Светлината на моя живот - Тема 15

  • 56 429
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 628
В някой от настоящите епизоди ще се появи ли Закир ?  Mr. Green

Ще ми се Laughing, в момента напълно са го забравили и няма изгледи да ни "посети" скоро hahaha hahaha hahaha

# 736
  • Мнения: 2 592
С *убийството* на Сурадж и Сандия #Crazy
 стигнаха дъното с гадната си анти кампания
срещу сериала box bash


# 737
  • Мнения: 2 910
Рейтинга тази седмица е 1.6 паднал е с 0.2.Не знам тия индийци защо не харесват сериала ни  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 738
  • Мнения: 129
В някой от настоящите епизоди ще се появи ли Закир ?  Mr. Green

Ще ми се Laughing, в момента напълно са го забравили и няма изгледи да ни "посети" скоро hahaha hahaha hahaha

Жалко наистина  Grinning Heart

# 739
  • Мнения: 628
Рейтинга тази седмица е 1.6 паднал е с 0.2.Не знам тия индийци защо не харесват сериала ни  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Yess Hug, честно казано не съм изненадана Tired Някои хора положиха много труд това да стане, ежедневното пускане на лоши новини си каза думата- хората сигурно им вярват и съответно се отказват да гледат как ще ни съсипят сериала...Tired

# 740
  • Мнения: 14 327
Рейтинга тази седмица е 1.6 паднал е с 0.2.Не знам тия индийци защо не харесват сериала ни  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Yess Hug, честно казано не съм изненадана Tired Някои хора положиха много труд това да стане, ежедневното пускане на лоши новини си каза думата- хората сигурно им вярват и съответно се отказват да гледат как ще ни съсипят сериала...Tired
yess,  Робин, струва ми се, че дори и сценаристите и режисьори на прекрасния ни сериал го водят съзнателно  надолу. Нескопосаните монтажи, които направиха на най-очакваните от нас сцени (раждането на малката и Сурадж отново проходил) не останаха незабелязани.

Зрителят не може да бъде излъган. Липсваше тръпката, пък и по това време индийските форуми се напълниха със снимки, на които  маркираха дубльорите. Пуснаха и клипчета от сета, в които се виждаше отсъствието ту на единия, ту на другия наш любимец.
Снимани поотделно сцените нямаха това опияняващо въздействие, което ни държи без дъх в останалите 1300 епизода.
Много вяло мина и именуването на малката. Липсват сцените между Сурадж и Сандия. Липсват погледите, прегръдките, нежното докосване, милите думи, липсва романтиката.
Насочиха сериала към действието, а пренебрегнаха въздействието, което Анас и Дипика оказват.
Гледам за 3-ти път сериала от началото, /изключвам сериите, които са ми любими и ги прехвърлям когато съм ядосана на това, което гледам в момента/, възхищавам се на всичко, което показват - прекрасен сценарий, страхотна игра на всички и неповторимите Анас и Дипика, дори за 1 минута да ги дадат в сериала всичко се променя. Всяко тяхно движение, жест прави уникална серията, а това липсва в последните епизоди.
Всяка вечер сядам да гледам новата серия с надеждата, че нещата ще се оправят, но уви. Сега, когато Анас и Дипика снимат заедно, не им отделят никакво внимание, насочват нещата в друга посока.
Добре, че Вед и Ванш се справиха блестящо, но трябваше да бъде отделено повече време и на Сурадж и Сандия, да ги видим заедно, взаимно успокояващи се, прегърнати да посрещнат трудностите около разкриването на истината.
Но стига вече, сценаристите няма да ме чуят, аз пък не губя надежда и продължавам да гледам сериала и да пиша, където ми падне в подкрепа на Анас и Дипика и любимият ми сериал. txtloves txtloves txtloves

# 741
  • Мнения: 628
Скрит текст:
Рейтинга тази седмица е 1.6 паднал е с 0.2.Не знам тия индийци защо не харесват сериала ни  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Yess Hug, честно казано не съм изненадана Tired Някои хора положиха много труд това да стане, ежедневното пускане на лоши новини си каза думата- хората сигурно им вярват и съответно се отказват да гледат как ще ни съсипят сериала...Tired

yess,  Робин, струва ми се, че дори и сценаристите и режисьори на прекрасния ни сериал го водят съзнателно  надолу. Нескопосаните монтажи, които направиха на най-очакваните от нас сцени (раждането на малката и Сурадж отново проходил) не останаха незабелязани.

Зрителят не може да бъде излъган. Липсваше тръпката, пък и по това време индийските форуми се напълниха със снимки, на които  маркираха дубльорите. Пуснаха и клипчета от сета, в които се виждаше отсъствието ту на единия, ту на другия наш любимец.
Снимани поотделно сцените нямаха това опияняващо въздействие, което ни държи без дъх в останалите 1300 епизода.
Много вяло мина и именуването на малката. Липсват сцените между Сурадж и Сандия. Липсват погледите, прегръдките, нежното докосване, милите думи, липсва романтиката.
Насочиха сериала към действието, а пренебрегнаха въздействието, което Анас и Дипика оказват.
Гледам за 3-ти път сериала от началото, /изключвам сериите, които са ми любими и ги прехвърлям когато съм ядосана на това, което гледам в момента/, възхищавам се на всичко, което показват - прекрасен сценарий, страхотна игра на всички и неповторимите Анас и Дипика, дори за 1 минута да ги дадат в сериала всичко се променя. Всяко тяхно движение, жест прави уникална серията, а това липсва в последните епизоди.
Всяка вечер сядам да гледам новата серия с надеждата, че нещата ще се оправят, но уви. Сега, когато Анас и Дипика снимат заедно, не им отделят никакво внимание, насочват нещата в друга посока.
Добре, че Вед и Ванш се справиха блестящо, но трябваше да бъде отделено повече време и на Сурадж и Сандия, да ги видим заедно, взаимно успокояващи се, прегърнати да посрещнат трудностите около разкриването на истината.
Но стига вече, сценаристите няма да ме чуят, аз пък не губя надежда и продължавам да гледам сериала и да пиша, където ми падне в подкрепа на Анас и Дипика и любимият ми сериал. txtloves txtloves txtloves

Емилия Hug, абсолютно съм съгласна- и преди е имало моменти, когато романтиката е била малко на заден план, но винаги на по-сериозните тракове, а сега този с раждането на Канак си беше доста предразполагащ за нещо романтично, ама няма Laughing

# 742
  • Мнения: 2 592
Здравейте! bouquet

РОКСИ HugРОБИН Hug ЕМИЛИЯ  Hug YeSS Hug smile3525
съгласна съм с написаното от вас  Hug
а и днес отделих повече време да прочета и мненията в индийския форум и някои други сайтове за сериала ни Peace интересното този път е че там също повечето се чудят и възмущават защо спират играта на Анас и Депика като убиват* Twisted Evil Сурадж и Сандия  smile3518
дори недоумяват какво и как ще продължи да играе Сантош  #Silly след като любимия и син Сураджи умре ooooh! коментират новите артисти за мястото на Анас и Депика че са приумица на продуцентите които са тръгнали необяснимо защо срещу феновете които не искат смърт и друга история със заглавие DUBH -2*Rolling Eyes и са пуснали една таблица как се изчислява рейтинг на даден сериал Rolling Eyes
 лично аз въпреки всичко прочетено все още вярвам че всичко това е някаква измислица и
скоро екипа  и продуцентската къща ще дадат пресконференция на която да кажат истината newsm12

Скрит текст:
..това писмо от форума  е много силно..и за феновете и за продуцентите Peace



I know some fans stopped watching the show at different low points, the worst of which is probably giving away Vansh who made many fans angry enough to quit Surya. It is difficult to regain lost audience. I myself quit watching some shows never to return again.There is a mental block that forms that are difficult to move your feelings are very valid, but if you've ever been a fan, then you know that DABH different. The heartwarming bonding Suraj and Sandhya is unique. The purity of their characterization both individually and as a wonderful married couple is worthy of a second chance! In love and support that never forgets chemistry that never fades, and charming smiles that never fail to delight your heart are still very present at the show. The last 2 songs are captivating. Leaders finally realized that it is best to leave Surya pristine - not kill them willy nilly. They are special. Their room is special and so is Mithai ka dukaan on. Sandhya is a return to Suraj this time. Episodes have a sense of old dabh that we knew and loved so much. Moreover, the show needs your support. It is in danger of being canceled .The only show that makes you believe in love and marriage can say goodbye. The cast, the crew and the concept deserve better. They are huge. So friends, I ask each of you to come back and watch the show. Please support Diya baati like how they support each other and let their light continue to shine!

# 743
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравей Софии аз се надявам че всичко това е някаква измислица и накрая да няма смърт на Сурадж и Сандия #2gunfire ooooh!  и  те да играят до края а да има хубав и щастлив финал на сериала на това се надявам да има щастлив финал Simple Smile

# 744
  • Мнения: 628
Здравейте! bouquet

РОКСИ HugРОБИН Hug ЕМИЛИЯ  Hug YeSS Hug smile3525
съгласна съм с написаното от вас  Hug
а и днес отделих повече време да прочета и мненията в индийския форум и някои други сайтове за сериала ни Peace интересното този път е че там също повечето се чудят и възмущават защо спират играта на Анас и Депика като убиват* Twisted Evil Сурадж и Сандия  smile3518
дори недоумяват какво и как ще продължи да играе Сантош  #Silly след като любимия и син Сураджи умре ooooh! коментират новите артисти за мястото на Анас и Депика че са приумица на продуцентите които са тръгнали необяснимо защо срещу феновете които не искат смърт и друга история със заглавие DUBH -2*Rolling Eyes и са пуснали една таблица как се изчислява рейтинг на даден сериал Rolling Eyes
 лично аз въпреки всичко прочетено все още вярвам че всичко това е някаква измислица и
скоро екипа  и продуцентската къща ще дадат пресконференция на която да кажат истината newsm12

Скрит текст:
..това писмо от форума  е много силно..и за феновете и за продуцентите Peace



I know some fans stopped watching the show at different low points, the worst of which is probably giving away Vansh who made many fans angry enough to quit Surya. It is difficult to regain lost audience. I myself quit watching some shows never to return again.There is a mental block that forms that are difficult to move your feelings are very valid, but if you've ever been a fan, then you know that DABH different. The heartwarming bonding Suraj and Sandhya is unique. The purity of their characterization both individually and as a wonderful married couple is worthy of a second chance! In love and support that never forgets chemistry that never fades, and charming smiles that never fail to delight your heart are still very present at the show. The last 2 songs are captivating. Leaders finally realized that it is best to leave Surya pristine - not kill them willy nilly. They are special. Their room is special and so is Mithai ka dukaan on. Sandhya is a return to Suraj this time. Episodes have a sense of old dabh that we knew and loved so much. Moreover, the show needs your support. It is in danger of being canceled .The only show that makes you believe in love and marriage can say goodbye. The cast, the crew and the concept deserve better. They are huge. So friends, I ask each of you to come back and watch the show. Please support Diya baati like how they support each other and let their light continue to shine!



Софи Hug, всички силно се надяваме да не захвърлят с лека ръка пет години градация и да не убиват Сурия Heart Eyes, но аз се чудя, както казваш, защо екипа не дава пресконференция или да отхвърлят последните "новини" newsm78 Отдавна се почна това...Явно там има някакъв проблем... newsm78

Надя Hug - bishop bishop bishop


П.С. Сега погледах индийския форум и видях, че Star Plus ще правят някакъв нов сериал, който ще се подвизава на мястото на Светлината... newsm78

# 745
# 746
  • Мнения: 2 592

Сладури Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Scatter
прекрасни са smile3521 ако вземат да се скубят пак ще го направят романтично Heart Eyes Joy Joy
 Joy страхотни са и Анас истински се забавлява Heart Eyes Laughing Laughing smile3501

# 747
  • Мнения: 14 327

Сладури Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Scatter
прекрасни са smile3521 ако вземат да се скубят пак ще го направят романтично Heart Eyes Joy Joy
 Joy страхотни са и Анас истински се забавлява Heart Eyes Laughing Laughing smile3501


Мими,  newsm51Софита, newsm51 благодаря ви. Ето тези моменти ми липсваха. След  това видео и  поредната серия  малко ме обнадеждиха. Отново отвориха темата за хотел "Веданш". Сурадж и Вед бяха много сладки. love001 Не разбрах добре, но мисля, че Вед извади плаката на хотела, за да го покаже на Ванш  или да подсети Сурадж за обещанието да направи хотел. Помогнете ми с превода на тази сцена.
Много бяха хубави и Сурадж, Сандия и малката Канак на леглото. hug Магията на техните взаимоотношения отново се върна. Анас и Дипика нямат равни на себе си, само погледите и усмивките на лицата им са достатъчни, за да  изпълнят екрана. Двамата заедно са върхът. Ако екипът, който работи над сериала продължи в този дух, много бързо отново ще завладее зрителите и рейтингът ще се качи на макс.
Роси, newsm51 забравих да ти благодаря за видеото и стоп кадрите от рождения ден на Дипика. Много ми харесаха взаимоотношенията между Анас и Дипика извън сета. Усмихнати, взаимно подкрепящи се, Дипика как мило го подвикваше, а Анас само хвърляше розови листенца в знака на уважение и обич. Бяха много палави. Непрекъснато си пускам този момент.  txtloves txtloves txtloves

# 748
  • Мнения: 2 592
Цитат
Магията на техните взаимоотношения отново се върна. Анас и Дипика нямат равни на себе си, само погледите и усмивките на лицата им са достатъчни, за да  изпълнят екрана. Двамата заедно са върхът.

Така е  ЕМИЛИЯ Peace точно тази уникална химия между двамата  Scatter
прави  романтиката в сериите изключителна Heart Eyes а като облече униформата  и извади пистолета
екшън сцените и се получават също супер добре Hug
..в последните епизоди по Войо са невероятни двамата - Сурадж първо в бледо лилава/розова туника  newsm78 после в тъмно синята  Crazy а тя с униформата  People Cop са като магнит - нищо да не говорят Laughing само да стоят и да си разменят погледи е достатъчно  Heart Eyes smile3521
 




 Heart Eyes



 Heart Eyes

# 749
  • Мнения: X
Здравейте Пипъл   Peace  Отдавна не съм влизала да ви навестя в темичката  Blush Сандия /Депика вече има нова прическа
 

Общи условия

Активация на акаунт