Дългото чакане след трансфер - 50

  • 71 531
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
 Heart Eyes Да ни е честита новата темичка и ни донесе много, много сбъднати мечти  Hug Hug Praynig. Да се мушна и аз под прашеца, че утре да вземе да ми се случи някое чудо Joy
Марси,с теб сме,какъвто и да е резултата Simple Smile
Ще има изненада,сигурна съм Hug

# 31
# 32
  • Мнения: 1 269
Здравейте Момичета,
и аз се записвам, да ни е късметлийска темичката Hug

# 33
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета! Честита нова тема и успех и сбъднати мечти на всички Simple Smile
Аз искам да попитам дали 10 ти ден след трансфер /деня на трансфера не го броя/ е рано да пусна кръвен тест? и някой имал ли е такава тежест ниско долу в корема все едно ще ти дойде цикъла? Извинявам се, за може би глупавите въпроси, но съм много боса Simple SmileБлагодаря!

# 34
  • Мнения: 786
Здравейте, момичета! Честита нова тема и успех и сбъднати мечти на всички Simple Smile
Аз искам да попитам дали 10 ти ден след трансфер /деня на трансфера не го броя/ е рано да пусна кръвен тест? и някой имал ли е такава тежест ниско долу в корема все едно ще ти дойде цикъла? Извинявам се, за може би глупавите въпроси, но съм много боса Simple SmileБлагодаря!
Категорично Ще покаже кръвен тест  на 10 ден след трансфер, така че смело.

# 35
  • Мнения: 133
Ето ме и мен тук, благодаря Магнолия за прекрасната нова юбилейна тема!  bouquet Хайде малко прашец да си събера и тук newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 36
  • Мнения: 311
Alenka, пускай и чакаме хубави новини!
Марси, хайде чакаме те! bouquet

И аз да събера от прашеца, дано на всички ни е на късмет!  Praynig Praynig Praynig  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 37
  • Мнения: 202
Здравейте, момичета! Честита нова тема и успех и сбъднати мечти на всички Simple Smile
Аз искам да попитам дали 10 ти ден след трансфер /деня на трансфера не го броя/ е рано да пусна кръвен тест? и някой имал ли е такава тежест ниско долу в корема все едно ще ти дойде цикъла? Извинявам се, за може би глупавите въпроси, но съм много боса Simple SmileБлагодаря!
На мен ми показа,още на осмия ден.Смело и ще стискаме палци Shocked

# 38
  • Мнения: 38
Благодаря много:) Трансферът беше на 3-дневни ембриончета, затова се чудех кога да пусна:) А 10-ти ден е в неделя ще си подскачам още два дни:)

# 39
  • Мнения: 14
Здравейте момичета. За първи път пиша, въпреки че изчетох доста теми. Та и аз съм след трансфер и днес ми ден 11-ти  . Имам трансфер на 2 прекрасни бластоцида на 5 ден . Поне така се изразиха ембриолозите и доктора. Въпреки това обаче на 8 и 9 ден получих зацапване, както повечето го описвате като боза светло кафеникаво, и благодарение на Вас не се притеснявах. Но за съжаление на 10 ден, следобед получих по обилно вече кафеникаво зацапване както пред цикъл със такива жилки като кръв. Писах на доктора, каза да си направя тест и той беше отрицателен.  Sob Sob Sob
Въпреки всичко днес сутринта си направих кръвен тест, макар че доктора не ме е посъветвал. Резултата ще излезе следобед. Но съм обезкуражена момичета, това кафеникаво течение си продължава по-малко, по-малко но го има и аз по скоро го отдавам на това, че днес би трябвало да ми е 1- ви ден от цикъла . Много съм разочарована. Имах много надежди още повече че в деня на трансфера, съпруга ми имаше рожден ден и някак си тайничко си мислех че е някакъв знак. Дай боже всеки да изживее щастието да види двете чертички.  На всички момичета които очакват деня до теста им пожелавам успех !

# 40
  • Мнения: 202
Здравейте момичета. За първи път пиша, въпреки че изчетох доста теми. Та и аз съм след трансфер и днес ми ден 11-ти  . Имам трансфер на 2 прекрасни бластоцида на 5 ден . Поне така се изразиха ембриолозите и доктора. Въпреки това обаче на 8 и 9 ден получих зацапване, както повечето го описвате като боза светло кафеникаво, и благодарение на Вас не се притеснявах. Но за съжаление на 10 ден, следобед получих по обилно вече кафеникаво зацапване както пред цикъл със такива жилки като кръв. Писах на доктора, каза да си направя тест и той беше отрицателен.  Sob Sob Sob
Въпреки всичко днес сутринта си направих кръвен тест, макар че доктора не ме е посъветвал. Резултата ще излезе следобед. Но съм обезкуражена момичета, това кафеникаво течение си продължава по-малко, по-малко но го има и аз по скоро го отдавам на това, че днес би трябвало да ми е 1- ви ден от цикъла . Много съм разочарована. Имах много надежди още повече че в деня на трансфера, съпруга ми имаше рожден ден и някак си тайничко си мислех че е някакъв знак. Дай боже всеки да изживее щастието да види двете чертички.  На всички момичета които очакват деня до теста им пожелавам успех !

Аз не съм много компетентна,но тук има такива случай,че и след обилно кървене пак има бременност,но при всеки е различно.Дано всичко е наред,може да пуснеш един кръвен и всичко ще стане ясно,но нека да кажат и другите момичета те са по наясно.Стискам ти палци Hug

# 41
  • Мнения: 1 849
Благодаря много:) Трансферът беше на 3-дневни ембриончета, затова се чудех кога да пусна:) А 10-ти ден е в неделя ще си подскачам още два дни:)
Рано е за тридневни, изчакай до 12 ден  Peace
BabySun, добре си направила, че си пуснала кръвен. Успех  Peace

# 42
  • Мнения: 14
Здравейте момичета. За първи път пиша, въпреки че изчетох доста теми. Та и аз съм след трансфер и днес ми ден 11-ти  . Имам трансфер на 2 прекрасни бластоцида на 5 ден . Поне така се изразиха ембриолозите и доктора. Въпреки това обаче на 8 и 9 ден получих зацапване, както повечето го описвате като боза светло кафеникаво, и благодарение на Вас не се притеснявах. Но за съжаление на 10 ден, следобед получих по обилно вече кафеникаво зацапване както пред цикъл със такива жилки като кръв. Писах на доктора, каза да си направя тест и той беше отрицателен.  Sob Sob Sob
Въпреки всичко днес сутринта си направих кръвен тест, макар че доктора не ме е посъветвал. Резултата ще излезе следобед. Но съм обезкуражена момичета, това кафеникаво течение си продължава по-малко, по-малко но го има и аз по скоро го отдавам на това, че днес би трябвало да ми е 1- ви ден от цикъла . Много съм разочарована. Имах много надежди още повече че в деня на трансфера, съпруга ми имаше рожден ден и някак си тайничко си мислех че е някакъв знак. Дай боже всеки да изживее щастието да види двете чертички.  На всички момичета които очакват деня до теста им пожелавам успех !

Аз не съм много компетентна,но тук има такива случай,че и след обилно кървене пак има бременност,но при всеки е различно.Дано всичко е наред,може да пуснеш един кръвен и всичко ще стане ясно,но нека да кажат и другите момичета те са по наясно.Стискам ти палци Hug

 viviqna29 Пуснах кръвен тази сутрин, очаквам резултата към 5 часа следобед. Ще пиша за мнение, все още имам някаква останала надеждичка. Иначе теста уринарния си го направих сутринта, събудих се в 4;30 ч. и до ранни зори не можах да мигна от какви ли не мисли. Усещах болките като при меструален цикъл, абе ужасно е . Въпреки всичко продължавам да си пия хапчетата и да слагам вагинално утрогестана.

# 43
  • Мнения: 749
Бейбисън, стискам ти и аз палци. Нищо не е невъзможно, така че не бързай да се отчайваш. Зацапването е често много добър знак. А пък уринарните тестове така или иначе не са много надеждни. Кръвният тест ще покаже. Опитай да не го мислиш до следобед и да се успокоиш. Направи нещо хубаво, ако имаш възможност и не трябва да работиш. С притеснение няма да си помогнеш, то не променя "утре", а само ти взима спокойствието "днес". Това спокойствие обаче ти е нужно най-много сега. Горе главата, а ние ще ти стискаме палци Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 44
  • Мнения: 38
BabySun стискам палци да споделиш хубава новина следобяда:)

Общи условия

Активация на акаунт