СЕДМИ клас - 7 - Успех!/30.05. - 5.06.2016 г./

  • 210 705
  • 1 482
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 16
И аз разбрах, че много хора го правят, но на мен не ми се ще, защото искам където си започне в началото с класа, там да си върви, а не после да я гледат като пришълец Simple Smile

# 1 381
  • Пловдив
  • Мнения: 9 748
И аз разбрах, че много хора го правят, но на мен не ми се ще, защото искам където си започне в началото с класа, там да си върви, а не после да я гледат като пришълец Simple Smile
Чак пък пришълец...

# 1 382
  • София
  • Мнения: 5 176
Ganis, до колкото разбирам /от коментарите/ Вие сте учител в 73-то у-ще /може и да се бъркам, разбира се/, мислите ли че има шанс?

Не, не бъркате. Уви, с този бал нищо не мога да кажа за момента. Трябва да видим и статистиката за София. Все пак пожелавам успех  Hug

# 1 383
  • Мнения: 12
Ganis, до колкото разбирам /от коментарите/ Вие сте учител в 73-то у-ще /може и да се бъркам, разбира се/, мислите ли че има шанс?

Не, не бъркате. Уви, с този бал нищо не мога да кажа за момента. Трябва да видим и статистиката за София. Все пак пожелавам успех  Hug
[/quot

Благодаря! Следя темата с интерес! А статистиката очаквам с голяма нетърпение!

# 1 384
  • На село
  • Мнения: 873
Като стана въпрос за кандидатстване в две области, да задам и аз един въпрос. Подаваме документи в малък град, където детето по всяка вероятност ще бъде прието на първо класиране по първо желание. Подаваме документи и в София и на първо класиране го приемат по n-то желание, което не ни удовлетворява. В малкия град трябва да го запишем, ако искаме да си запази мястото в съответната паралелка - записваме го. Имаме ли право в такъв случай да подадем заявление за участие във втори етап на класиране за София?

(За трето класиране съм наясно как стоят нещата.)

# 1 385
  • Мнения: 16
Като стана въпрос за кандидатстване в две области, да задам и аз един въпрос. Подаваме документи в малък град, където детето по всяка вероятност ще бъде прието на първо класиране по първо желание. Подаваме документи и в София и на първо класиране го приемат по n-то желание, което не ни удовлетворява. В малкия град трябва да го запишем, ако искаме да си запази мястото в съответната паралелка - записваме го. Имаме ли право в такъв случай да подадем заявление за участие във втори етап на класиране за София?

(За трето класиране съм наясно как стоят нещата.)


Не, нямате право, детето вече е записано и не участва в последвалите класации.

# 1 386
  • София
  • Мнения: 5 176
Като стана въпрос за кандидатстване в две области, да задам и аз един въпрос. Подаваме документи в малък град, където детето по всяка вероятност ще бъде прието на първо класиране по първо желание. Подаваме документи и в София и на първо класиране го приемат по n-то желание, което не ни удовлетворява. В малкия град трябва да го запишем, ако искаме да си запази мястото в съответната паралелка - записваме го. Имаме ли право в такъв случай да подадем заявление за участие във втори етап на класиране за София?

(За трето класиране съм наясно как стоят нещата.)
Дните за записване и подаване на заявление за 2 класиране са едни и същи. Тогава първо трябва да подадете заявление в София за 2 класиране и после да се запишете в областта, където е прието на 1 класиране, защото при записването се взима свидетелството за завършен 7 клас, а без него не можете да подадете заявление заявление за 2 класиране. После, ако ви приемат в София на 2 класиране, отивате в училището, в което сте били приети и се отписвате, като взимате и удостоверението.

# 1 387
  • София
  • Мнения: 5 176
Като стана въпрос за кандидатстване в две области, да задам и аз един въпрос. Подаваме документи в малък град, където детето по всяка вероятност ще бъде прието на първо класиране по първо желание. Подаваме документи и в София и на първо класиране го приемат по n-то желание, което не ни удовлетворява. В малкия град трябва да го запишем, ако искаме да си запази мястото в съответната паралелка - записваме го. Имаме ли право в такъв случай да подадем заявление за участие във втори етап на класиране за София?

(За трето класиране съм наясно как стоят нещата.)

Няма право, ако кандидатства само в една област. Поне така си мисля.


Не, нямате право, детето вече е записано и не участва в последвалите класации.

# 1 388
  • Мнения: 12
Ganis, имате ли информация какъв процент от децата завършили седми клас в 73 СОУ /минали години/ са предпочели да продължат и до 12-ти в него? Горе-долу!

# 1 389
  • Мнения: 340
Сега пък ново двайсе. Дъщеря ми се отказа от немската, искала във френската да ходи.  newsm78 В немската били много смотани хората,  много трудно било, немският бил ужасен език...

# 1 390
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Не се ядосвай до заявлението може да реши и в испанската да ходи
 Laughing Има време пак ще си промени мнението до 16.

# 1 391
  • На село
  • Мнения: 873
debora stoicheva, ganis, благодаря ви!

# 1 392
  • София
  • Мнения: 301
Ganis, имате ли информация какъв процент от децата завършили седми клас в 73 СОУ /минали години/ са предпочели да продължат и до 12-ти в него? Горе-долу!
Моят син завършва 7 клас в 73 СОУ. В неговия клас не повече от 4-5 деца искат да продължат в друга гимназия.

# 1 393
  • София
  • Мнения: 5 176
Сега пък ново двайсе. Дъщеря ми се отказа от немската, искала във френската да ходи.  newsm78 В немската били много смотани хората,  много трудно било, немският бил ужасен език...

Иринка, съжалявам, но ще бъда радикална, дори и да те обидя! Какво значи трудно и какво значи- искам? Когато човек иска нещо и е целенасочен, нищо не може да го спре! Когато е неуверен, всички алтернативи са му пречка!. Следя ти постовете и съм изумена от тях. Пожелавам ви успех!

# 1 394
  • София
  • Мнения: 4 179
Сега пък ново двайсе. Дъщеря ми се отказа от немската, искала във френската да ходи.  newsm78 В немската били много смотани хората,  много трудно било, немският бил ужасен език...

Че е ужасен, ужасен е. Но зависи, ако вече го е учила, значи и харесва.

Имам един въпрос - теоретично, ако бележката от втория модул не е тази, която е в писмената работа, какво следва? Представете си, че служител който вкарва числото, обърне цифрите.

Общи условия

Активация на акаунт