Светлината на моя живот - Тема 15

  • 56 418
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 117
Робин, Yess, благодаря! bouquet
Погледнах и се сетих, че те от 2014 г.са едни от най-големите конкуренти на нашите, а главната им актриса винаги ми е била много антипатична.Сериалът е започнал 2013г., но тогава на върха е нашият сериал и почти всички награди са за него. Hug



# 16
  • Мнения: 628
Тара Hug, и аз го погледнах този сериал, но не ме впечатли много Rolling Eyes Нито главния, нито главната ми харесаха, особено мъжа ooooh! Това на първо четене (и последно засега Laughing)

Момичета Hug, новия епизод много ми хареса, но...Даиса е бременна наистина #Shocked Споменаваше се и в спойлера, но мислех, че нещо не съм разбрала ooooh! Смятах, че тя е около годините на Сантош, маалко по-млада може би, но не толкова, че да може да забременее newsm78 Не, че няма изключения, де, но пак ми е странно Laughing

Нашите сладури са върха txtloves txtloves txtloves Класиката се завръща Laughing- Сандия го измокри на Сураджи докато простираше на терасата hahaha После му каза Во Ай Ни, и тяхната песен пуснаха, три от три Laughing Да отбележа също, че много ми хареса как се беше барнал Сураджи, за пръв път да ми хареса оранжевия цвят hahaha
Продължаваме Laughing, Мена беше като на кино- седеше долу и само наблюдаваше и ядеше Joy Joy Joy Липсваше и само стола hahaha hahaha hahaha

Та, на Даи я хванаха да краде сладки от магазина на Сурадж smile3505 Сигурно се крие от срам (беше си покрила главата), защото как я нереди Сантош, а Мена и Арзу се спукаха от смях отстрани...И Сурия бяха слезли да видят какво става Peace Сантош като почна, че снахите Сандия и Мена не мислели за дете на тази възраст, а за Арзу още имало време fiuuuuuu Тук искаше да каже, че Сандия и Мена са стари за дете или аз нещо не съм разбрала newsm78 Според мен си им е нормална възрастта newsm47

Сантош продължи, че щяла да и даде играчките на Вед, нямало нужда да купува hahaha Rolling Eyes На нищо я направиха Crazy fiuuuuuu 341uu Може би попрекалиха само че...Rolling Eyes

В промото Сандия тръгна да казва на Сурадж, че е бременна, но не изглеждаше много радостна, по-скоро притеснена беше, или поне така ми се стори Rolling Eyes Бяха със същите дрехи като във видеото, което постнах по-рано, но скачането от видеото Laughing май е било преди Сандия да разбере, че е бременна... newsm78 Ще видим утре какво ще се окаже newsm53

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 21:11 от RobinW

# 17
  • Мнения: 14 204
Роси, не мога да изкажа възхищението си от всичко, което видях в новата тема. Толкова много красота на едно място! Всичко е превъзходно!
През следващите дни, в свободното си време, ще има какво да гледам отново и отново, без да се уморя. Наслаждавам се на това, което публикувате.
Позволих си да копирам имената и на другите момичета, за да им благодаря най-сърдечно.
"Превод на биографиите: Миха, Колажи и гифове - Тара, Радост, Софи, Ени и Росинце. Специални благодарности на моята добра приятелка Диди, за специално направените за мен и темата гифчета със Сурадж и Сандия"
Това, че не се включвам не означава, че не ви чета. След напрегнатия ми работен ден, вие сте като балсам за душата ми.
Още веднъж, благодаря на всички ви за анализите, коментарите, разказите на новите епизоди и прекрасните колажи, гифове и снимки от любимия ми сериал!  txtloves

# 18
  • Мнения: 8 460
И аз си изгледах новата серия  smile3521Много сладки Сурадж и Сандия в сцената на балкона ,а Мена от долу ядейки фъстъци  и усмихвайки се каза ,че те били вечно влюбени  smile3521
Робин мисля ,че бабу точно това искаше да каже ,че и Сандия и Мена са вече зрели  и не мислят за бебе ,сега бил реда на Арзу и Чоту  newsm78Зрели ,зрели колко да са зрели и Мена и Сандия съвсем спокойно могат да си родят по още едно дете защото са си в напълно подходяща възраст  smile3521При Даиса нещата малко вървят към чудо защото както и да го погледнем тя си е вече във възраст за внуци ама пък като е бременна какво толкова ще си има бебе и това е  smile3521Под английския превод има коментари и там са пресметнали ,че Сантош е родила Сурадж като е била на около 16 години ,Сурадж на кабади турнира бил на 34 г. значи сега е 35 годишен ,а мама е на 50 и няколко ,Даиса изглеждала по-млада значи да речем е около 46-47 години с две думи и тя може да забременее и не е никакво чудо а напълно възможно нещо  smile3521
Тия с коментарите обаче направо ме ошашавиха като ги прочетох какви чуденки имат -как Сандия била бременна като съвсем скоро се били върнали от дома на Бини  newsm78 е че Сураджи и Сандийка докато разрешават случая с болестта нелвиш не могат ли да правят секс  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Другата ми изненада беше катоо прочетох  ,че Сандия може би е била изнасилена като беше в безсъзнание в храма на Махешвари  и за това била притеснена в промото като казва ,че  е бременна ,а Сурадж бил шокиран поради същата причина  newsm78 newsm78 newsm78другата глупост пък беше ,че със Сандия може да се е случило нещо докато беше изгубила разсъдъка си и Сурадж я намери пред храма  newsm78 newsm78 newsm78Какви са тия черни мисли от тези хора не разбирам  newsm78от къде им хрумна ,че има изнасилване  newsm78ами ,че Сандийка просто се притесни защото точно преди това  Сантош каза ,че вече била зряла ,за да има бебе ,а Сурадж беше по-скоро изненадан ,а  не шокиран  от новината  smile3521
Ама Даиса много я базикаха  Joy Joy Joy Joy Joyнека ,нека нищо и няма тя това заслужава  smile3511Сантош и каза да не се притеснява ,че ще и дадат играчките на Вед ,за това пари да не давала  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyСандийка веднага обаче забеляза ,че Арзу се ошумолява като ,чу Сантош да разправя ,че с Чоту тамън били готови за бебе и реши ,че още не са били интимни и със Сурадж решиха да проговорят на Арзу и Чоту по този въпрос  hahaha hahaha hahahaно така им говориха ,че не знам дали ги разбраха на къде бият  Joy Joy Joy Joy Joy
Емили викна полицаите да заловят мааса и Ом защото са извършили престъпление ,но се оказа ,че Пурви е изчезнала ,скритата стая вече си е съвсем открита и е склад  newsm78Мисля ,че Емили трябва да се обади на Сандийка да дойде да строи всички в две редици и да разреши проблема  smile3513
Emiliya Hug





# 19
  • Мнения: 628
Ени Hug, благодаря ти за разказа love001

Божее, глупости...ooooh! ooooh! ooooh! Вярно са като черна станция някои хора, какви са тия спекулации doh doh doh Защото била притеснена Сандия, първото им предположение е изнасилване #Shocked Сигурно са си седели на ушите докато са гледали епизода, където, както каза, причината за притеснението и си личи- Санторини я мисли за зряла, немислеща за дете жена hahaha hahaha hahaha Все пак мисля, че всички ще се зарадват като разберат fiuuuuuu

Аз се замислих и друго се чудя сега- как така казват, че Сураджи сега е на 35? На кабади турнира е на 34, но нали със Сандия са женени 14 години, ако не и 15 вече, но да кажем, че са 14 Grinning Та, когато се записваше за състезанието в Сингапур на екрана на лаптопа, където пишеха заявката за участие (222 епизод) пишеше, че е на 28, значи трябва и на толкова да е бил на сватбата, тоест 28+14= 42 newsm78 Би трябва да е на 42 години, а тук казват 35?!
Може и да греша в сметките, освен да съм объркала от кога са женени, но мисля, че го казваха в някой от епизодите, пък и съм го чела, но сега не ми се връща да търся Rolling Eyes

Емилия Hug love001

# 20
  • София
  • Мнения: 63
Робин, не дръж на дати, то и на Вед и Ванш на кошарките пишеше, че са родени през март 2015. Като казват, че Сурадж е на толкова, на толкова ще е  Grinning все пак е филм.

# 21
  • Мнения: 2 592
Здравейте МОМИЧЕТА! Hug smile3525
РОКСИ Hug новата тема  си я направила страхотна love001 smile3501
романтиката която сътвориха Анас и Депика в  сериала е  уникална Two Hearts loveuuu
а красотата и химията между тях  Heart Eyes Scatter Heart Eyes е като в приказките Two Hearts
Two Hearts благодаря ти още веднъж kiss  smile3521


 Hug


.. в новата серия  много се смях на Дайса  и как се бъзикаха с нея Сантош и особено Менакши Laughing Laughing
 Joy ама и тя намерила от къде да краде.. Joy Joy Peace
 със Сураджи и Сандийка Heart Eyes също се посмях Joy Joy хубаво са решили да им кажат на  Арзу и Чоту да не си губят времето като тях когато се гледаха под леглото вместо да се гушкат на него Heart Eyes luvbed
нооо нищо - сега си наваксват Heart Eyes smile3521

 Crazy

 

 Crazy


# 22
  • Мнения: 1 117
Момичета, а тази втора бременност на Сандия дали не е свързана с такава на Депика, как мислите? newsm78

Сурадж не знам на колко е години, но Анас със сигурност е на 35 и след няколко месеца ще навърши 36 / 31.08.1980 /. Heart Eyes

Софи, много хубава Сандия! Peace

# 23
  • Мнения: 628
Шаника Hug, така е, филм е, гледам да не обръщам внимание и да си трайкам, но често ми се набиват на очи такива неща и в други филми и като тръгна да го мисляя Joy Joy Joy Като че ли има някакво значение hahaha hahaha hahaha

А това с Вед и Ванш май си е така newsm78 Когато тези епизоди ги снимаха в Индия не беше ли наистина март 2015?! newsm78 И после нали имаше скок във времето fiuuuuuu
Който се надявам в тази бременност да няма, гледа ми се бебче пък Crossing Arms Laughing Момиченце ако може Laughing stork-girl Гледам в индийския форум са пускали анкета- всички са за момиче! Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 628
Момичета Hug, за лека нощ Heart Eyes



Е сега вече лека нощ Laughing smile3524

# 25
  • Мнения: 8 460
Софи Hug страхотна Сандийка  smile3525
Тара Hug чудесен колаж smile3525Във видеото от сета където показват сцената в която Сандия казва ,че  е бременна ,мисля  ,че и Дипика я питат кога ще си има бебе и Дипика прави жест нещо като нашето Дай боже  smile3521Така че може и това да се случи ,но ако Дипика забременее сериала ще тръгне в съвсем друга посока ,тъй като няма да може да снима по-тежки сцени и като и напредне бременността ще трябва да работи по-малко и да си вземе и по-дълга почивка преди  и след като роди ,нооо ако е бременна нема да връщаме бебето сега заради един сериал ха ма ха  smile3521
Сега погледнах  в индийския форум и видях ,че има превод на видеото и точно както и съм си мислила питат Дипика дали и тя не  е бременна и тя явно с този жест показва да не  я питат такива неща  newsm78
Имаше превод и на клипчето с готвенето на Анас ,но там няма много интересни неща .освен ,че Анас казва ,че щял да сготви за всички майки ,сестри (те нали в Индия все така си викат братко ,сестро )и красиви момичета  smile3521Всички му казвали ,че приготвя много вкусни бургри ,които никъде другаде не се приготвяли така ,Анас не знаел дали това е истина или го лъжат и сега щяло да се разбере  smile3521и обяснява как се приготвя бургера  smile3521
Робин HugШаника  Hug те в нашия сериал ,а и по-принцип в сериалите си нагаждат годините така както им е угодно на сценаристите ,за да се връзва с действието  smile3521Мен ме беше изумила възрастта на Булбул  Joy Joy Joy Joyтака си я нагодиха да е горе долу възраст на първия голям Чоту ,че ми обърнаха погледа  Joy Joy Joy Joy
Робин мерси за снимката ,чудесни Дипика ,Анас и Дев  smile3525 smile3521
В днесшите серии по ВОЙО Сандия полетя с ядрената боба и ще я хвърля в морето ,а утре ще видим третата сватба и завръщането в дома на Рати  smile3521
Ето я снимката от срещата на Закир и Рахул   smile3521

https://www.instagram.com/p/BFyourQhQaM/?taken-by=deepikasingh_fan

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 00:59 от Eny87

# 26
  • Мнения: 11 766
Момичета Hug, за лека нощ Heart Eyes


smile3524


Здравейте  Hug Радост, Ени, Робин, Тара, Софи, Emiliya, yess, Надя ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Благодаря на всички ви за прекрасните думи - радвам се, че темата ви харесва и че сте изписали толкова много неща днес!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Благодаря ви и за всички невероятни клипчета, снимки, колажи и коментари свързани с нашите любимци и с прекрасния ни сериал ...  lovekiss lovekiss lovekiss Благодаря ви и за разказите на новия епизод в Индия ...  newsm51 newsm76 Two Hearts Аз все още не съм го гледала, защото цял ден бях на бал и се върнах доста късно!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts До преди малко гледах епизодите по БТВ Лейди, които също са чудесни, а след малко непременно ще изгледам и този в Индия ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Много ме зарадвахте с нещата, които сте пуснали - най-много се израдвах на клипчето пуснато от Робин - гледам го отново и отново ...  txtloves txtloves txtloves Сурадж и Сандия и тяхната уникална любов!!!  smile3521 smile3521 smile3521 Нямам търпение да видя тези сцени - много обичам, когато ги виждам заедно гушнати, щастливи, притиснати страстно един в друг ....  luvbed Kissing Heart Two Hearts Обожавам, когато Сурадж притисне в гръб Сандия към себе си и я прегръща и целува!!! А като я приклещи - ухааа после работата става ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 luvbed Хареса ми и момента, когато тя тръгна да пада, а той я хвана - понесе я на ръце и я сложи в леглото!!! loveuuu Kissing Heart Two Hearts smile3534 luvbed Flushed Heart Eyes Когато се закачат и гонят също са супер сладки - уникални и неповторими ...  grinning039 Flushed family newsm41 ppp Hands Clap lovekiss Изобщо не ги мислете годините - Сурадж би трябвало да е около 35-36 в момента в сериала, подобно на Анас!  newsm10 Но това не е толкова важно ...  Wink Сурадж и Сандия са като младежи - обичат се страстно - целуват се, прегръщат се и стават все по влюбени с всеки изминал ден ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts loveuuu txtloves luvbed 1dating Както се казва за любовта няма възраст - я вижте как се гонят като влюбени гълъбчета и отлично запълват времето си заедно ...  txtloves txtloves txtloves

Колкото до глупостите, които съчиняват някои анти фенове на сериала - просто без коментар!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Личи си, че грам не са гледали "Светлината" и затова говорят подобни небивалици .... Naughty Много бързо била забременяла Сандия - ами защо не? Двамата със Сурадж са дейни и бързи в това отношение ...  smile3521 smile3521 smile3521 Когато Сандия беше психически нестабилна - крадеца просто й откравна гривните, но щом видя, че е тръгнал да обира полицейския инспектор Снадия Рати побягна с 300 и дори лично се предаде в полицията и върна вещите на Сандия на Сурадж!!!  Joy Joy Joy Този беше пълен кретен - нищо не е станало със Сандия, после в храма също никой нищо не й е направил.  Hug Буквално за секунди тя загуби съзнание и й инжектираха антидота, за да се излекува от болестта - после я изведоха навън, където Сурадж я намери след има няма 2-3 минути ...  smile3501 Това е ясно за всички верни фенове на "Светлината на моя живот", които гледаме сериала всеки ден!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Просто някои анти фенове на сериала се ядосват, че нашия сериал винаги служи за пример и дава добри послания.  smile3503 При Сурадж и Сандия всичко е толкова красиво, чисто и прекрасно - тяхната любов е уникална!!!  txtloves txtloves txtloves luvbed loveuuu Heart Eyes newsm41 И понеже някои завиждат на това, понеже при техните любими сериали е различно си съчиняват небивалици от този род. Хич и не смятам да им обръщам внимание ...  fight

Сурадж и Сандия са си дейни стане ли дума да бъдат заедно и да правят туй онуй ...  smile3534 Kissing Heart Two Hearts Още след като нещата с Арзу се изясниха и предния трак свърши - Сандия и Сурадж имаха прекрасни мигове в спалнята с гушкане, галене и прочие ...  luvbed Two Hearts txtloves След това започна Нервиш трака свързан с Вед и сляпата вяра - но те не са били при Бини чак толкова дълго - освен това си бяха заедно през цялото време, имаха и хубава спалня - може да са я опитали някоя вечер!!!  smile3521 People Cop Hands Clap Пък и след като спасиха Вед и изясниха истината 100 % са го отпразнували подобаващо по-късно в спалнята ...  smile3533 Освен това още щом се върнаха и започнаха с романтиката - пръскане, галене, докосвания ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts никой от нас не им свети в спалнята, за да види колко пъти и кога правят нещо ...  grinning039 Пък и след като се върнаха до момента, в който Сандия разбира, че е бременна - може да са минали няколко дни, в които са правили активно кекс ...  smile3521 smile3521 smile3521 Така, че работата с бременността си е ясна  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed preggo То и в спойлера си го пишеше - двамата ще се зарадват, че ще си имат още едно бебе, но ще са притеснени от това как да кажат на Сантош и другите след като я чуха какви ги наприказва на Даи, за нейната бременност ...  smile3503 Но според мен Сатонш не смята, че на Сурадж и Сандия им е минало времето за бебета - както и на Менакши или Емили. Дори наскоро си мислеше, че СУРИА ще си имат бебе, а то се оказа, че искали да доведат кучето на Арзу ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Тогава тя се разочарова, че не е познала и може би си мисли, че не искат друго засега - а в случая с Даи е решила нарочно да й се присмее, заради нейната възраст и е дала хипотетично снахите за пример, но едва ли мисли това, дето е казала ...  smile3532 100 % научат ли всички много ще се зарадват, че Сурадж и Сандия пак ще си имат бебе ...   family passifier ylinfant

Не мисля, че Дипика е бременна наистина и затова са решили да включат това с бебето - но все пак тя си знае най-добре ...  Wink Дипика е още млада и има време за тази стъпка.  Wink Не е нужно да бърза, но когато и да реши да си има бебе в живота се надявам това да не попречи на работата й в сериала и тя да продължи да си снима в "Светлината" до края заедно с Анас ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Вярно това би променило нещата, но ако се случи може да направят както с Каника и тя да продължи да си играе ...  Praynig Praynig Praynig Но според мен сега това с бременността не е свързано с Дипика, а е нова идея на сценаристите, все пак е време да видим Сурадж и Сандия отново като родители. Този път може да си имат едно прекрасно момиченце ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves preggo Каквото и да е - важното е да им е живо и здраво и те и Вед да му се радват и да го гледат как расте ...  Praynig Praynig Praynig

И аз се надявам този път сценаристите да ни изненадат приятно и да видим как Сурадж и Сандия се грижат за своето бебе - преди това искам още романтични мигове межде тях, също и как Сурадж се грижи за бременната си съпруга Сандия ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts loveuuu Praynig Praynig Praynig А когато бебето се роди се надявам да ни покажат как те се грижат за него още от бебе и как то расте пред очите на зрителите - не искам повече скокове!!!  Praynig Praynig Praynig Искам Сурадж, Сандия и Вед да се грижат за бебчето ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves newsm41 smile3504 stork-girl

Yess - благодаря ти за Великолепната снимка на Дипика и за линка за гласуване! Веднага ще я подкрепя ....  newsm51 Kissing Heart Two Hearts Жалко само, че Анас не е номиниран за най-добър актьор, както и че сериала не е номиниран, а и и нашите сладури Анас и Дипика не са номинирани за най-добра двойка - това ме ядосва!!!  bash Може би правят наградите на базата на първите месеци от годината, а тогава наблягаха на трака с Арзу и Чоту и може би затова не са ги номинирали ...  newsm78 Но ние си знаем, че нашите любимци и сериала ни са номер 1 ...  mrstraetz Heart Eyes Flushed А въпросния сериал дето уж обира наградите е толкова загубен - и откъм сюжет не ми допада и откъм актьори!  Crossing Arms Обаче имат силен гръб -  спонсорката им спонсорира наградите на Star Parivaar и затова феновете мислят, че има нещо гнило ...  newsm12 Тара - има и нови сериали в ефира на Стар Плюс и другите телевизии, но нещо не събират нужната аудитория и май 3 от тях ще бъдат спрени лятото ...  newsm78

Както и да е - надявам се да се наслаждаваме на "Светлината" още дълго време - Анас и Дипика да си играят до края в него и когато и да решат да го завършат - финала да е щастлив ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed

Робин - с тази уникална снимка на Анас, Дипика и Дев от наградите Star Parivaar Awards 2016 направо ми напълни душата - не мога да спра да ги гледам ...  txtloves txtloves txtloves newsm81 family ppp Hands Clap Като истинско семейство са си - как хубаво са си седнали, смеят се и се забавляват заедно ....  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart loveuuu Two Hearts newsm44 Не мога да им се нарадвам ... 
Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 27
  • Мнения: 390
Честита нова темичка на всички!



# 28
  • Мнения: 25
Някой знае ли къде мога да гледам наградите онлайн?

# 29
  • Мнения: 2 910
На 28.05 ще се излъчат 2016 наградите в Индия и ще го качат на сайта на hotstar.Ето от други години.Не намерих 2012 и 2013 в hotstar ,а преди месец ги гледах от там  Rolling Eyes ooooh!.
Star Parivaar Awards 2012
Star Parivaar Awards 2013
Star Parivaar Awards 2014
Star Parivaar Awards 2015

Приятно гледане  Hug

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 16:33 от yess

Общи условия

Активация на акаунт