Ваканцията на шестокласниците се задава и шестиците раздава!

  • 49 850
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 133
Tsv, и аз се тревожа!
Пиши какво са казали докторите!

# 721
  • столицата
  • Мнения: 3 796
Моята пък почти приключи със задължителната литература. Немили-недраги й допадна. Май остана само Бай Ганьо да довърши.
За съжаление й се появи обрив,вероятно слънчева алергия. Досега не е имала такива проблеми. При това между 11-16ч не стои на слънце. Дадох Ксизал и дйно бързо отшуми.
Tsv,вие как сте? Дано сте спряли повръщането и да е нещо леко и отшумяващо. През лятото трябва да сме внимйтелни и с храните. Като гледам дюнерите как се пекат на сл нце,а как ги обичаме Shocked
Лельо Ог,нещо съм пропуснала. При  вас каква подготовка тече?
Росита,супер е този лагер със стари приятели. Браво на директорката!

# 722
  • Мнения: 14 133
galimar, бързо оздравяване и на твоята девойка!

# 723
  • София
  • Мнения: 4 397
Браво на Светльо  Hug

Tsv пиши после  Praynig

Моя се лигави с някакви задачи в нас, ама довечера ще им направя по една дневна  програма, че така не става  Twisted Evil

galimar бързо оправяне на девойката, и аз преди 3-4 години някъде получих слънчева алергия .
А такива неща като дюнери и подобни лятото съм забранила да се яде.

Започвам да се озъртам за море, за съжаление тази година трябва да сме се прибрали до 6.09  Tired.

# 724
  • столицата
  • Мнения: 3 796
До 6.09 има доста време. Ще вмъкнете едно моренце. След това да не почват курсовете?

# 725
  • София
  • Мнения: 4 397
До 6.09 има доста време. Ще вмъкнете едно моренце. След това да не почват курсовете?

Да има доста време, но ние от  години почиваме 1/14.09 и сега малко ранко ни идва  Mr. Green, ама ще се спретнем  Peace

# 726
  • Мнения: 14 133
Tsv, как е Теди?  Praynig

# 727
  • София
  • Мнения: 4 042
  И аз влизам да питам за Теди.  Sad

Лельо Ог,нещо съм пропуснала. При  вас каква подготовка тече?

По математика. Моят не се класира за състезанията, но на подготовката реши да отиде.

# 728
  • столицата
  • Мнения: 3 796
  И аз влизам да питам за Теди.  Sad

Лельо Ог,нещо съм пропуснала. При  вас каква подготовка тече?

По математика. Моят не се класира за състезанията, но на подготовката реши да отиде.
Възхищавам се на такива амбициозни деца!

# 729
  • София
  • Мнения: 4 042
  Да, бе! Не е амбиция, ходи заради купона с приятелите. По-добре няколко часа задачки, отколкото да чете "Немили-недраги". По негови думи първото е малко уморително, но забавно, а второто те уморява от скука. И тези поетични сравнения са само върху 2 страници от романа.  Mr. Green

# 730
  • Русе
  • Мнения: 11 920
   Нито Немили-недраги ще прочете моето дете, нито каквото и да е от препоръчаната . Ако зависи от него и нито една задача няма да реши. Но за задачите няма как. Ако не повтарям всеки ден основни положения в математиката , задачите ще са някакво безмислено струпване на цифри и букви.
   Понеже все пак настоявам да чете нещо , днес извади това
https://i4.helikon.bg/products/7948/19/197948/197948z.jpg

   Музики се пишат, клипове се правят. На руския обръща повече внимание, но не по начина, по който на мен би ми се искало.

    
  Чакаме вести.

# 731
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хекасалина, ляльо Ог, честити ви рожденници! Да са здрави и късметлии децата! Леки тийн години! Hug

Tsv как е наборката?

Амбер, поздравления за шампиона! Hug

# 732
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Изглежда е малкия дявол, т.е. стомашно вирусче, не се е придвижили към червата, но и днес не мога да и взема още материал за изследване. Не мога и да я надигна от леглото, като в унес е, а сме едни килограми, нищо че вече стърчи над мен и битката е неравностойна, а сестра и е толкова притеснена, че предния път двете бяхме в болницата, че е цяло предизвикателство за душевното ми равновесие. Но пък тъкмо тренирам Ом.

Уж добре я оводнявам, само се притеснявам дали е достатъчно. Ще се разбере тази сутрин дали ще лежи в болницата да я наливат там или у дома ще пие по график през 5 минути.

# 733
  • Мнения: 4 500
Tsv, аз да предложа ако сте си у вас следното:
Половин чаша вода с 1 лъжичка сол, в друга половин чаша вода с малко лимонтузу. Редуваш да пие по 1 чаена лъжичка през 10 минутки. Светва пред очите.
Извинявам се за непоискания съвет  Embarassed
И бързо, бързо да става от леглото наборчето ни  Hug

# 734
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на Теди!  Praynig  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт