Здравейте приятели!!!  smile3525 Heart Eyes 1swing Най-накрая успях да направя новата тема, но нямах време по-рано ...  lovekiss lovekiss lovekiss Надявам се да ви хареса - доста се постарах - направих и някои нововъведения, нови снимки, инфо, линкове, гифчета ...  txtloves txtloves txtloves Мисля, че се получи страхотна - дано ви хареса ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=935318;topicrefid=19


Миха, Радост, Софи, Робин, Емилия, Мими, Тара, Ени, Изи, Надя - благодаря ви за всички хубави неща, които сте пуснали, както и за разказите и интересните коментари ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Нямаше как да се включа по-рано, но и аз като вас вярвам и се моля всички гадни слухове по адрес на нашия сериал и актьори да не са верни и ако наистина сериала завърши септември да видим един много хубав и щастлив финал за Сурадж и Сандия!!!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! Надявам се, че няма да правят сезон 2 без тях и че няма да убиват героите им ...  Praynig Praynig Praynig Затова приятели трябва да продължаваме да подкрепяме Анас, Дипика и сериала и да пишем всеки ден до продуцентите и телевизията - вярвам, че заедно можем да предотвратим тази несправедливост ...  Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Flushed Flushed family Искам да гледам "Светлината" само ако Анас и Дипика са главната двойка в него - без скокове във времето и без истории за пораснали деца ...  Praynig Praynig Praynig

Миха - благодаря ти за оптимизма и че и ти като мен още вярваш в щастливия финал на нашия сериал!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Софи - благодаря и на теб ...  newsm76 newsm76 newsm76

Емилия, Мими - благодаря ви, че всеки ден пишете в страниците на канала и продуцентите и заедно с мен и останалите продължавате да подкрепяте нашия сериал ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts

Ясно е, че се води мащабна анти кампания срещу Анас и Дипика и че някой прави всякакви опити да ги махне от сериала, което е отвратително ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Докато правих темата видях, че са изтрили всички уникални клипове зад кадър с Анас и Дипика от Public Reporter  smile3518 Тези хора нямат спирка - ужасни са!!! Нищо чудно, че сега не пускат такива и че рейтинга пада - това е резултат на анти кампанията и на гадните слухове спрямо нашия сериал ...  bash Но каквото и да правят ние си знаем истината - нашите са номер 1 и ще продължим да ги подкрепяме ...  
Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed