На море в Турция - тема 44

  • 157 799
  • 787
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 408
Благодаря на balenaa за споделеното!  bouquet
Благодаря и на Петър за уместните доуточняващи въпроси!

# 91
  • Мнения: 7 605
Не знам .. хотела си работеше но туристите бяха малко.
Нямам право да пиша нито за името на хотела ... а и не искам да се впускам в подробности

След като не казвате името на хотела , дестинацията и конкретни подробности за да разберем за какво става въпрос , защо пишете?  newsm78

И аз не го разбирам. Защо се пускат такива фитили? Сега много, които четат темата, ще се чудят дали не става върпос за техния хотел и ще се притесняват.

# 92
  • Мнения: 262

peterky2002, спокойно слагай Granada Luxury  в приоритетети ти. Прекрасен във всяко отношение,само където територията му е сравнително малка  за Анталия.. Но всичко друго компенсира това ... Simple Smile

# 93
  • Мнения: 8
Моля ви за мнения.. хотелите Crystal Sunset и Royal Dragon в Сиде?

# 94
  • на морския бряг
  • Мнения: 50
Здравейте, търся мнения за хотел Бодрум Парк Резорт и Хотел Салмакис в Бодрум. Първия е на 15км. от Бодрум и съответно по - евтин. Знаете ли на каква  цената  возят от хотела  до Бодрум и дали не е по добре да избера Салмакис , като ще спестя от пътни. Благодаря !

# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Здравейте, търся мнения за хотел Бодрум Парк Резорт и Хотел Салмакис в Бодрум. Първия е на 15км. от Бодрум и съответно по - евтин. Знаете ли на каква  цената  возят от хотела  до Бодрум и дали не е по добре да избера Салмакис , като ще спестя от пътни. Благодаря !

http://www.tophotels.ru/main/viewrate/?id=1234453
http://www.turpravda.com/tr/bodrum/Salmakis_Resort___Spa-h9289.html

разбира се има и още много
5те лири/човек/в посока за долмуш едва ли ще натоварят много бюджета колкото и често да ходите до Бодрум.

# 96
  • Мнения: 603
Здравейте, търся мнения за хотел Бодрум Парк Резорт и Хотел Салмакис в Бодрум. Първия е на 15км. от Бодрум и съответно по - евтин. Знаете ли на каква  цената  возят от хотела  до Бодрум и дали не е по добре да избера Салмакис , като ще спестя от пътни. Благодаря !
Двата хотела са много различни, единия е из нищото с голяма територия за релакс и спокойна почивка, а другия- за по динамична почивка и забавления, а и по-висока класа и ценово бая се различават.
Долмуша от Парк Резорт е 5 лири в едната посока и пътуваш почти половин час.

# 97
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 837
Моля ви за мнения.. хотелите Crystal Sunset и Royal Dragon в Сиде?

Повече от категорично - Роял. Който и да изберете от веригата.

# 98
  • Мнения: 1
Моля някой ако може да даде мнение за хотел Port river Side ?

# 99
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Моля някой ако може да даде мнение за хотел Port river Side ?

Само отзиви в Трипадвайзер четох - катастрофални. На снимките също изглежда безкрайно мизерно, но за толкова пари - толкова.

# 100
  • Мнения: 1
Някой ходил ли е в Senza the inn resort или Euphoria Palm beach в Анталия, може ли някакво мнение?

# 101
  • Мнения: 3 067
А, аз имам чуденка, защото досега мисля, че намаляване на цените /по-ниски от ранните/ не се е случвало. Днес разгледах цените на нашия /и други/ хотели в Белек - всички цени са по-ниски. За нашия разликата за двама е 120 евро. Та, чуденката ми е, когато плащам до окончателната сума, коя цена ще се има предвид? Защото, ако е тази, на която сме се записали, може да бъде по-добре да заплатя по 40 лв. такса резервация и пак ще спестя 80 евро и след това мога да букна към друга фирма. Не че са толкова фатални, но, защо пък да ги плащам.  newsm78

# 102
  • Мнения: 3 117
jfjallen, ако имаш договор, по който си платила капаро, по тези цени ще е. Едва ли някой ще намалява в последствие след подписан договор.

Ма си питай агенцията, де. Знае ли човек.

# 103
  • Мнения: 3 067
Е, аз ще питам разбира се, но тъй като досега такова нещо не се е случвало, т.е. няма прецедент, просто си коментирам, а и все пак тук четат и пишат и хора от ТА, та затова...

# 104
  • Мнения: 408
но, защо пък да ги плащам.  newsm78
Защото не ме послуша, макар 100 пъти от декември досега да го написах, че цените ще падат.
А те ще продължат да падат, защото конфликта между Ердоган и Германия ескалира, около признаването на Арменския геноцид от Бундетстага и германските туристи ще откажат резервации в Турция.

Общи условия

Активация на акаунт