"Под прикритие" - 9 тема Развръзката!

  • 55 384
  • 448
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 427
Съжалявам, но сцената с Попов хич не блестеше с актьорска игра. Като запален киноман, който от 20 години гледа по поне 30 филма месечно, и с голяма страст гледането ударно на всички сезони на някой сериал в рамките на 2-3 дни, смея да твърдя, че Ивайло Захариев се вторачва, не присвива очи, дори не мига, сякаш го е страх, че ще си забрави репликата и е толкова съсредоточен в рецитирането, че забравя да играе... Така е с всяка негова сцена. Определено НЕ става за актьор, освен може би за театър - там се цени рецитирането, а не емоцията. Всичко му е фалшиво. Под 'всичко' имам предвид усмивката, защото той за толкова сезона показа само 2 положения на лицето си - вторачено без да мига, рецитирайки, и усмихнато вторачване без да мига, рецитирайки.... Сещам се като се включи преди време в някакви протести, имаше пресконференция, беше супер естествен там. Правеше мимики, емоции....Какво му става като се снима в роля, не знам. Но категорично трябва да смени професията.
Толкова кофти игра не съм виждала от "Забранена любов" насам... Там онази русичката, гаджето на Ники Илиев, го конкурираше в рецитала...

Скрит текст:
Как пък веднъж не се насили да докара такава емоция и пред камерата. Не става въпрос само за щастие, а емоция като цяло.

# 76
  • Мнения: 9 865
Значи, да уточня Sunglasses, харесах Ивайло в цитираните сцени, не защото бяха "гениални" като актьорска игра , а защото беше много добре като за неговата игра, която в 98% ужасно ме е дразнила през всичките сезони.
И за театър не става според мен, аз киноман не съм, но театроман - да и не бих отишла да го гледам него специално. Simple Smile Не съм съгласна, че в театъра не се цени емоцията. Освен това, в тетъра няма дубли.

# 77
  • Мнения: 1 427
 Joy Joy Joy
Съгласна съм с теб  Peace

# 78
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ъъъъъ, аз пак недоразбрала, ама последно днес ли е финалният епизод или другата седмица има още един? И ако е така, другата седмица ще е в събота, а не в неделя, така ли?

# 79
  • into the blue
  • Мнения: 771
Другата събота е финалът.

# 80
  • Мнения: 1 427
Ей това е добра игра - на Бойко Кръстанов и Владо Пенев.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 334
Ей това е добра игра - на Бойко Кръстанов и Владо Пенев.
И на актьора, който играе Тодоров. Peace

# 82
  • Мнения: 4 255
И Ерол ще умре. Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 427
Ния ще загази.

# 84
  • Мнения: 2 769
Тоя Рони е супер противен. Sick

# 85
  • Мнения: 31 426
Защо смяташ така?

# 86
  • Мнения: 1 427
Тоя Рони е супер противен. Sick

Ама много яко си играе ролята човечецът Simple Smile

# 87
  • Мнения: 9 865
Оф, Ронката дано го накажат... зла гад е.
Хаха, тъкмо си мислех, че Куката и психоложката скоро ще ги хванат и Ния ги видя. Rolling Eyes

# 88
  • into the blue
  • Мнения: 771
Тоя Рони е супер противен. Sick

Ама много яко си играе ролята човечецът Simple Smile

Да,брррр, тръпки ме побиват от него.
Съдийката и тя ще изгори.

# 89
  • Мнения: 1 427
Онази негова реплика - "Ей са тука малко ще изщрака, да не се притесняваш!" (като отваряше главата на един)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт