Мнения за мобилен климатик?

  • 3 162
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 327
Моля за ползващите или запознати с мобилен климатик да дадете мнение и препоръки. Такъв климатик се налага да купя поради факта, че днес специалист ми каза , че това е единствената алтернатива.
Апартамента е на ТЕЦ и е южен, остъклен е от край до край с нова дограма и ми е необходим за охлаждане . Като казвам от край до край означава, че пред хола и двете спални има тераса , която за да не влиза прах и шум е остъклена с плъзгащи прозорци / и да не скачат двете котета/.
По прочетох тук-там, че не е най-доброто решение, но.....

# 1
  • Мнения: 499
Преди няколко години си купихме (нов)- ползвахме го много малко. За мен е тип голям вентилатор, шумен за у дома и НЕефективен. Мислила съм си,че ако е за магазинче или заведения,където не се усеща толкова шума,моооже и да е приложим.
Не препоръчвам инвестицията!

# 2
  • София
  • Мнения: 327
Преди няколко години си купихме (нов)- ползвахме го много малко. За мен е тип голям вентилатор, шумен за у дома и НЕефективен. Мислила съм си,че ако е за магазинче или заведения,където не се усеща толкова шума,моооже и да е приложим.
Не препоръчвам инвестицията!
Благодаря, така и предполагах, но все си мислех, че има нови модели, които са по-безшумни и по-ефективни.

# 3
  • Мнения: 318
И ние ползвахме едно лято, наистина е много шумен, заема място и степента на охлаждане е много ниска в сравнение с обикновен климатик, не го препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт