Светлината на моя живот - Тема 15

  • 56 404
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 121
Страхотен епизод. Най-после Ванш прочете писмото и разбра кои са истинските му родители. smile3501 Невероятна игра и на малките. Ванш ме разплака.  newsm45
Чудя се как може да се мисли за спиране на сериала.  smile3512Та той продължава да вълнува със същата сила, както и в началото. Просто му трябва повече реклама. А компанията производител мълчи.  tantrumТрябва да  пуснат повече интервюта  с Анас Kissing Heart и Дипика Kissing Heart, защото те двамата заедно са неотразими. Така силно въздействат на зрителите, че човек не може да отдели поглед от тях.  smile3501Останалите актьори също са много добри.  newsm51
Сценарият е увлекателен, темите, които засягат са актуални и интересни.  newsm81
Не, не трябва да приключва сериала поне до края на годината, /ако зависеше от мен може и още 5 години да го гледам/  newsm10 да направят и един happy end  и Анас и Дипика да играят докрай.  txtloves

# 706
  • Мнения: 2 592
Новата серия е много емоционална и  както се казва дойде Видовден за Сурадж и Сандия newsm12
 Съгласна съм с Емилия Hug играта на Рики/ Ванш е много добра newsm10



Ванш прочете писмото което Сандия беше написала когато се раздели с него и много плака
та чак и на мен ми стана тъжно като започна да ги пита защо са го лъгали до сега и пр.. но
като попита *как решихте  мен да изпратите далеч* Sad направо ги довърши smile3518



какво ще му обясняват Сурадж и Сандия в утрешната серия ще е много интересно
преди да пристигне Анкур ooooh!  а и след това Weary

# 707
  • Мнения: 2 592
Нашата красавица Депика утре има РД  nbirthday
и в индийския форум вече я поздравяват newsm51 smile3521

Да е жива и здрава
влюбена и щастлива Two Hearts
късмета винаги да е с нея ! Flowers Four Leaf Clover hbdtu





 1dating




# 708
# 709
  • Мнения: 11 766
Приятели, моля ви от сърце гласувайте и подкрепете нашите любимци Анас Рашид и Дипика Сингх/ Сурадж и Сандия, за да докажем на всички, че ние феновете искаме да продължаваме да ги гледаме в нашият любим сериал "Светлината на моя живот" и че не искаме никой друг!!!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves family Тази анкета е нова - пуснахме я ние преди по-малко от ден ...  newsm10 newsm76 Two Hearts И я направихме специално, за да се противопоставим на всички гадни слухове и на всички тези, които опитват да спрат сериала или да го продължат без Анас и Дипика!  Praynig Praynig Praynig Става лесно - просто давате отметка на yes и гласувате!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Моля ви кажете на приятелите си, на познатите и на роднините си ако могат също да ги подкрепят - не е сложно и отнема само няколко секунди - колкото повече сме, толкова по-добре и толкова по-голям успех ще имаме ...  Praynig Praynig Praynig Flushed Heart Eyes 1swing People Cop Трябва да видят, че нашите сладури Анас и Дипика имат огромна подкрепа по целия свят ...  txtloves txtloves txtloves



http://www.easypolls.net/poll.html?p=579608e3e4b03d4e2a284176

Съжалявам че не съм така активна тези дни, но ми секна ентусиазма след като видях отговора на режисьора, че нашия сериал свършва септември!!!  smile3518 Да знам, че всеки сериал има своя край, но определено има още много какво да ни покажат в "Светлината"  Peace Аз лично искам да се наслаждавам на още и още уникални моменти и сцени между Сурадж и Сандия ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Явно някой хора с влияние искат да се отърват от нашия сериал и затова от канала са решили да не пускат никакво промо за него вече няколко месеца ...  fight Явно първото решение е било за август като не бяха уведомили за това нито актьорите нито режисьорите нито нищо  Crossing Arms Но за сметка на това медиите се заеха да очернят нашите любимци и всеки ден да пишат различни глупости за тях ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Освен това напоследък съвсем спряха да пускат клипове зад кадър - репортажите и интервютата също намаляха.  Crossing Arms Целта на тази анти кампания е ясна - рейтинга да падне!  ooooh! Не мога да разбера каква е тази анти кампания, която се води срещу Анас, Дипика и нашия сериал - направо съм бясна от това ...  bash За щастие ние тук си знаем истината - виждаме колко са си близки Анас, Дипика и останалите актьори от "Светлината"  family Flushed Heart Eyes Flushed 1swing Те са си като истинско семейство и именно това дразни много хора ...  Wink Знам, че навсякъде пишеше за това, че благодарение на феновете сериала е удължен до средата или края на септември, но все пак се надявам да не го спират толкова скоро ...  Praynig Praynig Praynig Въпреки отговора на режисьора ние истинските фенове на сериала няма да се откажем и ще пишем отново и отново в подкрепа на Анас, Дипика и "Светлината" - надявам се рейтинга да се качи още повече и сериала да получи още и още удължавания, както каза Дипика в последното си интервю.  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Дипика и Анас също се надяват на това ...  Praynig Praynig Praynig

В момента феновете са още по-разтревожени от новината за сезон 2 без Анас и Дипика - защото както се оказва май наистина искат да направят подобна простотия ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Направо съм бясна от това и затова предпочитам да пиша на адресите с молба да не го правят и затова тези дни не ми остана много време да пиша тук  Peace Но се боря по всякакъв начин за нашия сериал и за Анас и Дипика ...  newsm76 newsm76 newsm76 Моля ви направете го и вие ...  Praynig Praynig Praynig

Вече не знам на какво и на кого да вярвам - по отношение на сезон 2 режисьора първо каза, че те не знаят нищо за това и са го чули от нас, после бил казал, че още не било финализирано, а на следващия ден, че е вярно ...  smile3518 Не може всеки ден да се говорят различни неща   ooooh! Или и тях ги объркват продуцентите и телевизията или не знам и аз ...  newsm78 Факт е обаче, че ако направят сезон 2 без Анас и Дипика това ще е най-голямата глупост ...  no no no Затова феновете от целият свят са се активизирали срещу това - пишат от всякъде - България, Англия, Русия, Румъния, Бразилия, Шри Ланка, Англия, Виетнам, Тайланд, Калифорния и още много други ...  newsm44 newsm44 newsm44 Всички фенове сме се обединили и пишем всеки ден на канала, на продуцентската къща и на хората отговарящи за това, че ние не искаме сезон 2 без Анас и Дипика и че ако наистина смятат да направят това е по-добре да приключат сериала с един прекрасен, добър и щастлив край за Сурадж и Сандия, както и за останалите.  Praynig Praynig Praynig Пишем им също, че ние искаме нашия сериал "Светлината на моя живот" да си продължи, както до сега с Анас и Дипика в главните роли, както и с останалите актьори!!!  book Kissing Heart Praynig Пишем им, че се надяваме да има още удължавания на сериала, но само ако Анас и Дипика играят в него!!!  Praynig Praynig Praynig Иначе никой няма да гледа ...  Whistling

Надявам се продуцентите да не са такива глупаци, че да правят сезон 2 без Анас, Дипика и останалите актьори - защото от това дето се говори той вероятно ще е с изцяло обновен каст  #Crazy Като толкова искат да си правят нов сериал с нови актьори - по-добре да си направят отделен сериал с друго заглавие и без да се замесва името на нашия сериал и герои. Пишем им също и това ...  Praynig Praynig Praynig Просто би било истинска лудост да направят това при наличие на такива уникални актьори като Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия ... ooooh! Целият актьорски състав на "Светлината" е невероятен - всички са страхотни и много талантливи - начело с Анас и Дипика ...  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes family Не мога да си представя как въобще може да си помислят за продължение без тях - феновете не приемат това и всячески се борят да го предотвратят ...  smile3501 Аз също се боря - борете се и вие - заедно можем всичко ...  Praynig Praynig Praynig Разбира се аз още се надявам, че това за сезон 2 не е вярно и само се пускат такива слухове - но щом вече и режисьора и другите почват да говорят за това си е притеснително - може би и тях ги притискат или им пускат разни новини - но се моля от сърце, това да не е вярно!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Как въобще им им е хрумнала тази безумна идея след като Анас и Дипика обожават работата си в сериала и са готви да продължават да го снимат - останалите актьори също?  txtloves Kissing Heart Two Hearts Crazy Praynig Praynig Praynig Ние феновете искаме да си гледаме сериала само с тях ...  Praynig Praynig Praynig В най-новото си интервю Дипика за пореден път казва, че няма никакви проблеми между нея и Анас и че двамата се разбират добре. Казва също, че ако има проблеми - то би си проличало по време на сцените им и зрителите биха го видели, но това не е така и двамата нямат проблеми ...  newsm44 newsm44 newsm44 Kissing Heart Two Hearts txtloves ura Дипика казва също, че не мисли за други проекти, а се е съсредоточила изцяло върху работата си в сериала. Тя винаги казва, че обожава ролята и и би се радвала ако сериала продължи с още и още удължавания - тя е готова да играе в него. Днес Анас е отговорил на фен, че ни подкрепя в нашата кампания и че той също е готов да снима и обича ролята си в сериала ...  smile3501 Kissing Heart Two Hearts Той също се надява сериала да продължи и е казал, че ако видят голямата фенска подкрепа определено може да има ефект - затова  да продължаваме да пишем. Идеята е сега да пишем и от коя страна сме - за да видят, че "Анас, Дипика и "Светлината" имат фенове от целия свят.  Praynig Praynig Praynig Всеки ден трябва да им пишем - може да е по 1-2 изречения или по няколко думи, но трябва ясно да изразим позициите си и да не се отказваме  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts loveuuu family Ние не искаме сезон 2 без Анас и Дипика - искаме или сериала да продължи заедно с тях и целият екип без скокове във времето или по-добре да го завършат с един щастлив и хубав финал.  Praynig Praynig Praynig  Two Hearts txtloves Flushed newsm41 Утре т.е. вече днес един мой познат от Индия, с когото си пишем ще ходи на снимачната площадка на "Светлината" специално за рождения ден на Дипика ...  smile3501 Каза, че ще опита да поразпита как стоят нещата и също,че ще опита да направи снимки с Дипика, а също и с Анас - казах му ако може да направи и общи с двамата - дано ни зарадва!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves photo Ако пусне нещо - ще го споделя и тук ...  newsm51 Нашият сериал е номер 1 и епизодите стават все по-интересни. Никой не може да се хване и на малкият ни пръст. Надявам се и рейтинга да се покачи ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Аз лично си гледам всеки епизод с голямо удоволствие ...  Crazy Crazy Crazy

Наистина се надявам това за сезон 2 без Анас и Дипика да не е вярно, но е по-добре да действаме - вместо да си седим и да чакаме - за да не ни изненадат неприятно ...  smile3503 Моля ви приятели пишете и вие за това на адресите, които ви дадох:  smile3525

Тук пишете на стената на канала и продуцентската къща, както и на лично съобщение - много е важно! newsm76 newsm76 newsm76

https://www.facebook.com/ShashiSumeetProd/

https://www.facebook.com/Starplus/

А също и по емайл - давам линковете:  Hug

hello@startv.com

info@shashisumeet.com

На този адрес също можете да пишете на стената:  Heart Eyes

https://www.facebook.com/SumeetHMittal/

А на тези на лично съобщение - това са все важни хора, които може да помогнат. Най-вече първите 6-7 човека:  newsm76 newsm76 newsm76

https://www.facebook.com/shashi.s.mittal

https://www.facebook.com/ashoke.pandit.7

https://www.facebook.com/ushanx

https://www.facebook.com/iamAayushAgrawal

https://www.facebook.com/amitsthakur28

https://www.facebook.com/seema.mantri.3

https://www.facebook.com/StarAnilJha

https://www.facebook.com/maqbool.khan.12139

https://www.facebook.com/aakashdeep.chhetri

https://www.facebook.com/swati.darekar

https://www.facebook.com/vibha.kaulbhat

https://www.facebook.com/prashrathi

https://www.facebook.com/sheetal.somani

https://www.facebook.com/varsha.manocha

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 04:05 от Roxis

# 710
  • Мнения: 11 766


В кой епизод се запознават Ом и Емили?

Страхотна е Депика Heart Eyes каквото и да облече изглежда прекрасно Heart Eyes
а с този тоалет е истинска дама Laughing smile3521
Yess Hug епизодите за Емили и Ом са 1329/1330* Peace

Роси Hug мерси за всички новички снимки и за инфото smile3525И аз ще им пиша на всичките тия от които зависи-нека да знаят ,че ние феновете си обичаме много любимия сериал  smile3521
Дипика се е върнала на работа и благодари на всички за добрите пожелания  smile3521много се радвам ,че вече е добре  smile3521

https://www.instagram.com/p/BIMbsj8jiYr/?taken-by=deepikasingh150





Heart Eyes Heart Eyes

Дипика е вече на сета на Светлината и ни изпраща една слънчева усмивка  smile3521


Yess, благодаря ти за тази уникална снимка на Дипика - направо ме остави без думи!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Нашата сладурана става все по-прекрасна, красива и чаровна ...  txtloves txtloves txtloves Супер много я обичам ...   smile3521 Oha! ura Софи ти е казала за Ом и Емили - двамата се срещат за пръв път в един от любимите ми епизоди 1329-ти - тогава и Сурадж намира Сандия просеща пред храма и я измива на улицата, носи я на ръце пред всички, а после я кара да се осъзнае!!! Обожавам този епизод ...  txtloves txtloves txtloves В същото време в селото Емили и Ом се виждат за първи път ...  Crazy Crazy Crazy

Ени - благодаря ти за това, че ще пишеш на адресите в подкрепа на Анас, Дипика и сериала ...  Hug Hug Hug Благодаря ти и за прекрасните снимки на Анас, Дипика и малките им сладури - Вед, Ванш и Канак - не мога да им се нарадвам!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Flushed family Two Hearts lovekiss Колажите с Анас и Дипика също са страхотни и много ми харесват - благодаря ти ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Софи, Емилия - благодаря ви за разказите на епизодите в Индия, както и за хубавите снимки и интересните коментари ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts newsm76 Two Hearts

Мими, Емилия - благодаря ви от сърце, че пишете в подкрепа на сериала. Благодаря и на останалите от темата, които го правят - моля ви продължавайте ...  smile3501 newsm76 txtloves Heart Eyes newsm20

Тара - благодаря ти за инфото, както и за всички изумително красиви колажи на нашите сладури!!!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed

Надя, Робин, Илианче - благодаря за хубавите снимки и интересните коментари ...  newsm76 newsm76 newsm76 Илианка - Аз също малко съм закъсняла с поздравите за именния ти ден, но ти пожелавам да си жива и здрава и много щастлива и обичана ...
smile3525 Kissing Heart Two Hearts love001 ura

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 04:46 от Roxis

# 711
  • Мнения: 11 766
Страхотен епизод. Най-после Ванш прочете писмото и разбра кои са истинските му родители. smile3501 Невероятна игра и на малките. Ванш ме разплака.  newsm45
Чудя се как може да се мисли за спиране на сериала.  smile3512Та той продължава да вълнува със същата сила, както и в началото. Просто му трябва повече реклама. А компанията производител мълчи.  tantrumТрябва да  пуснат повече интервюта  с Анас Kissing Heart и Дипика Kissing Heart, защото те двамата заедно са неотразими. Така силно въздействат на зрителите, че човек не може да отдели поглед от тях.  smile3501Останалите актьори също са много добри.  newsm51
Сценарият е увлекателен, темите, които засягат са актуални и интересни.  newsm81
Не, не трябва да приключва сериала поне до края на годината, /ако зависеше от мен може и още 5 години да го гледам/  newsm10 да направят и един happy end  и Анас и Дипика да играят докрай.  txtloves
Новата серия е много емоционална и  както се казва дойде Видовден за Сурадж и Сандия newsm12
 Съгласна съм с Емилия Hug играта на Рики/ Ванш е много добра newsm10

Ванш прочете писмото което Сандия беше написала когато се раздели с него и много плака
та чак и на мен ми стана тъжно като започна да ги пита защо са го лъгали до сега и пр.. но
като попита *как решихте  мен да изпратите далеч* Sad направо ги довърши smile3518



какво ще му обясняват Сурадж и Сандия в утрешната серия ще е много интересно
преди да пристигне Анкур ooooh!  а и след това Weary


Софи, Емилия - благодаря ви за разказа на новият епизод в Индия!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Напълно споделям мнението ви - изключително емоционален, интересен и вълнуващ епизод!!!  newsm81 People Cop Hands Clap Ванш прочете писмото и най-накрая разбра, че Сурадж и Сандия са неговите истински родители ...  newsm44 newsm44 newsm44 Съвсем нормално в момента се чувства наранен и им поиска сметка питайки ги защо са избрали да дадат точно него - а не са дали Вед например!  no no no Толкова добре играят тези деца, че направо ме разплакват - днес Рики/ Ванш го направи - страхотно дете. Дев/ Вед също ...  newsm44 newsm44 newsm44 Искам да продължавам да гледам тези прекрасни деца в сериала заедно с Анас, Дипика и останалите ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves family Емилия - казала си всичко отлично и споделям мнението ти на 100 %  newsm10 Two Hearts Нашият сериал е толкова истински, толкова интересен - засяга толкова важни теми и с всеки следващ епизод ми харесва все повече ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Надявам се, че няма да го спрат толкова скоро и че ще продължи поне до края на годината и най-важното е когато и да приключи да има щастлив финал и Анас и Дипика да си играят до края в него ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Моля се да няма сезон 2 без тях - защото това ще е подигравка както с Анас, Дипика и актьорите на сериала - така и с нас зрителите ...  Praynig Praynig Praynig Затова нека продължим нашата борба това да не се случи и нашият сериал да си продължи както до сега без скокове и глупости - винаги с Анас и Дипика като главна двойка и актьори в сериала ...  Praynig Praynig Praynig Flushed Heart Eyes newsm41 family

Тара - уникални колажи правиш всеки път!!! Оставяш ме без думи - Анас и децата са повече от изключителни, Дипика също ...
newsm51 Kissing Heart Two Hearts txtloves family Flushed 1swing

# 712
  • Мнения: 11 766
Честит Рожден Ден на нашата прекрасна сладурана Дипика Сингх/ Сандия!!!   txtloves txtloves txtloves Пожелавам й всичко най-хубаво - много, много здраве, щастие, любов, късмет и успехи  lovekiss lovekiss lovekiss Нека продължава да ни радва в сериала с уникалната си роля на Сандия още дълго време и колкото и да продължи "Светлината на моя живот" Дипика и Анас да си играят до края в него и да видим един щастлив финал с тях - без сезон 2!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! ura nbirthday Дипика е уникална и като актриса и като човек - гордея се, че съм нейна фенка ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Направих един колаж специално за рожденият й ден - надявам се да ви хареса ... newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed family Two Hearts lovekiss

# 713
  • Сливен
  • Мнения: 446
честит рожден ден на Дипика Сингх/ Сандия!!! Да е жива и здрава и  много щастлива да продължава да ни радва до края на сериала txtloves smile3525

smile3525


Роси, колажа е много хубав smile3525 smile3525


# 714
  • Мнения: 1 117
Роси,
Скрит текст:
Роси, не съм учила английски, затова мога ли да пейстна началото на твоя коментар в канала и да напиша отдолу, че подкрепям написаното от теб?




Хубав и успешен ден, момичета!

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 09:30 от Tara41

# 715
  • Мнения: 2 910
Днес нашата сладурана има рожден ден  bouquet bouquet
Честитих и в инстаграм и фейсбук. Както каза Роси един приятел ще отива  днес на сета и ще пита Дипика и Анас за тези гадни слухове.

Много ми хареса вчерашния епизод когато Ванш разбра кой са му истинските родители.Много трогателен епизод  Simple Smile  Blush

# 716
  • София
  • Мнения: 1 822
Намасте момичета и момчета smile3525

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Дипика ura smile3525
Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Two Hearts
с пожелание за много любов, здраве и щастие!!!



Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 14:48 от miha-

# 717
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug много точно си написала всичко за Светлината*
и това което става около него bouquet
което зависи от нас феновете го правим но и ти подозираш че става въпрос за мащабна анти кампания  свързана с мноого пари и влияние.. newsm12
 ако не са ни излъгали - има още  поне 60  епизода където Анас и Депика ще ни радват с играта си loveuuu
каквото и да снимат после мен лично не ме интересува Naughty както и всички фенове на СуРиЯ Heart Eyes
и това което сътвориха с невероятната романтика за 5 год  Heart Eyes никой не може да им го вземе Heart Eyes Scatter
и насила да накара зрителите да продължат с гледането Crossing Arms
защото колкото и да е интересен сериала  като сюжет  People Cop само уникалната химия между Анас и Депика Scatter
 които само с присъствието си един до друг loveuuu е неповторима  Crazy
задържа феновете с години Two Hearts   smile3521




Скрит текст:

# 718
  • Мнения: 628
Здравейте Hug

Роси Hug, много ти благодаря за линковете, ако си бях играла аз да ги търся, цял ден щях да откарам ooooh!
Като прочетох това за втория сезон много се ядосах и гадно ми стана, затова хубаво си обмислих съобщенията до милите хорица, отговарящи за сериала ни Laughing Писах на всички посочени от теб линкове- и във ФБ, и по имейл Mr. Green Дано да има ефект, че тая глупост с вторите сезони явно е много на мода сега в Индия Crossing Arms Просто като има успешен сериал се възползват от името му- "Еди кой си- сезон 2", а всъщност няма нищо общо с първия сериал, просто искат да си съберат гледаемост от зрителите на така наречения "първи сезон" Crossing Arms Но ефекта винаги е един и същ- провал!
Май на един друг успешен сериал "Малката булка" искаха да правят втори сезон с вече порасналото дете на главната и с друг каст- доколкото разбрах заради нисък рейтинг са решили да го свалят от ефир fiuuuuuu Дано не съсипят и нашия сериал с такова нещо- толкова ли е трудно като искате да го спирате да направите един щастлив финал с всички актьори и да продължите с друг проект! newsm78 Верните ви фенове, които ви гледат вече пет години заслужават това!

Отново ти благодаря Роси Hug, за линковете и анкетата, както и на всички, няма значение къде са, които подкрепят нашия сериал и Анас и Дипика! Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 628
Реших да направя отделен пост за рождения ден на Дипика bouquet

Пожелавам и много здраве, късмет, успехи и любов! newsm59 Да е винаги щастлива и усмихната и да ни радват с Анас до края на сериала! Hug Hug Hug


Пускам двата колажа от индийския форум, които най-много ми харесаха! (между другото, Роси Hug, и твоя е много хубав)




Общи условия

Активация на акаунт