Лечител?

  • 2 451
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 831
Искам да попитам вярвате ли в лечители?Знаете ли хора ,които лекуват /или така да го нарека баят/ ,ползвали ли сте им услугите или познавате ли излекувани хора от такива лечители?

# 1
  • Мнения: 2 450
Не, не, не и НЕ! Съответно на въпросите.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 408
Не, не се занимавайте с глупости  Peace

# 3
  • Мнения: 53
Аз не бих се доверила на лечител и се надявам никога да не ми се наложи да опра до там. Не им вярвам на тези хора просто. На скоро една моя позната ми каза, че е ходила при една лечителка, но тя се намира в Поморие или там някъде не разбрах точно. Ако те устойчива мога да се позаинтересувам и да ти кажа поне име.
Моя съвет е да не се занимаваш с глупости Simple Smile

# 4
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз съм твърдо - не!

В последно време много такива теми се навъдиха, то не бяха гърнета, сега лечители. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 10 610
Ако става въпрос за леене на куршум, с което лекуват страх при малки дечица - да ! При възрастни също има сериозен ефект!

# 6
  • Мнения: 2 309
И аз съм твърдо - не!

В последно време много такива теми се навъдиха, то не бяха гърнета, сега лечители. Rolling Eyes
Поне има някакво раздвижване, до онзи ден всичко беше свързано с бременността, сега- общо търсим Wink

# 7
  • Мнения: 1 831
Ясно ,благодаря.И аз нямам много довеие на такива ,особено след няколко предавания на Господарите,но все пак да попитам ,може някъде да е останал някой съвестен . Peace

Общи условия

Активация на акаунт