Светлината на моя живот - Тема 15

  • 56 413
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 766
Уаууу, приятели - Дипика/ Сандия се включи на живо преди малко във facebook, за да ни направи съпричастни с рождения си ден!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Супер много ме зарадва ...  newsm76 newsm76 newsm76 Заедно с нея празнува и Анас/ Сурадж ...  txtloves txtloves txtloves Както и Пуджа/ Емили, Абинав/ Ом, Нелу/ сантош, Каника/ Менакши, Каран/ Викрам, Мишри и Канак ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! ura family Дипика и Анас са супер сладки през цялото време - тя непрекъснато го вика - Анас, Анас, Анас - дава му и торта ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts nbirthday smile3510 А Анас през цялото време обсипва Дипика с цветенца от рози по повод рождения й ден - а тя така се радва ...  txtloves txtloves txtloves luvbed Kissing Heart Two Hearts loveuuu Двамата са толкова щастливи и доволни да работят заедно - както и с целия екип - не искам нашият сериал да свършва. Трябва всички да се борим за нашия сериал и за това Анас и Дипика да останат в него ...  txtloves txtloves txtloves luvbed lovekiss Two Hearts newsm41 family Tada D А феновете, които Дипика представя в началото са моите познати - единя редовно си пише с мен - дано донесе хубави снимки и новини от там ... Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes photo











https://www.facebook.com/deepikasinghfanpage/videos/915389258566 … h_thumbnail_video

https://www.facebook.com/deepikasinghfanpage/videos/915393708565 … _finch_main_video

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 17:42 от Roxis

# 721
  • Мнения: 11 766
Направих още невероятни стоп кадри от чата на живо с Дипика, Анас и останалите ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Всички са невероятни ...  newsm44 newsm44 newsm44 Анас и Дипика са толкова сладки заедно - и той как сладко я обсипва с листенца от червени рози през цялото време и така се смеят и гледат. Пълнят ми душата ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Обожавам ги ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Отзад ще видите също и Абинав и Пуджа/ Ом и Емили - говорят си заедно с режисьора ...  newsm76 newsm76 newsm76 Дипика е много сладка и с Канак - а Анас и Дипика как хубаво са се омазали с торта ...  smile3534 newsm76 Two Hearts ura family Flushed smile3510 Благодаря от сърце на Дипика, че ни направи съпричастни с рождения й ден и че ни зарадва толкова след всички гадни новини напоследък ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed 1swing











# 722
  • Мнения: 8 460
Здравейте светлинки  Hug Hug Hug
Честит Рожден Ден на нашето хубаво момиче Дипика  bdbaloniДа е жива и здрава ,много ,много щастлива и да има много успешна кариера  smile3525 newsm51 smile3525













# 723
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug много точно си написала всичко за Светлината*
и това което става около него bouquet
което зависи от нас феновете го правим но и ти подозираш че става въпрос за мащабна анти кампания  свързана с мноого пари и влияние.. newsm12
 ако не са ни излъгали - има още  поне 60  епизода където Анас и Депика ще ни радват с играта си loveuuu
каквото и да снимат после мен лично не ме интересува Naughty както и всички фенове на СуРиЯ Heart Eyes
и това което сътвориха с невероятната романтика за 5 год  Heart Eyes никой не може да им го вземе Heart Eyes Scatter
и насила да накара зрителите да продължат с гледането Crossing Arms
защото колкото и да е интересен сериала  като сюжет  People Cop само уникалната химия между Анас и Депика Scatter
 които само с присъствието си един до друг loveuuu е неповторима  Crazy
задържа феновете с години Two Hearts   smile3521



Роси, не съм учила английски, затова мога ли да пейстна началото на твоя коментар в канала и да напиша отдолу, че подкрепям написаното от теб?

Хубав и успешен ден, момичета!


Роси Hug, много ти благодаря за линковете, ако си бях играла аз да ги търся, цял ден щях да откарам ooooh!
Като прочетох това за втория сезон много се ядосах и гадно ми стана, затова хубаво си обмислих съобщенията до милите хорица, отговарящи за сериала ни Laughing Писах на всички посочени от теб линкове- и във ФБ, и по имейл Mr. Green Дано да има ефект, че тая глупост с вторите сезони явно е много на мода сега в Индия Crossing Arms Просто като има успешен сериал се възползват от името му- "Еди кой си- сезон 2", а всъщност няма нищо общо с първия сериал, просто искат да си съберат гледаемост от зрителите на така наречения "първи сезон" Crossing Arms Но ефекта винаги е един и същ- провал!
Май на един друг успешен сериал "Малката булка" искаха да правят втори сезон с вече порасналото дете на главната и с друг каст- доколкото разбрах заради нисък рейтинг са решили да го свалят от ефир fiuuuuuu Дано не съсипят и нашия сериал с такова нещо- толкова ли е трудно като искате да го спирате да направите един щастлив финал с всички актьори и да продължите с друг проект! newsm78 Верните ви фенове, които ви гледат вече пет години заслужават това!

Отново ти благодаря Роси Hug, за линковете и анкетата, както и на всички, няма значение къде са, които подкрепят нашия сериал и Анас и Дипика! Heart Eyes


Така е Софи!  newsm10 Определено много хора мислят, че става дума за мащабна анти кампания срещу Анас, Дипика и нашия сериал  bash Непрекъснато - всеки ден медиите пишат по нещо гадно за тях и сериала ни ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Дори днес - най-новата новина пусната из всички сайтове, че дори и в предаванията е, че тече подготовка за сезон 2 без Анас и Дипика, със съвсем други актьори - и уж от нашия сериал щели да останат само Сантош, Арун, Менакши и Викрам, а едва ли не за Сурадж и Сандия вероятно ще кажат, че са мъртви - това не е честно и е недопустимо!!!  smile3511 Не бива да го позволяваме приятели  Praynig Praynig Praynig Уж търсели холивудски актьор - този път мачо тип за новия сезон, и някоя красавица от там - що за глупости са това въобще!!!  ooooh! Даже вече пускат снимки на актьора, когото спрягат ...  smile3518 Всички фенове на сериала сме огорчени, ядосани и съсипани от всичко това - затова се активизирахме и пишем още и още  - отново и отново в страницата на сериала и на канала - по над 5 съобщения на ден - също на лично съобщение и по емайл, моля ви направете го и вие и гласувайте в подкрепа на нашите сладури ... Praynig Praynig Praynig

Днес писахме на Ашлок Локханде/ Арун и го питахме дали е вярно това, че само той, Сантош, Менакши и Викрам ще останат в следващия сезон - той е отговорил, че не е вярно!  smile3501 newsm76 Two Hearts Явно на тях още никой нищо не им е казал, но пък медиите не се спират ...  Naughty Те все знаят най-много ...  bash

А след като е видял колко много съобщения и каква настъпателна борба водим - режисьора Акашдеп Четри отново е писал на една от фенките - моя приятелка и й е казал, че засега няма нищо финализирано за сезон 2 - просто са го финализирали като идея ....  newsm10 Казал е също, че сериала продължава да се снима с пълна сила и че засега не е мислено какъв ще е финала му - т.е. няма как отсега да се знае, че ще убият Сурадж и Сандия! Дано това въобще не се случва ...  Praynig Praynig Praynig Иначе е казал, че са им казали, че сериала ще свърши септември - но според него ако рейтинга се покачи и феновете продължават да се борят може да го удължат още ...  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves family Затова приятели не бива да спираме и трябва да пишем всекидневно по няколко съобщения ...  Praynig Praynig Praynig Казал е също, че не всичко зависи от продуцентската къща - а последната дума се взима най-вече от канала излъчващ сериала - затова нека пишем на канала също и на продуцентите и на всички други ...  Praynig Praynig Praynig По-късно мога да пусна думите му по-подробно, но сега ви ги преразказвам с най-важното ...  smile3503

Радост, Емилия, Ени, Софи, Тара, yess, Мими - благодаря на вас и на всички други, които пишете и ще пишете в подкрепа на сериала ни - вярвам, че всички истински фенове ще го направят и заедно можем да променим нещата ...  Praynig Praynig Praynig

Тара - разбира се, че няма проблем - може да копираш която част от изреченията ми ти харесва. Важното е да ги пратиш с молба или да продължат сериала, както до сега с Анас и Дипика в главните роли без скокове или да го приключат с щастлив и хубав финал - без да убиват никого. Но ние ясно трябва да заявим, че не искаме "Светлината на моя живот" без Анас и Дипика!!!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

Робин - много точно си казала нещата! Благодаря ти за подкрепата и както винаги хубавите думи и разсъждения ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Нашият сериал е различен от другите и такъв трябва да си остане до края ...  Praynig Praynig Praynig И аз се моля за щастлив финал и Анас и Дипика да си играят до края в него ...  Praynig Praynig Praynig EFP Kissing Heart Two Hearts love001 hug Безумните идеи на канала и сценаристите ме изкарват извън нерви ...  fight

В една от статиите поне пише, че може да видим щастлив финал и после нов сезон но пак без Анас и Дипика - на едно място пише, че действието ще се развива в Керала или нещо от сорта ...  newsm78 Тоест ако мислят да правят това поне - дано кажат, че другите са си в Пушкар и че са си живи и здрави ...  Praynig Praynig Praynig Не бива да допускаме лош финал - трябва да се борим за най-доброто. Искам щастлив финал за Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия ...  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts loveuuu txtloves И когато рейтинга им падне главоломно ще ги видя после как ще ги търсят ...  Peace Иначе на едно място вече пише и че са определили датата за края на сериала - 11 септември!!!  no no no Надявам се, че това не е вярно - защото тогава още няма да сме стигнали 1500 епизода ...  Rolling Eyes Искам колкото и да продължи сериала - Анас и Дипика да си играят до края в него и да видим един щастлив финал! Само това искам - не искам продължение без тях, както и гадости ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Ще се боря за това с всички сили, защото обожавам Анас и Дипика  ...  People Cop

Едно е ясно - навсякъде говорят различни неща и пускат различни слухове - сега им е паднало! Нали нашия сериал и актьри са на тезгяха но ние ще им докажем че ги подкрепяме до края ...  newsm76 newsm76 newsm76

При положение, че и Анас и Дипика обожават ролите си и искат да продължават да снимат - тогава защо искат да ги махнат ...  newsm78 Това е пълна глупост ...  Naughty Днес Анас е дал ново интервю, в което пак го питат за сватбата и той казва, че всеки път, когато отиде в родния си град започват слухове и новини за сватбата му.  Mr. Green Казва също, че той иска да се ожени, но по натам, след като сериала му приключи.  Wink Анас казва ясно, че още не знае кога ще е края на сериала "Светлината на моя живот"  txtloves txtloves txtloves Дипика беше казала същото в едно интервю - и двамата се надяват да продължат да снимат в сериала...  Praynig Praynig Praynig дори самият Анас вчера е казал на феновете, че е с нас и ни подкрепя в борбата - Дипика също - така, че да продължаваме ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Crazy Praynig Praynig Praynig Анас и Дипика са номер 1 и никой не може да се хване и на малкия им пръст  txtloves txtloves txtloves Затова явно някой хора опитват всячески да ги махнат от пътя си ...  #Sniper

Можем да пишем и в туитер в подкрепа - дори в момента има хаш таг #NoAnIkaNoDABH - Няма Аника Няма Светлината на моя живот - пишете и вие като пращате съобщенията си адресирани така: @StarPlus @ShashiSumeet @StarAnilJha  newsm76 newsm76 newsm76

Миха, радвам се да те видя в темата след толкова много време!!!  Hug Hug Hug Включвай се по-често ...
newsm51

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 19:52 от Roxis

# 724
  • София
  • Мнения: 1 822
Иначе на едно място вече пише и че са определили датата за края на сериала - 11 септември!!!  
Ммдаа знаменателна дата ooooh! Само не и 11 септември Crazy ooooh! ooooh!Фантазията им работи добре. Сега ще си имат поле за изява.
          Сигурна съм, дано не прозвуча инфантилно на съфорумките Laughing че няма да убиват Сураджито и Сандийка(...защото и това прочетох някъде в мрежата).    Ще ги пратят някъде да си живеят щастливо до дълбоки старини. Т.е. нещо което съм твърдяла винаги- финалът за тандемът СУРИЯ ще е щастлив Heart Eyes
Обратното би означавало, че съм изгубила година и половина от живота си да гледам нещо, което в крайна сметка да си остане един вид недовършено Rolling Eyes

Сега едно от момичетата спокойно може да ми каже "Аз казах ли ти..!"  Wink Но аз не се предавам Flutter Whistling

Иначе е ясно Peace всяко начало има и край Hug Все някога щеше да свърши. Ще се разочаровам единствено ако не изпипат финала, когато и да е той Wink Hug Hug Hug

Миха, радвам се да те видя в темата след толкова много време!!!  Hug Hug Hug Включвай се по-често ... newsm51
Роси  smile3525 благодаря! Не коментирам Wink но сериала си го гледам Wink просто съм мноого назад се епизодите Laughing Hug Hug

П.С. Писах където можах, пък ще видим. Аз, за "Шивко" подадох ръка навремето, да съм солидарна Laughing  Та за "Светлината" ли, дето и се бях отдала така пламенно Two Hearts

# 725
  • Мнения: 2 592
МИХА Hug smile3525
мноого приятно ме изненада  love001 и с голямо удоволствие прочетох написаното от теб Crazy винаги си била права  Peace вярвам в щастливия край на Светлината* когато и да е newsm17 smile3521


РОКСИ Hug благодаря ти за линковете и страхотните стоп кадри от РД с Депика на сета Heart Eyes smile3521
smile3525 всичките се невероятни и присъствието на Анас до нея е черешката на тортата flower hbdtu



РОБИН Hug ЕНИ  Hug ТАРА Hug ЕМИЛИЯ Hug НАДЯ bouquet bouquet bouquet YeSS Peace


# 726
  • Мнения: 205
Здравейте светлинки! Hug Поздрави от слънчева Испания! Nature Sunny Тук имам интернет и редовно ви чета, просто досега не ми беше останало време да се включа с коментар. Днес обаче ми се отвори тази възможност. typeuu

Първо, искам да благодаря на всички ви за интересните неща, които сте споделили! Чета си всичко с огромен интерес! bouquet
Тара, много ти благодаря за всички красоти с които си украсила темата. Колажите и гифчетата ти винаги са чудесни! Two Hearts
Ени, коментарите, разказите, снимките и колажите, които си споделила с нас са чудесни! Благодаря ти, че ни радваш така. Flowers Bouquet Винаги те чета с огромно удоволствие! book
Софи, страшно много ти благодаря, че винаги отделяш време, за да разкажеш основните неща от новите серии, както и за всички страхотни стоп кадри, които ни носиш от там. bouquet
Робин, радвам се да те видя отново в темата! Благодаря ти за пожеланията! Hug
Yess, Hug Надя, Hug Миха, Hug Емилия, Hug Мими Hug
Роси, много, много ти благодаря за всичко, което споделяш с нас! smile3525 Всички снимки, колажи, новини и разкази са просто прекрасни! newsm76 Хиляди благодарности за споделените клипчета където Дипика празнува рождения си ден на сета, както и за всички уникални стоп кадри от там. bouquet Така се зарадвах като видях и Анас там, обожавам да ги гледам заедно и много ми се искаше и той да е на сета на рождения й ден. Чудесно е, че точно така се е получило! smile3521 Двамата изглеждат в страхотно настроение, супер много си се забавляват заедно и ясно си личи че са в чудесни отношения. newsm76 А всички медии, на които това не им е по-вкуса, пасти да ядат. Каквото и да пишат не могат да изтрият усмивките от лицата на Анас и Дипика докато са заедно.  Heart Eyes
Разбирам, че всички лоши новини по адрес на сериала ни няма как да не се отразят зле на феновете. Аз обаче упорито се опитвам да не им обръщам внимание и да мисля положително. Факта че рейтинга се вдига е доста окуражаващ, надявам се нещата да продължат да се развиват в тази посока и сериала да бъде удължен още. newsm17 Освен това всички актьори ясно демонстрират колко много обичат работата си и как не искат сериала да свършва, начело с Анас и Дипика. bowuu reverance Ашлок, Нилу и Каника също гледат да успокояват феновете и да опровергават неприятни слухове. А фен базата на Светлината е една на милион, много рядко феновете се обединяват по този начин, за да окажат подкрепата си. family Убедена съм, че ако продължаваме в същия дух, усилията ни ще бъдат увенчани с успех. thumbsup Не трябва да оставяме анти-кампанията да ни обезкуражава.
Роси, страшно много ти благодаря и че отново сподели адресите, чрез които можем да се свържем с канала и с продуцентите. Hug Утре отново ще разполагам с малко свободно време и определено ще им пиша. smile3523 По принцип отделям по-специално внимание на имейлите и писмата до StarPlus, но този път ще пиша по-дългички писма до продуцентите, надявам се да се вслушат в желанията на феновете си и да можем да помогнем с нещичко. newsm17 Иначе новината за 11-ти септември за мен е чиста измислица. Crossing Arms Логично е, ако са удължили сериала една от основните причини да е била да достигнем поне до 1500 епизода и Светлината да си навърши 5 години. Сигурна съм, че поне това ще му отдадат. Колкото до идеята за втори сезон без Анас и Дипика - пълна безсмислица! smile3555 Просто да му дават ново име и да си правят нов проект, няма как да бъде същото. А сценарий, завършващ със смъртта на Сурадж и Сандия просто ще унищожи магията на целия сериал. Weary Не вярвам сценаристите и продуцентите да нанесат подобен удар върху феновете си, на тях им е пределно ясно, че ние искаме щастлив финал, какъвто и Светлината заслужава.  yes

Вчера нашата красавица Дипика имаше рожден ден. Tada Пожелавам й всичко най, най-хубаво, защото тя е невероятен човек и наистина заслужава само щастие и успехи!  newsm38



"Честит рожден ден, Дипика!
Продължавай да бъдеш невероятната, зашеметяваща,
сладка, целеустремена и уверена дама която си!"


С новите серии съм доста назад, ще трябва доста да понаваксам, но благодарение на уникалните разкази на Софи, Ени, Роси и Емилия съм в течение на най-важното. Hug Момичета много, много ви благодаря, че сте отделили от времето си за да ги напишете, страхотни сте! lovekiss Това, което успях да гледам обаче е уникално, сериите стават все по-добри, особено след появата на Ванш. smile3521 Нося ви няколко гифчета от там. За съжаление не ми остана време за повече, така че този път е малко по-скромничко, като се върна ще наваксвам!
Първите две са от сцената, в която Сурадж се върна от храма и изненада много приятно жена си. newsm76 Последва много сладка прегръдка между двамата. hug Момента, в който Сурадж козирува на Сандия беше страхотен. People Cop Просто са очарователна двойка! txtloves




Скрит текст:

Следващото е от сцената, в която Ванш прегърна истинския си баща. newsm76 Сурадж така миличко го гледаше и го милваше по косата, а пък Сандийка им се радваше отстрани. family Много ми се искаше сладура Ванш в крайна сметка да остане при истинските си родители, но за съжаление май няма да стане така. Хубавото е, че поне най-накрая разбра цялата истина и вече няма да живее в заблуда; сигурна съм, че на даден етап ще осъзнае колко много всъщност го обичат Сурадж и Сандия. yes



И последното е с един от вече любимите ми моменти. Тук Сурадж така сладко си игра със сладката Канак, после двамата заедно помахаха на Сандия докато я изпращаха на работа, а накрая тя така хубавко се разсмя и пощипна бебето по бузките. newsm76 smile3504 newsm76 Страхотна сцена, точно такива моменти исках да видя.



А между другото бебчето наистина е голям сладур, не мога да му се нагледам. smile3522 Мисля, че и то беше там по време на празненството за рождения ден на Дипика. Party Time Явно вече е свикнало с хората от екипа и сега си е спокойно с тях, че в началото доста си поплакваше. Ама те всички са толкова любвеобилни, че няма как да не свикне бързо, бързо с тях. smile3531

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 02:01 от Radost.M

# 727
  • Мнения: 30
След като Арзу не е терорист за каква мисия говори,че трябва да изпълни?

# 728
  • Мнения: 2 592
Здравей РАДОСТ Hug bouquet
благодаря ти за хубавите думи kiss и ти пожелавам незабравима почивка  Heart Eyes smile3521
с удоволствие изчетох всичко което си написала  Peace а гифчетата са фантастични Two Hearts Two Hearts Kissing Heart Two Heartsкрасота отвсякъде Two Hearts smile3501


Скрит текст:

 Hug

РЕНИ Hug в един момент сценаристите решиха че всичко което е правила и говорила Арзу до момента на прострелването и от Сандия е било игра #Crazy
 подражавала е на филмовия герой - полицай Чулбул  - образ  на любимия и артист Салман Кхан  Thinking smile3511
направо ни се подиграха с избелването* на Арзу Twisted Evil
 smile3506  


# 729
  • Мнения: 2 592
Два прекрасни колажа за РД на Депика Crazy newsm51



 Heart Eyes Crazy bouquet

# 730
# 731
# 732
# 733
  • Мнения: 628
Първо здравейте Hug, второ погледнете това Tired 




Тоя от ляво го спрягат за главната мъжка роля в така наречения втори сезон ooooh! ooooh! ooooh! В статията пише, че ще убият Сурадж и Сандия и влизат новите smile3511 Нали уж нищо не беше потвърдено, а вече и актьор са избрали...И финала не е заснет от къде знаят какъв ще е ooooh! Само колкото да напишат нещо явно newsm78

# 734
  • Мнения: 129
В някой от настоящите епизоди ще се появи ли Закир ?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт