Filorga - красива всеки ден! - тема 6

  • 139 543
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 205
Един път седмично - слийп енд пийл. Докато изсъхне, но около 30 мин.

Да не би да имаш предвид Мезо-маск?  newsm78 Слиий анд пийл е крем и си попива .

# 76
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте, поръчах си три крема на Филорга от Ензо. Направи ми впечатление, че на дъното на кутиите и на трите крема има само кодове, но няма срок на годност. На всички кремове на Филорга които съм купувала до сега , винаги на дъното на пластмасовата кутийка освен код, има и изписан срока на годност. Въпросът ми е, дали е възможно да са ментета????

# 77
  • Мнения: 97
мен също ме интересува това, сложила съм някои продукти в кошницата /от enzo/, но ще изчакам тук отзиви преди да ги поръчам, защото наистина са доста по- евтини, което ми е малко странно

# 78
  • София
  • Мнения: 69
Сравних кутийката на Sleep and Peel купена от Ензо със старата ми, купена от PurePara и има разлика в големината на буквите и в степента на наситеност на черното мастило. Сега наистина се притесних  Embarassed.  А си купих още две крема - Hydra Filler и Time-Filler околоочен  ooooh!. Дано да греша и всичко да е наред  Praynig. Наистина се поблазних от ниските цени  ooooh! 

# 79
  • Мнения: 97
Когато започнеш да ги ползваш, моля те сподели има ли разлика в сравнение с оригиналните, които вече си ползвала. При това положение определено ще изчакам.

# 80
  • София
  • Мнения: 69
Ами започнах, но не мога да преценя  ooooh!. Спомням си, че преди, като ползвах Sleep and Peel, едвам го издържах, защото ми миришеше на подправки....., а сега не усещам никаква подобна миризма. Но може да си въобразявам. Решила съм, като го попривърша, да си купя още един от аптека и да сравня двата крема, само така бих била сигурна, какво се случва.

Последна редакция: пт, 07 окт 2016, 16:58 от Napy

# 81
  • Мнения: 205
Преди две седмици си купих нутри-филър от Ензо. Ползвала съм го и преди от фармашоп, същия е! Има разлика в шрифтовете, някои имат код за срок, други дата, разликите идват от различните партиди, купувала съм от фармашоп и аптеките в Б-я.

# 82
  • Мнения: 349
Аз също си взех нутри-филър от Енцо и на дъното на кутията си има срок на годност. Не съм го ползвала преди и не мога да сравня друго.  Мисля, че си е добре. Само да кажа , че срокът е до 05.2017г., да не се запасявате.  Twisted Evil

Последна редакция: сб, 08 окт 2016, 17:18 от anon

# 83
  • Мнения: X
Здравейте, поръчах си три крема на Филорга от Ензо. Направи ми впечатление, че на дъното на кутиите и на трите крема има само кодове, но няма срок на годност. На всички кремове на Филорга които съм купувала до сега , винаги на дъното на пластмасовата кутийка освен код, има и изписан срока на годност. Въпросът ми е, дали е възможно да са ментета????
Моите продукти съм купувала от фармашопа,аптеки Марви и Изо структурата не мога да намеря от кой бълг сайт бях поръчала,та на всичките отдолу на кутийките им няма дата,а само код на партида.  Peace
От Ензо не се е случвало да поръчвам,но не бих имала съмнение за ментета.
По скоро ниската цена може да се дължи на скоро изтичащ срок на годност,в Марви често има намаление на такива продукти,но изрично посочват до кога им е срока.

# 84
  • София
  • Мнения: 69
Благодаря Ви момичета  bouquet. Явно съм станала много мнителна. Определено ми оправихте настроението. А относно цените в Ензо, наистина са супер изгодни и човек може да си спести много парички.

# 85
  • Мнения: 42
                   Обаче в ENZO не предлагат всички продукти,особено по-новите. Поръчах скоро,на кутията ми имаше превод на чешки,но без срок на годност.
                    Не ми се струва да са чак ментета,но кой знае къде ги правят ...

# 86
  • София
  • Мнения: 69
Е как така къде ги правят  newsm78. Производството не им ли е само във Франция?

# 87
  • Мнения: 727
Момичета, на 34 съм, с нормална кожа (лятото беше доста дехидратирана, но мисля, че се справих с проблема), имам леки бръчки на челото и около очите при усмихване. Какво ще ми препоръчате за зимните месеци за дневен и за околоочен крем?
През пролетта ползвах Хидра филър и ми беше ОК, но се чудя дали за студените месеци някой дриг крем би бил подходящ.

Скрит текст:
Относно дикусията за ензо: поръчвала съм доста неща от там, най-вече бяла козметика и серии за коса. Съмнение за оригиналността на продуктите нямам. Може да има разминаване в надписите, но това е защото продуктите идват от Чехия и са предназначени за тамошния пазар. Долкото съм запозната, за всяка страна продуктите се етикират отделно и това е задължене на вносителя. Ензо просто си спрестяват етикирането на български. Срок на годност на козметика, съгл. последните изисквания на ЕС не е задължително да има, а само срок след отваряне. По БГ законите, обаче козметиката трабва да има срок на годност и затова пак вносителите си добавят някакви дати при етикирането. 

# 88
  • София
  • Мнения: 1 175
Edora,за миналата зимата аз ползвах Nutri filer,а за тази съм взема Time filer.Моята кожа е суха и под крема слагам серума Hydra-Hyal. Peace

# 89
  • Мнения: 727
Моята кожа принципно не понася тежки кремове.  от Nutri filer  и Time filer кой е по-лекия вариант?

Общи условия

Активация на акаунт