"Системата - 60" - тема 51

  • 95 778
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Добро утро,момичета! Grinning
След,като няколко пъти  свалям 3-4кг,след,което прецаквам всичко,стигнах до решението да не се тегля дълго време.Смятам,че при мен проблемът е по-скоро психологически,защото тези 3-4кг падат бързо,но после е игра на грамове,ту в минус,ту в плюс. Мисля,че това ми действа демотивиращо...,така,че СТОП на тегленето за сега.Хубав ден на всички. bouquet

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 885

 В- малко кашкавал, сухарче с малко  топено сирене, малко кисело мляко.
С тези грешки  няма как да очаквам минуси.
Не може топено сирене вечер!


Днес: З. Сандвич с пилешко филе, топъл шоколад. О. спаначена супа, месо с ориз. В. филийка с извара, чаша мляко.

Последна редакция: вт, 07 юни 2016, 17:41 от gpym4e

# 32
  • Мнения: 1 342
А какъв хляб ядете на закуска?
З: мюсли с парченца шоколад, лешници и прясно мляко
О: Риба хек, салата домати и краставици
В: Кисело мляко с чиа и ленено семе

# 33
  • Мнения: 4 711
Аз взех да си правя хляб от овесени трици. Отказвам вече да купувам.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 121
Bibi85 , аз си купувам хляб Бонус или си правя пълнозърнест в хлебопекарна.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз си купувам "Вита" - с лимец, ръжен, многозърнест... Понякога си правя и домашен - с царевично брашно, спелта, разни семена, но не ям повече от 2-3 филийки на ден.

# 36
  • Мнения: 5 347
Благодаря за инфото за топеното сирене вечер!
И аз предпочитам Бонус пред ръжените сухари. Щом може, ще си купувам пак от него.
Тази сутрин имам минуси  300 г.. Макар и малък минус, радвам му  се.
Днес: з-макарони със сирене и захар; 0-2 мини кюфтенца, кръгче салам, парченце домашно сушено месо и салата домат и краставица; в- тиквички с кисело мляко и чесън, мъничко сирене и домат.
Лека нощ! Утре много минуси на всички!

# 37
  • Мнения: 25
След гадния изпит и 2 не особенно системни дни пак съм на линия Simple Smile
З. Овесени сладки + течен шоколад
О. Скумрия + салата моркови и зелена ябълка
В. Кисило мляко и киви
Не съм качила тези 2 дни Simple Smile, но то от толкова нерви...

# 38
  • Мнения: 17
Здравейте!

Така се зарадвах като видях, че темите за Системата продължават!!!

Да се представя!

Аз съм Стелету Simple Smile. Бях една от първите последователки на "Системата - минус 60". За една календарна година свалих 30.5 кг., като трябва да кажа, че въпреки всичките ми лигавщини от последните две години, нередовно хранене, хранене по нощите, две влизания в болница и тъпчене с Урбазон (единия път качих от него 10 кг, втория 7), аз все още съм с 10 кг. по-надолу от тези, на които стартирах Системата (вече не помня кога).

Сега от понеделник 06.06.2016 отново започнах да пазя принципите й, като към днешна дата успешно съм изхвърлила 3 кг. задържана вода.

Реших да пиша тук, защото помня колко важна беше подкрепата, която си давахме, а пък и е много хубаво да имаш някой, който да не те гледа  Shocked, когато съобщиш, например, че толкова ти се ядат пържени картофи, но ще изчакаш до закуската и ще си хапнеш  Joy Joy Joy

Надявам се да приемате нови (стари) попълнения!

Хубав ден на всички!!!

П.П.

Отчет за вчерашно меню:
з. кроасан с кремвирш, кафе с мляко
о. печено шишче, салата домати и краставици
в. Активия (натурална), две големи червени ябълки

Отчет за днес до момента:

з. 3 резенчета шоколадово руло, кафе с мляко
о. супа леща (за нея не бях много сигурна, дали може) и салата домат и краставица
в. Имам два варианта, но се колебая - ще дам отчет по-късно!

И пак до скоро, системки!  Hug

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 121
Стелету, помня те! И аз съм от тогавашните теми. Възхищавах се на резултатите, които постигахте с другите момичета. А за пържените картофи- намерих вариант, за да стават за обяд. Пека бланширани картофи в керамична тава или върху хартия с малко мазнина (2-3 суп.лъж. на тава).
За днес:
З: 2 филийки пълнозърнест хляб с кашкавал и лютеница, крем Моцарт, черен чай с мед
О: миш-маш, филийка Бонус
В: вероятно кисело мляко

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз съм Стелету Simple Smile. Бях една от първите последователки на "Системата - минус 60". За една календарна година свалих 30.5 кг.

Здравей! Помним те, как да не те помним!  Hug
Успех и този път! Аз също правя Системата за втори път. Ти си ми била за пример и се надявам някой ден да достигна твоите резултати.  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 94
Аз пък не съм много убедена, че съм по системата вечер. Ще ида пак да чета. Иначе сутринта филия с кашкавал на обяд супа и сирене, хапнах и ябълка през деня, а за вечеря салата и хляб. Може и да бъркам с тоя хляб. Аз вчера задържах, но смятам че утре ще съм надолу. Като се замисля аз драстично съм намалила количествата на храната. От системата ли

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 885
а за вечеря салата и хляб. Може и да бъркам с тоя хляб.

Вечер не може хляб.  Peace Само ръжени сухари и то с млечни. Виж пак правилата за вечеря.

# 43
  • Мнения: 25
Steletu_R, добре дошла отново Hug
Страхотен резултат си имала, пожелавам ти го пак bouquet
Отчета ми за днес:
З. Кроасан с шоколад и една соленка
О. Салата моркови и ябълка + пилешко филе
В. Кисело мляко 0,1% и парче сирене
Аз днес съм супер подута и с голям плюс, но скоро трябва да ми дойде цикъла и се надявам от това да е.

# 44
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Добре дошла, Стели! Аз съм отскоро, още се уча на правилата и ще ми бъде полезно да чета съветите ти.
Днес имам минус 500 г, доказано точно- премерена на механичен и електронен кантар. Изчистих плюса и сега се надявам да тръгна надолу.
Днес:
з- череши; о- лятна мусака  с тиквички и ориз /бял/, салата домат и краставица.; в-тиквички с кисело мляко и чесън.
Менюто  от вечерята вчера се повтаря, но  ми донесе минус и се надявам утре пак да е така.
Лека нощ и успешен четвъртък!

Общи условия

Активация на акаунт