Пречистване и хормонален баланс. Прочетете, коментирайте и спечелете!

  • 52 554
  • 172
  •   1
Отговори
# 150
  • Поморие
  • Мнения: 162
Lady Harmonia е подходящ за мен, но бих пробвала и DetoxyFive

# 151
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 871
И двата продукта ми изглеждат много добри.
Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен

# 152
  • Мнения: 376
И двата продукта ще са подходящи за мен!

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 261
И двата продукта са полезни, но за мен по-подходящ е DetoxiFive.
Имам нужда от детокс.

# 154
  • София
  • Мнения: 564
Много харесвам продуктите ви! Поне няколко пъти CystiRen ми е помагал при цистит.
Иначе мисля че имам нужда и от двата продукта. Но в момента май по належащо ми е Lady Harmonia, точно заради обилен цикъл, болезнени гърди, хормонален дисбаланс, леко напълняване Simple Smile

# 155
  • Мнения: 3 804
Предпочитам DetoxiFive имам проблеми с висок холестерол и мисля,че ще е подходящ за мен за да прочисти оранизма ми!

# 156
  • Мнения: 309
Lady Harmonia смятам за по - подходящ за мен за регулиране на хормоналния баланс.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 914

Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен. Wink

# 158
  • Мнения: 1 559
И двата продукта ще са страхотни!
Lady Harmonia е подходящ за мен, но бих пробвала и DetoxyFive.

# 159
  • Мнения: 455
Здравейте! Бих изпробвала Лейди Хармония !

# 160
  • Мнения: 579
Смятам, че това от което имам нужда в момента е Lady Harmonia, тъй като бременността и предшестващите я хормонални стимулации се отразиха на целия ми организъм.
Това, което бих искала да попитам е дали може да се използва по време на кърмене?

# 161
  • Мнения: 13
Смятам, че това от което имам нужда в момента е Lady Harmonia, тъй като бременността и предшестващите я хормонални стимулации се отразиха на целия ми организъм.
Това, което бих искала да попитам е дали може да се използва по време на кърмене?

Привет, Rossitta,
Не бих Ви съветвала да използвате продукта по време на кърмене. Така или иначе в момента хормоналният Ви баланс е насочен в друга посока. Насладете се на периода и след това можете да го започнете.

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 524
Предпочитам DetoxiFive, в момента на дневен ред ми е детоксикираща програма, която предтои да започна в скоро време.

# 163
  • Мнения: 254
И двата продукта са страхотни. Щом трябва да се избере само един, аз предпочитам DetoxiFive. Simple Smile

# 164
  • Русе
  • Мнения: 2 612
И двата продукта изглеждат много добре, но лейди Хармония е за мен.

Общи условия

Активация на акаунт