На море в Турция - тема 44

  • 157 692
  • 787
  •   1
Отговори
# 375
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,
препоръчайте ми агенция чрез която да си избера почивка за мен с дете на 10год.Гугъла ми даде доста фирми,от там вече много хотели и съвсем се обърках.За това моля за насока за агенция от София.И вторият ми въпрос е - колко ли ще е по-скъпо,ако се пътува със самолет?Благодаря ви!

# 376
  • Мнения: 152
И моята приказна почивка свърши. Вчера се прибрахме от Кушадасъ, х. Тусан. Да започна отначало- настаниха ни малко преди 10часа, сложиха гривните и веселбата започна. Стаите-
Скрит текст:





Гледката от балкона-
Скрит текст:



линк към албума-
http://nelsii.snimka.bg/travel/kushadas.916506.37118458
Стаите се почистват всеки ден, чаршафи, кърпи , тоалетна хартия и шампоан също всеки ден намирахме заредено. Самият хотел е много красив, има основен ресторант, два а-ла карт ресторанта- рибен и турски, 4 басейна, единият е малък детски аквапарк, не знам колко бара, където можеш да пиеш, да ядеш хамбургери, пици, плодови салати, обслужването на ниво, алкохола, до колкото разбрах по-слабичък от нашия, но бирата е превъзходна, коктейлите-чудесни. Плажа- дълъг, чист, с достатъчно шезлонги за всички, водата топла и всеки ден различно чиста- един ден кристална, на другия довличаше разни изхвърлени от нас, хората боклуци, но от персонала влизаха в морето и обираха с мрежи всичко.
Храната, имаше от всичко, за всеки вкус- пилешко- печено, или сготвено по няколко начина, телешко, всеки ден риба, агнешко, агн. дробчета, телешко, свинско, свински пържоли, различни неща на скара, едната вечер ядохме превъзходна сьомга, но  морски дарове- нямаше, плодове- диня, ягоди, праскови, сливи. Десертите- типични за Турция, сиропирани, плодови, само баклава не дадоха нито веднъж.
В общи линии това е, ходихме до Ефес и къщата на дева Мария, до Измир и Шириндже  с посрещащата фирма, беше прекрасно- http://nelsii.snimka.bg/travel/izmir-i-shirindje.916527.37119135.



Ходила съм в този хотел когато беше 4* и останах очарована. Сега е 5* и сигурно е още по-добре.

# 377
  • Мнения: 48
Здравейте,
Някъде в темата бяхме дискутирали какви лекарства да си носим когато сме с деца.Дайте подсказка къде беше поста

# 378
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
А визи трябват ли за Турция ?
 Thinking

# 379
  • Варна
  • Мнения: 10 613
А визи трябват ли за Турция ?
 Thinking

Не,само червения паспорт Peace

# 380
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
А визи трябват ли за Турция ?
 Thinking

Не,само червения паспорт Peace

Благодаря  bouquet

# 381
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Здравейте! Някой може ли да изкаже мнение за хотела от тази оферта: http://www.deals.bg/Yuli-Antaliya-LANCORA-BEACH-4-7-noshtuvki-Al … eten-bilet-0PkphG

# 382
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Здравейте! Някой може ли да изкаже мнение за хотела от тази оферта: http://www.deals.bg/Yuli-Antaliya-LANCORA-BEACH-4-7-noshtuvki-Al … eten-bilet-0PkphG
Изглежда много добре. Ние ще сме в Кемер,  четох много за плажовете,какво може да се види,  температура на въздуха и водата. Всичко обещава добра почивка  Simple Smile
Късмет. 😊

# 383
  • София
  • Мнения: 282
Здравейте! Някой може ли да изкаже мнение за хотела от тази оферта: http://www.deals.bg/Yuli-Antaliya-LANCORA-BEACH-4-7-noshtuvki-Al … eten-bilet-0PkphG
Изглежда много добре. Ние ще сме в Кемер,  четох много за плажовете,какво може да се види,  температура на въздуха и водата. Всичко обещава добра почивка  Simple Smile
Късмет. 
Може ли малко повече информация за плажовете в Кемер? И ние сме се насочили на там. Кой хотел сте си избра ли? На мен Kimeros Park Holiday Village - Кемер ми допада но не намирам мнения за него.

# 384
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ние сме в
Sherwood Kemer resort. Плажната ивица е предимно пясък,  но по груб и "земен" не както по нашите плажове.  Има места които нямат много плаж но имат изградени платформи. Градът изглежда добре,  не особено голям,  но зависи кой какво очаква от почивката си.  За мен е важно спокойствие и релакс  Wink

# 385
  • Мнения: 126
Момичета, видяхте ли ужаса на летището в Истанбул? Чудя се да плащаме ли почивката  или не ?

# 386
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Момичета, видяхте ли ужаса на летището в Истанбул? Чудя се да плащаме ли почивката  или не ?

След 200 ранени и убити на централното летище и като обесняваме как точно от там трябва да минем  хайде пак да обсъждаме как няма да се срива  туризъм , качество , количество , как няма да опустяват курорти , прииждат туристи , никъкав спад на руснаци щото те си пътуват хората , за кво им са самолети те ще си преджапат пеша от Урал до Анталия.
Анализирайки атентатите става ясно , че може би най - безопасно е с кола , така се избягват струпвания на много хора по  автогари , айрогари и пристанища.Най - опасното струпване на хора остава ферибота , но и той - може да се избегне ако се мине през Босфора по мостовете , а не през Дарданелите. Всъщност нулева опасност няма как да се постигне нито в Турция , нито къде да е , освен ако не решим да ходим само до Китен и Карлуково  bouquet

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 07:30 от peterky2002

# 387
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Момичета, видяхте ли ужаса на летището в Истанбул? Чудя се да плащаме ли почивката  или не ?

След 200 ранени и убити на централното летище и като обесняваме как точно от там трябва да минем  хайде пак да обсъждаме как няма да се срива  туризъм , качество , количество , как няма да опустяват курорти , прииждат туристи , никъкав спад на руснаци щото те си пътуват хората , за кво им са самолети те ще си преджапат пеша от Урал до Анталия.
Ама тази тема е позитивна, тук за атентати не се пише. Атентати всъщност няма....

# 388
  • Варна
  • Мнения: 10 613
 smile3544

А вие какво очаквате,целия свят да се затвори по къщите,нали точно това е целта на тероризма,да всява страх.

Спрете се вече,който иска ще ходи,който го е страх ще си избере друга дестинация Naughty

# 389
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте, потърсих мнения за хотел АРЕС СИТИ- КЕМЕР-но не открих нищо.Ще се радвам -ако някой е ходил там и да сподели...

Общи условия

Активация на акаунт