Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 56 948
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Габси Laughing
Сигурно ще го щракнат тук там, ама дали ще става за гледане.....

# 31
  • Мнения: 27 667
 wavey

 Маргиииииии  spoko

Скрит текст:
и на мен ми е така с кръвното    сигурно е от жегите  #Crazy земи мерки и иди на лекар  опасно е да го държиш така  Naughty  Аз поне пия кола да  се освеста .


 Рори  Hug подкрепям поста ти  за ПЕ     Peace



 Чачун ша си купувал къща не некво друго место  Joy тия не спреха от де го измислиха това  ooooh! Кеню също имал къща там  на Джунда ли е мунда ли  е  hahaha   Чагитко  стана мноо заможен бе   Joy от лапе никому неизвестно   се превърна в мъжкар  и пилее кинти . Да ги пилее  изкарал си ги е с таланта си   и обичта  към актьорството .   Ах ,  размечтах се  и аз да имам такава къщичка и да пътувам където си пожелая .

http://www.takvim.com.tr/saklambac/2016/06/01/cunda-jonleri


  Габунче Hug Heart Eyes   ша направиш Габелфита   нови  ша го фонтеш на джунда  Joy   Ча на тази снимка е чок хубав Sunglasses   като свършиа Приливите

 бе ша си дойде  сигурно да си види роднините и  да повилнее по Чешме и курортите  .  А може и да стои там  върне ли се почва дебненето и разпитите  hahaha а той им пожелава лека вечер   Mr. Green

 Е, ка нема става за гледана бе  вижте само кво тяло  е оформил  Flutter   и ще е отпочинал  с енергия






тук е зализан  но  е чок сладък   латино мачо  Heart Eyes




от миналото лято когато тренираха с Илкнурката



 и Емко  , който винаги  ще става за гледане  и плакнене на очета  Crazy

# 32
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
... и като прочетох Феми, за пореден път да обобщим, че е ако не е мачо, Чачослав ще е мазен... ама все ще е латино поне hahaha

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ще правя Габелфита, ама ми трябва хубав матрИал Laughing

# 34
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489


Габиии, мижай Laughing Mr. Green  Нимой да не се е пробвала Сера при този колега, колко ли си е платила за тази корица hahaha Все пак Баръш е на гребена на вълната- само за един сезон е навъртял 2,2 млн. посещения на Инстаграма си.... само за един, представям си ако има и втори Wink И да се пробвала, Баръш е жИлезен, много си тачи севгилито Mr. Green

Нищо ви няма, кръвното пада от жегите,
Скрит текст:
днес не бях на работа, имах пътуване, тичах по други задачки, навън слънце пече та се къса, и моето кръвно съответно падна и започнах да виждам черни и зелени кръгове пред очите си....  ooooh! С Кока -Колата и шоколадовите бонбони, които носех в чантата си, се поддържах да не се кютна някъде, добре че бяха и в метална кутия че как се  бяха разтопили само.... smile3555



# 35
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:

Габиии, мижай Laughing Mr. Green  Нимой да не се е пробвала Сера при този колега, колко ли си е платила за тази корица hahaha Все пак Баръш е на гребена на вълната- само за един сезон е навъртял 2,2 млн. посещения на Инстаграма си.... само за един, представям си ако има и втори Wink И да се пробвала, Баръш е жИлезен, много си тачи севгилито Mr. Green

Нищо ви няма, кръвното пада от жегите,
Скрит текст:
днес не бях на работа, имах пътуване, тичах по други задачки, навън слънце пече та се къса, и моето кръвно съответно падна и започнах да виждам черни и зелени кръгове пред очите си....  ooooh! С Кока -Колата и шоколадовите бонбони, които носех в чантата си, се поддържах да не се кютна някъде, добре че бяха и в метална кутия че как се  бяха разтопили само.... smile3555





Аааа, мижам, щото ще ослепея от красота Sick ooooh! ooooh! Даже ще я сгъна, че съм си забравила слънчевите очила Naughty Mr. Green
Тц, поне на това събитие не е успяла да се пробва, аз го гледах и на перископа  Laughing А нали се сещаш, че ако се беше доближила, веднага щеше да има фотки Mr. Green  Peace
Не ща издълбоко да коментирам невероятно точното облекло Sick ooooh!, което беше подбрала за мероприятие, свързано с деца с рак ooooh! Peace

# 36
  • Мнения: 27 667
 Габче , ние отразихме мероприятието и роклята на СеркЪ    подобаващо  Mr. Green


... и като прочетох Феми, за пореден път да обобщим, че е ако не е мачо, Чачослав ще е мазен... ама все ще е латино поне hahaha
кво , бе баджи  Mr. Green аз харесвам латино мачовци   Flutter преди много гледах латино сега по - рядко 


 Това е за Чачун   стихче не е мое    Peace   почвам да се лигава  Mr. Green Марги  може да се сети от къде е  Joy





 Flutter Crazy Sunglasses

Само слагам черни очила и другите гледат ми гърба
нека дойде някой на света и накара ме да спра.
Само слагам огъна в кръвта
живота на нокти ще държа.
Да усещам, че съм жив
аз избрах да съм щастлив.

За мене се говорят, как живея си на воля
карам ден за ден.
Парите пилея, жените ги умея
при мене лесно е.
Звучи като рая, но само аз си зная
вътре в мен какво ми е.
Сърцето си да слушам на това съм се научил,
то няма да ме предаде.

И сам са ме оставяли всякакви приятели
жените даже не броя.
Как са ме обичали, как са се отричали
жив съм до сега.


# 37
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Габче , ние отразихме мероприятието и роклята на СеркЪ    подобаващо  Mr. Green


Както и половината подфорум Романтични сериали hahaha Много "впечатлени" имаше hahaha

# 38
  • Мнения: 27 667




   от Прилива ли е ?  newsm78





 оххххххххххххх  smile3544 smile3544 smile3544


 дали в новото дизи ша ни покаже   чок баклава  Mr. Green Flutter



 

# 39
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Мачослав, а?  newsm08 newsm62

Привет мили дечица!  Grinning Hug Hug
Не съм пораснала и не вярвам да позволя това да се случи. Peace

За бързо вдигане на тонуса от няколко години си нося в дамската чанта малка добре затваряща се кутийка с кристалчета едра морска сол - от тази, която ползват за зимно осоляване на мръвки. Като почувствам, че ми премалява, отпадам или получавам мускулен крамп, мушвам някое кристалче под езика и смуча като валидол.  Peace

# 40
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох, Мачослав ли стана?! rotfImbo
Проф, радвам се, че сподели изпитания си метод с нас. Може да се възползвам Peace

Феми, не мога да се сетя онова, за което ме питаш откъде е newsm78, напомня чалгарските текстове newsm78. Слушам понякога, но запомням единствено звученето, а думите и клиповете не Mr. Green

# 41
  • Мнения: 21 201
 wavey


http://www.gecce.com/haber-asci-hazal-kaya-stajyer-oldu

Скрит текст:
Aşçı Hazal Kaya stajyer oldu!Ekranların beğenilen genç oyuncusu Hazal Kaya setlere ara verip aşçılığa başladı.
Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Maral dizisinde rol alan Hazal Kaya aşçı oldu.

Yaklaşık bir sene 17 Bin TL ücreti olan aşçılık okulunda okuyan Hazal Kaya diplomasını aldıktan sonra bir otelde staj yapmaya başladı. İlk kez Renkli Sayfalar'ın görüntülediği güzel oyuncu aşçı önlüğüyle kameralara böyle yansıdı.


Превода с транслатора

Хазал Кая е стажант готвя! Hot млад играч на екрана, за да се разбият на снимачната площадка Hazal кая започна да се готви.
Накрая се готви Хазал Кая е участвал в Марал серия излъчен на екран TV8.

Тя започна стаж в хотел, след като получи диплома по кулинарно училище четене Хазал Кая, която е около 17 хиляди души на година такса. Цветни страници, за първи път такава красива актриса се готви престилка отразено в камерата с мнението.



# 42
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Сладка Хазалка Heart Eyes

А за новината за стажа, жалко че няма цъкащ с уста емотикон, че точно такава ми е реакцията в момента Crazy

На мен може да не ми допада, но готвенето също е вид изкуство, особено това с което тя се е захванала- висша кулинария....
Сега може да се вдигне и посещаемостта във въпросния хотел, че Хазал ще е като своеобразна реклама- " дами и господа за вас ще готви Хазал Кая...." Кууул

Вчера четох едно изказване на Месут Яр, който казва че скоро Хазал пак ще се снима в сериал Thinking Незнам, времето ще покаже.... Едно е сигурно обаче- Хазал е най-добрата актриса сред готвачите, и най добрия готвач срред актрисите tooth  Щом така е решила какво да я правим....

ПП От Чаатай, на Чачослав, та стигнахме до Мачослав rotfImao

Турските жълтури пак разнасят новина -  Ча и Киво са се видели в ЛА



Според мен много не си личи на снимките, а този в гръб е прекалено торбест за да е един от двамата споменати, но кой знае.... Thinking

Последна редакция: чт, 02 юни 2016, 12:35 от Беллора

# 43
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489


И по-ясна снимка. На мен продължават да не ми приличат много на Чаатай и Киво, хеле и предполагаемата Башак стига до рамото на Къванч, а тя мисля че е по-висока Thinking


АталайчУ абитуриент ли е- и той кат батЮ си- другите се снимали с момичетата (си) той с момче tooth

Последна редакция: чт, 02 юни 2016, 15:13 от Беллора

# 44
  • Мнения: 27 667
 wavey

 Ми Мачослав е  hahaha   тип Антонио Бандерас  Mr. Green Crazy той нали дрънка на китарка и Мачослав дрънка и визията има  Joy

 Марги  не съм помнила текстове копнах го,  че ми хареса за черните очила и гърба  Mr. Green


 по- близък план и картинка  Mr. Green вижда се че са това е Чагитко с черните очилца  Joy 
 разождат се в ЛА Ча , Киво и Башак и скоро нема се връщат  нищо че пишат че са Ча се връщал
 но как са ги издебнали там  , нали уж папараците ни ги знаят кои са ? Thinking


 и видео от руския http://vk.com/video-102959620_456239049?hd=0&t=2s

 Белл Hug   сега видях че и тя ги е сложила снимката но нищо няма да редактирвам

 слагам  китаристчето


Общи условия

Активация на акаунт