Дрехи втора употреба...??

  • 21 011
  • 181
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ухаааа, пазарувам и още как. Като нямам възможност за нови маркови, а ми се иска, пазарувам. А и ми доставя удоволствие да намеря нещо хубаво.

# 31
  • Мнения: 6 472
Ммм да пазарувам си Mr. Green Имам точно два магазина, които посещавам и съм си купувала много хубави нещица. Знам кога зареждат и ходя тогава. За дечурлигата съм взимала много бонбонести дрешки Grinning

# 32
  • Мнения: 8 505
Все още не Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 394
Пазарувам-но рядко.Сега се замислих-имам 3-4 неща от такива магазини.Нямам скрупули,че са 2-ра ръка,просто рядко си харесвам нещо.

# 34
  • Мнения: 2 282
...
Но имам приятелки които са доста едри и не могат да си намерят нови неща техен размер и се принуждават да пазарят от 2-ра ръка. Пък да не говорим за разнообразието от дрехи "които не са модерни". Аз мразя да се съобразявам с модата сега, остри обувки, кичести полички на по 10 пласта и т.н. и там има страхотно разнообразие от модели, които не могат да се намерят при новите дрехи. За нещастие в БГ, сме много ограничени и следваме комунистическия манталитет, всички се обличат еднакво "модерно" и в магазините не можеш да намериш нищо различно. Влезете ли в един магазин все едно сте влезли във всички.
  202uu
Напълно съгласна с теб!
Влизам сравнително рядко, само ако ми трябва нещо спешно/за кратко - дрехи за ски-ваканцията, по време на бременност, яке за планината, дрехи за шишкавата мен, докато отслабна... Хич не си падам по обикаляне на магазините, и ми харесва, че там има всякакви стилове дрехи на едно място. А иначе рядко влизам, щото и по ровене в купчини не си падам, предполагам, че има и добре подредени магазини, само трябва да ги знаеш, аз аз не ги.
Сега се сетих за първата си покупка от такъв магазин - по време на сватбеното ни пътешествие (посред лято), по пътя към Пампорово рязко застудя, и спряхме в Асеновград да си купя нещо плътно. Да, ама там само булчински магазини, че май беше и почивен ден.... и точно един такъв магазин ме спаси - пуловерът и спортния панталон после ги доизносвах 5-6 години Simple Smile

# 35
  • Мнения: 200
Срам - не срам голям фен съм на тези магазини Peace Някакси ми дейсва релаксиращо - да мога да си взема накуп няколко неща и за дечищата също Peace Наистина има маркови и нови не6а, стига да слу4иш и да знаеш кога зареждат... пък и ина4е пак ми е кеф. Есента взех на сина ми 7 чифта панталони за 40 лв. (само като си помисля на какво прилича след мач или не6то подобно Close) Може би нещата ще се променят та и ние като бели хора да дадем 25 лв. за един детски панталон, ама за сега с 160 лв и т. н.
Само дето им увеличават цените гадовете лека полека Close

# 36
  • София
  • Мнения: 6 743
Пазарувам и изобщо не ме е срам да го кажа.Има страхотни попадения.
А от както станах като малък слон, не ми се дават луди пари за дрехи и се "обзавеждам" от там  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 858
Не, влизала съм 1-2 пъти и нищо не ми е харесвало, може би ако ми хареса нещо ще си го купя
И аз така.

# 38
  • Мнения: 7 430
..... И в този смисъл дано и в БГ стане като тук и няма да имате нужда от тези магазини...

Тук не съм съгласна с теб Naughty
Аз живея в Монреал и не съм виждала по голям и по препълнен (особено събота или неделя) магазин...да не ти говоря паркинга колко е голям  Crazy и как понякога няма място къде да паркираш Laughing
Спират шикозни коли от по 50 000$ и хората влизат да си пазарят - според теб те крайно нуждаещи ли са Thinking...или нямат парички  newsm78
Имам познати в САЩ, които ми казват, че е същото като тук...че къде сте вие, че не е така?
Ти може би не пазариш и за това не знаеш как е, но аз съм поне веднъж месечно посещавам този магазин и знам как е Wink
Не се обиждай, но не пиши под общ знаменател или пък без да имаш инфо Peace

# 39
  • Мнения: 1 680
Абе къде ги намирате тези Зари, Бенетони!?!?! Влизала съм няколко пъти и само дрипи имаше.

# 40
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе къде ги намирате тези Зари, Бенетони!?!?! Влизала съм няколко пъти и само дрипи имаше.
Не си попадала в подходящите магазини. Тези с марковите дрехи, са обикмовено по големи и фирмени магазини. Примерно като "Мания" и т.н. Там дрехите са малко по скъпички, но за сметка на това по нови. Магазините са по големи, а не като малките дупки в които продават дрипи и парцали. Въпреки, че и в тях понякога се намира нещо хубаво, но много, много по рядко. Във фирмените магазини има голямо разнообразие от свесни дрехи.

# 41
  • Мнения: 5 577
Харесах една блузка вчера, мисля да си я купя днес, на Esprit, за 5 лв. Нова е, червена.  Peace

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Абе къде ги намирате тези Зари, Бенетони!?!?! Влизала съм няколко пъти и само дрипи имаше.
Не си попадала в подходящите магазини. Тези с марковите дрехи, са обикмовено по големи и фирмени магазини. Примерно като "Мания" и т.н. Там дрехите са малко по скъпички, но за сметка на това по нови. Магазините са по големи, а не като малките дупки в които продават дрипи и парцали. Въпреки, че и в тях понякога се намира нещо хубаво, но много, много по рядко. Във фирмените магазини има голямо разнообразие от свесни дрехи.

Да, аз пазарувам предимно от Мания. Там 90% от дрехите са маркови.

# 43
  • Мнения: 2 784
Пък аз пазарувам от 2 супер малки, супер евтини и супер неизвестни магазинчета. Дрешките там са много хубави и по-евтини, отколкото в другите подобни магазини, да не говорим, че често попадам на дреха направо с етикетите от чужбинските магазини. На много малко хора съм казала за тези магазинчета, пазя ги само за себе си.  Twisted Evil Лошото е, че там не продават детски дрешки, тях ги купувам от Мания и подобни.

# 44
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Пък аз пазарувам от 2 супер малки, супер евтини и супер неизвестни магазинчета. Дрешките там са много хубави и по-евтини, отколкото в другите подобни магазини, да не говорим, че често попадам на дреха направо с етикетите от чужбинските магазини. На много малко хора съм казала за тези магазинчета, пазя ги само за себе си.  Twisted Evil Лошото е, че там не продават детски дрешки, тях ги купувам от Мания и подобни.
Цвети..., недей да криеш хубавите магазини за себе си, я кажи къде са и има ли дрехи за слаби хора като мене? Моляяяяяяяяяяяяяяяяяя..............

Общи условия

Активация на акаунт