На море в Турция - тема 44

  • 157 725
  • 787
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 048
Защо ли... Може би по инерция - през всичките изминали години /8/ винаги сме се записвали март-април. Ние все пак избираме по-скъпи хотели и аз си определям някакъв лимит - например 1500-1600-1700 евро за 2-ма. Обикновено на по-късен етап цените са с около 200-300 евро по-високи. Освен това така ми е по-лесно да планирам и други пътувания, плащания...

Интересното е, че през май цените на нашия хотел бяха с около 200 евро по-високи, а сега - както писах - със 120 евро по-ниски. Това се отнася и за други хотели от подобна категория в Белек - явно такава ще бъде тенденцията това лято.

# 106
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Цените определено падат, предполагам обаче, че пада и качеството, надявам се да е до някакво приемливо ниво.
Виждам страхотни оферти ласт минит, вече усещам предстартова треска, съвсем скоро ще трябва да се реша, при положение, че съм предвидила отпуска около 1 юли.

Моля за малко информация относно екскурзиите от Дидим. Колко време отнема до Ефес и евентуални ориентировъчни цени?

# 107
  • Мнения: 7 605
конфликта между Ердоган и Германия ескалира, около признаването на Арменския геноцид от Бундетстага и германските туристи ще откажат резервации в Турция.

Направо сме се засилили да се откажем!  Laughing Няма такава тенденция.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 10 688
конфликта между Ердоган и Германия ескалира, около признаването на Арменския геноцид от Бундетстага и германските туристи ще откажат резервации в Турция.

Направо сме се засилили да се откажем!  Laughing Няма такава тенденция.

Много филми е гледала потребителката Mr. Green

# 109
  • Мнения: 3 048
Tatjana, знаеш ли защо  Holidaycheck вече нямат английска версия?

# 110
  • Варна
  • Мнения: 3 958
Та, чуденката ми е, когато плащам до окончателната сума, коя цена ще се има предвид? Защото, ако е тази, на която сме се записали, може да бъде по-добре да заплатя по 40 лв. такса резервация и пак ще спестя 80 евро и след това мога да букна към друга фирма. Не че са толкова фатални, но, защо пък да ги плащам.  newsm78

Ами това кажете и в  ТА.
''Идвам да ви платя по новите цени , или да откажа резервация и да отида в друга агенция ''
Доста хора са вече в Турция , редно е те да кажат как е там , отколкото от БГ някой да си коментира.
Навръх Великден бяхме на площада на Ватикана , слушахме и гледахме папата и площада беше претъпкан кокото е възможно въпреки всички атентати , терористични заплахи и т.н.

# 111
  • Мнения: 408
конфликта между Ердоган и Германия ескалира, около признаването на Арменския геноцид от Бундетстага и германските туристи ще откажат резервации в Турция.
Направо сме се засилили да се откажем!  Laughing Няма такава тенденция.
Много филми е гледала потребителката Mr. Green
От декември досега едни и същи приказки чета. Чакам Ленчето да започне да обяснява, как самолетите са препълнени и даже връщат туристи.

# 112
  • Мнения: 2 674
конфликта между Ердоган и Германия ескалира, около признаването на Арменския геноцид от Бундетстага и германските туристи ще откажат резервации в Турция.
Направо сме се засилили да се откажем!  Laughing Няма такава тенденция.
Много филми е гледала потребителката Mr. Green
От декември досега едни и същи приказки чета. Чакам Ленчето да започне да обяснява, как самолетите са препълнени и даже връщат туристи.
newsm78 Аз не вярвам ...

# 113
  • Мнения: 7 605
конфликта между Ердоган и Германия ескалира, около признаването на Арменския геноцид от Бундетстага и германските туристи ще откажат резервации в Турция.
Направо сме се засилили да се откажем!  Laughing Няма такава тенденция.
Много филми е гледала потребителката Mr. Green
От декември досега едни и същи приказки чета. Чакам Ленчето да започне да обяснява, как самолетите са препълнени и даже връщат туристи.

Никога не съм твърдила, че тази година няма отлив. Но този отлив е от самото начало на този сезон/началото на записванията, засилил се е след Истанбулския атентат и от тогава си стои на това ниво с лееееки тенденции за покачване. Но няма резервирали вече, които заради новите политически събития анулират (или са изключително малко).

jfjallen, съжалявам, но не.

# 114
  • Мнения: 3 117
Моля за малко информация относно екскурзиите от Дидим. Колко време отнема до Ефес и евентуални ориентировъчни цени?
Полудневни, целодневни. Най-скъпата екскурзия при нас беше 45 евро.
За Ефес конкретно не мога да кажа.

# 115
  • Мнения: 275
И аз уж направих ранни записвания януари месец, вярно че е бюджетен хотел, но за тези 5 месеца как не мръдна тази цена нагоре  newsm78 /опс 20 лв повишение за целия пакет/

# 116
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Моля за малко информация относно екскурзиите от Дидим. Колко време отнема до Ефес и евентуални ориентировъчни цени?
Полудневни, целодневни. Най-скъпата екскурзия при нас беше 45 евро.
За Ефес конкретно не мога да кажа.

Много ти благодаря!

Имам още едно спешно питане и ще се радвам на всеки отговор!
Обмислям много сериозно и трябва да реша до утре сутрин дали да резервирам за клуб Тархан. Имаме ли отзиви от тази година, защото проучих, че собственикът е сменен? Съответно не са ми от полза ревютата, които са сложени на първа страница.
В трипадвайзер от тази година чета доста хубави коментари. Струва ми се, че някой вече беше почивал там, но не мога да намеря поста.

# 117
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Имам още едно спешно питане и ще се радвам на всеки отговор!
Обмислям много сериозно и трябва да реша до утре сутрин дали да резервирам за клуб Тархан. Имаме ли отзиви от тази година, защото проучих, че собственикът е сменен? Съответно не са ми от полза ревютата, които са сложени на първа страница.
В трипадвайзер от тази година чета доста хубави коментари. Струва ми се, че някой вече беше почивал там, но не мога да намеря поста.
Ето един пресен отзив http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643338.msg33222647#msg33222647

# 118
  • Мнения: 136
Пак започна да се разводнява темата с безкрайните за и против ранните записвания. Да дам и аз своя "принос" за това - и друг път съм казвал, че единственият минус на ранното записване е риска от непредвидени проблеми, които могат да възникнат непосредствено преди самата почивка. Иначе и ние (които сме направили ранна резервация още през ноември) и тези които са резервирали през април и май са внесли само малка част цялата сума (при нас е 25 %), така че не се "затварят" кой знае колко пари. Един от големите плюсове е сигурността, която имаш, че ще отидеш в избрания от теб хотел. Най-големият пък е очарованието на самото очакване на предстоящата ваканция (колкото е по-дълго, толкова и тя става по-очаквана).
Е, има го и това, че може цените да паднат, ама вероятността е миниатюрна (при нашия случай, ако бяхме резервирали сега, щяхме да платим 1786 лева за 2+1, а в момента на резервацията ни - ноември, миналата година, - цената бе 1525...).
Но, най-общо казано - всеки си гледа от неговата камбанария...

# 119
  • Мнения: 1 561
И аз уж направих ранни записвания януари месец, вярно че е бюджетен хотел, но за тези 5 месеца как не мръдна тази цена нагоре  newsm78 /опс 20 лв повишение за целия пакет/
Вие не сте ли в Ефталия? Нашата цена е  по-висока със около 150 евро.

Общи условия

Активация на акаунт