СЕДМИ клас - 7 - Успех!/30.05. - 5.06.2016 г./

  • 210 722
  • 1 482
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 413
Много мина,малко остана! Русалка запазвам си ред да те тормозя...!
Дано се радваме на добри резултати!

# 676
  • Мнения: 340
Ех, аз до последно се надявах днес да излязат резултатите. Бях се приготвила. Сега наново ще се притеснявам.

# 677
  • Мнения: 118
Много благодарности и на теб, пенсионирана русалка, за всеотдайността и подкрепата!

# 678
  • Мнения: 14 467
Много добър анализ за работа със статистиката на Русалката- bouquetза да се съхрани ,ако тя разреши ще го пусна в пощата или да се запази за първа страница на темите за седми клас.
Благодаря!

# 679
  • Мнения: 134
Ех, аз до последно се надявах днес да излязат резултатите. Бях се приготвила. Сега наново ще се притеснявам.

И аз така! Днес проверявах през 20-30 минути, утре сигурно през 2-3   baby_neutral

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Ех, аз до последно се надявах днес да излязат резултатите. Бях се приготвила. Сега наново ще се притеснявам.

И аз така! Днес проверявах през 20-30 минути, утре сигурно през 2-3   baby_neutral
е недей така! Много е стресиращо това. Утре по обяд -след обяд ще има резултати Simple Smile

# 681
  • Мнения: 30
И аз да благодаря на всички за споделената информация, за всички съвети, добре, че ви има  Simple Smile
Успех на децата утре, а нас да издържим  на напрежението, малко остана.  Simple Smile

# 682
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Ех, аз до последно се надявах днес да излязат резултатите. Бях се приготвила. Сега наново ще се притеснявам.

И аз така! Днес проверявах през 20-30 минути, утре сигурно през 2-3   baby_neutral
Беше ясно, въпреки слуховете, че ще си спазят датата. Не си го причинявайте това с рефреша, сигурно е ужасно изнервящо. Със сигурност новината ще се разпространи светкавично. А и да не видиш веднага резултатите, какво?! Няма да се променят Simple Smile
Аз утре ще проверя сигурно по обяд, ако не чуя, че са излезли преди това... А ако не са достатъчно добри, ще го мисля утре вечер на спокойствие Simple Smile

# 683
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Аз и тази вечер като се събудя ще проверя сайта за всеки случаи. LaughingИначе изчистих, сготвих,торта направих и сега почивка.

# 684
  • Мнения: 976
    Браво, това се казва рационално чакане!

# 685
  • София
  • Мнения: 5 574
Днес наистина от министерството са казали резултатите на свои познати деца... Много тъпа нашенска работа! Но както и да е.... Като цяло били по-ниски от миналогодишните.

Ние, обикновените, ще си чакаме утре.

Стискам палци на децата в темата ни!

# 686
  • Мнения: 335
Много добър анализ за работа със статистиката на Русалката- bouquetза да се съхрани ,ако тя разреши ще го пусна в пощата или да се запази за първа страница на темите за седми клас.
Благодаря!

Аз мога ли вече да помоля за ключа от пощата? Към кого трябва да се обърна Praynig

Успех на дечицата утре!

# 687
  • Мнения: 115
Благодаря на всички за полезната информация! Успех на всички деца!

# 688
  • у дома
  • Мнения: 7 175
Нищо няма да подаря за НВО, нито за края на годината. Но пък вчера по случай деня на детето ми се стори ужасно несправедливо да няма подарък за нея, а само за сестра й, и затова й взех една джобна iq игра, която даже и на мен ми хареса Simple Smile
Дай лин към играта  Praynig

Намерих я-точно тази я нямаме,а четири други от поредицата и всяка си е интересна-даже ако не се лъжа един вид сме подарявали и на вас  Hug

Последна редакция: чт, 02 юни 2016, 19:49 от svetlaem

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
по новините коментираха резултатите по Бел в София- 5% двойки, малко шестици, масово 4-ки и 5-ци, бисерът, който прочетоха, беше уникален #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт