Смешки от форума - 24

  • 132 547
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 569
Тъкмо я носех момата със заглъхналите уши. Да й имам проблема!

# 46
  • Мнения: 25 768
Е оргазъм може и без секс  Whistling
Розови сънища , мастурбация и т.н.
И секс без оргазъм може. hahaha

# 47
  • Мнения: 10 073
Успокоих се! Laughing
Не било проблем
Цитат
Не.
Ама за какво ти е да чуваш по време на секс. Да не си на семинар.

# 48
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Тъкмо я носех момата със заглъхналите уши. Да й имам проблема!
Е, как... Вие пък, ами нека се образоваме, де. Човек се учи, докато е жив - току-виж съм разбрала дали при мен всичко е наред. Знам ли, имам проблем с ушите.

П.П. Коя е темата?

# 49
# 50
  • Мнения: 25 768
Не издържах. Mr. Green

# 51
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Е оргазъм може и без секс  Whistling
Розови сънища , мастурбация и т.н.
И секс без оргазъм може. hahaha
Може, ама е по-кофти вариант от двата  Crossing Arms

# 52
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Заметоха отговорите в темата за заглъхналите уши.
Но от една друга тема - нося това:
Цитат
Деца може да имаш и без мъж. Ако държиш да имат баща, а ти мъж може и на 40 г. да станеш. Никой  не знае кога ще намериш мъжа.

Знам, че е неволна грешка (може да е от телефон), но ми стана смешно.

# 53
  • Мнения: 4 569
От темата за гърнето:


Цитат
Алтернатива на гърнето което може да направиш-но в никакъв случай не забравяй-иследване и на двамата,Ако всичко е наред и при двамата-ок.Вземаш детски сапун-настъргваш го-слагаш в съд и добавяш вода по малко-да ре разтвори.Второто нещо което си  набавяш е кълчища-достатъчно да покрие къста-слагаш ги при разтворения сапун и малко ракия бъркаш и отделяш от котлона.Когато поизтине добавяш 1-яйце и добре омесваш.Получената смес нанасяш на памучен плат и слагаш на кръста,Закрепваш с каквото рещиш-да не се мести.Може да гълташ по няколко зрънца медицинска дъвка.Започни и да се заземяваш-пождигане на пръсти и рязко отпускане-почти тръскане-колкото повече го правиш по бързо ще се получи.Това което написах за кръста може да се прилага и за поотраснали деца които се напикават през  ноща.

Добре, че тия кълчища, сапун, ракия, яйце се слагат на кръста, а не другаде.

# 54
  • София
  • Мнения: 11 495
Цитат
Лекарката ми каза че бебето било с седмица по голямо от последната ми менструация.

# 55
  • Мнения: 14 103
От темата за гърнето:


Цитат
Алтернатива на гърнето което може да направиш-но в никакъв случай не забравяй-иследване и на двамата,Ако всичко е наред и при двамата-ок.Вземаш детски сапун-настъргваш го-слагаш в съд и добавяш вода по малко-да ре разтвори.Второто нещо което си  набавяш е кълчища-достатъчно да покрие къста-слагаш ги при разтворения сапун и малко ракия бъркаш и отделяш от котлона.Когато поизтине добавяш 1-яйце и добре омесваш.Получената смес нанасяш на памучен плат и слагаш на кръста,Закрепваш с каквото рещиш-да не се мести.Може да гълташ по няколко зрънца медицинска дъвка.Започни и да се заземяваш-пождигане на пръсти и рязко отпускане-почти тръскане-колкото повече го правиш по бързо ще се получи.Това което написах за кръста може да се прилага и за поотраснали деца които се напикават през  ноща.

Добре, че тия кълчища, сапун, ракия, яйце се слагат на кръста, а не другаде.

 Joy Joy Ако знаеш с какво притеснение дочетох края.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 7 690
Цитат
Лекарката ми каза че бебето било с седмица по голямо от последната ми менструация.


 Joy шаомра

# 57
  • Мнения: 14 103
Цитат
Принца на белият кон ,няма да почука на врата ти и да каже ,,аз съм,,.

Добре, че няма да почука на врата ми, че как ще се стресна. hahaha

# 58
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
 hahaha
Голям лаф е станал.
Ама и да е посред нощ и да почука коня с копитцата.  Laughing

# 59
  • Мнения: 14 478
hahaha
Голям лаф е станал.
Ама и да е посред нощ и да почука коня с копитцата.  Laughing
Ако е само коня вземам го веднага!

Общи условия

Активация на акаунт