекрасен филм е! Няма тема, така че тук може да го наместим Simple Smile  Който не го е гледал- да започва, няма да съжалява Simple Smile

# 216
  • Мнения: 464
Отивам да гледам. #Crazy
oncee добре дошла Hug

# 217
  • Мнения: 5 663
Добре заварила,  zighy  Hug

# 218
  • Мнения: 4 751
Нямам търпение за срядааа, 12ти еп още не съм го гледала, но видях фрагмана за 13ти и се надявам това да не е  нечий сън Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 2 340
+1 да коментираме и БП тук  Peace

И аз не съм гледала 12, но фрага на 13 е  Shocked Shocked Shocked само да не са сънища и мечти пак...  ooooh!

# 220
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Момичета подскажете как да редактирам темата  newsm78

# 221
  • Мнения: 464
Нямам търпение за срядааа, 12ти еп още не съм го гледала, но видях фрагмана за 13ти и се надявам това да не е  нечий сън Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Би трябвало да не е сън, защото 12 серия завърши как Мурат каза на брат си, че ще  застане на вратата й и ще й покаже, че трабва да бъде с него

# 222
  • Мнения: 182
Добре дошли и от мен, момичета. Радвам се да ви видя тук! Hug
И аз съм на мнението на zighzy - не мисля, че моментът между Мурат и Хаят ще се окаже сън. Само се чудя кога ще тя му каже истината, но предполагам, че скоро. newsm78 Обикновено (по мои наблюдения) след хубавите моменти, които преживяват героите, все се случва нещо, което води до криза в отношенията им. Но ще видим какво са ни подготвили сценаристите. Thinking

sladurchetata - Гери превежда песните заедно със самия епизод. Успях да намеря само тази качена самостоятелно - http://www.vbox7.com/play:f1f94335d2. Hug

Относно Бодрумска приказка - аз също нямам против да включим този сериал към темата. Съвсем скоро ще изгледам преведените от Гери епизоди. Peace

Габи - Няма ли опция за редактиране? Аз мисля, че може около седмица след създаването на темата тя да бъде редактирана. Но не съм сигурна, нека по-компетентните от мен се изкажат.

# 223
  • Мнения: 182
Привет, момичета! Как сте? Hug

Ето от мен снимки на Ханде за сп. Elele. Heart Eyes Heart Eyes Много е красива. Two Hearts







А ето и две клипчета зад кадър. Peace
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/14537126_131335570 … 76880601088_n.mp4
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/14547369_958016020 … 38346016768_n.mp4

# 224
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
За съжаление не виждам такава опция

Общи условия

Активация на акаунт