За сезонните разпродажби

  • 2 605
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Леле, само аз ли купувам когато и каквото ми трябва ooooh! За първи път попаднах на разпродажба началото на януари тази година - купих по нещичко на щерките, но нямаше кой знае какво, дето да ми хване окото. Нямам възможност да ходя често по магазини. Сега ми предстои да купувам подаръци за БГ и най-вероятно на два пъти ще се поразходя до най-близкия МОЛ и ще купя, каквото ми хване окото.
Ей, канадски мами, свиркайте като мернете някъде разпродажба, моля  bouquet

# 16
  • Мнения: 7 837
Само да споделя, че Victoria's Secret имат в момента разпродажба онлайн до 70% на някои нещица  Wink

# 17
  • Мнения: 210
Наде,тука има един Сиьрс аутлет магазин които се зарежда от редовният Сиьрс магазин /стара стока или миналогодишна, може и да е дефектна/и цените са наполовина,че и по надолу.Има всичко обувки дрехи/мьжки, дамски детски/ техника,чаршафи,вьзглавници,кувертюри дори и мебели, дивани,маси.
В Торонто неможе да нямате такьв магазин,там провери и за диван за кухнята или нещо подобно.

# 18
  • Мнения: 299
Много го обичам това с разпродажбите smile3508, а тук има по всяко време на годината. Също съм си извадила кредитни карти издадени от съответните магазини за допълнително намаление, което е  10% до 30% върху стойността на покупката. Но си трябва ходене по магазините и то по-често, за да се ориентираш дали действително има намаление или стоката винаги е намалена. Mr. Green

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
чета и си мисля, нямате ли  реклами и брошури, които идват по пощата newsm78? а3 само така следя 3а промоции и намаления....

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 099
чета и си мисля, нямате ли  реклами и брошури, които идват по пощата newsm78? а3 само така следя 3а промоции и намаления....
И аз по такива брошури следя козметиката поне. Иначе ... намаления  newsm78 се е случвало да съм в точното време на точното място май само 2-3 пъти  Thinking

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
чета и си мисля, нямате ли  реклами и брошури, които идват по пощата newsm78? а3 само така следя 3а промоции и намаления....


или по вестниците. тук има система в някои магазини записват телефони, ако искаш да ти се обадят като има сейл. в Некст даже отварят 2 часа по-рано от обикновено първия ден. като идеш по-късно и хубавите, особено детски дрехи, свършили. Close

# 22
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
и аз се обзавеждам с нови дрехи и обувки през януари и юли, когато са разпродажбите тук, така купувам и нещата на Камбанка. Отделно следя и за разпродажби по Интернет на маркови стоки, намирала съм неща с 50 до 70% намаление. Grinning
Досега не съм имала провали по отношение на качеството на стоките, всичко си е било наред. Не знам как стоят нещата в другите страни, но във Франция като купиш стока от сезонните разпродажби, ако не е точния размер или има дефект, имаш на разположение 7 дни да я смениш.

# 23
  • Мнения: 1 393
И аз съм фен на сезонните разпродажби, но нямам време да ходя хрък- брък по магазини, особено пък тук, където непрекъснато има някакъв sale или special- всеки празник е повод за някаква разпродажба, сега Великден, после Mother's Day и т.н.- няма какво да ги изброявам, то си е ясно, че това  си е една гигантска brainwashing маркетингова машина, която си върви непрекъснато.  Wink
Аз си знам моите любими магазини (Ann Taylor, Banana Republic, Pottery Barn и още няколко) кога са им годишните, наистина големи, разпродажби (обикновено февруари и края на юли) и си ги посещавам тогава за по-голям шопинг или си поръчвам онлайн.
И разбира се, като една достойно живееща в Америка жена, никога не пропускам двете големи годишни разпродажби на Victoria's Secret.  Wink

# 24
  • Мнения: 1 269
От намаленията пазаря предимно за децата.Хареса ли ми нещо го купувам.Но наи оби4ам офертите на фирмена козметика.При покупка на 2 продукта от дадена фирма полу4аваш безплатна 4анта,4ервила и мостри на същата фирма.Имам ве4е 2  страхотни 4анти на Нина РИ4и и Кларинс(за плаж)

# 25
  • Мнения: 299
чета и си мисля, нямате ли  реклами и брошури, които идват по пощата newsm78? а3 само така следя 3а промоции и намаления....
Amei, има реклами и дори цели каталози, но за да хванеш най-голямото намаление трябва да отидеш в магазина. Последно си купих една маркова риза намалена от 69$ на 4$. Имаше общо три бройки и естествено това не присъства в  техните реклами.

# 26
  • Мнения: 919
Аха, много обичам разпродажбите Laughing
за сега най-доброто ми попадение бяха едни бански от Old Navy в Чикаго, щяхме да ходим на море края на август и си търсех нещо за там, купих си няколко чифта за по $1.99 парчето, само няколко месеца по-рано всяка част беше по $16!
Иначе на 4ти юли пак в щатите бях попаднала на една невероятна разпродажба на Гап, от там си купихме страхотни дрешки на цени от 5 до 15 долара обаче беше пълно с народ Crazy

В Монреал пък си имахме един огромен магазин на Le Château, където всичко беше много намалено (стари колекций), там винаги си намирахме страшни дрешки, рокли и аксесоари. Най-готиното беше точно когато си си харесал всичко да обявят че в следващите 10 минути, всички дамски дрехи са намалени на половина! Случвало ми се е няколко пъти. Веднъж пък на касата като плащах се оказа че за деня всички аксесоари са на половин цена (никаде не беше обявено.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И аз съм фен на сезонните разпродажби, но нямам време да ходя хрък- брък по магазини, особено пък тук, където непрекъснато има някакъв sale или special- всеки празник е повод за някаква разпродажба, сега Великден, после Mother's Day и т.н.- няма какво да ги изброявам, то си е ясно, че това  си е една гигантска brainwashing маркетингова машина, която си върви непрекъснато.  Wink
Аз си знам моите любими магазини (Ann Taylor, Banana Republic, Pottery Barn и още няколко) кога са им годишните, наистина големи, разпродажби (обикновено февруари и края на юли) и си ги посещавам тогава за по-голям шопинг или си поръчвам онлайн.
И разбира се, като една достойно живееща в Америка жена, никога не пропускам двете големи годишни разпродажби на Victoria's Secret.  Wink

Ха - и аз съм така  Peace - знам си любимите магазини и тях си следя. Иначе всеки месец има уж нещо на разпродажба, но големите сезонни са като се хваща 70-80-90%. Аз имам обувки на Fratelli Rosetti намалени от 400 на 50 долара. И подобни...

Знам обаче кой купува на пълна цена - каките и лелите от "висшето общество". В повечето магазини колекцията за един сезон не се изнася наведнъж, а малко по малко, съответно някои размери, цветове и т.н. няма да ги има по време на намалението. Има жени, за които точната разцветка на лилаво е от значение, като трябва да си подновят целия сезонен гардероб, и те пазаруват на пълни цени.

А докато живеех в арабския свят, познавах жени, на които им беше под достойнството да се объркват с масите и никога не пазаруваха на разпродажба.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 825
Знам обаче кой купува на пълна цена - каките и лелите от "висшето общество"....

Е, с това не съм съгласна  Stop аз пазарувам на пълни цени и хич не съм от 'висшето общество'  Wink когато ми хареса нещо, копувам и това е.
Причината : Първата година като бях тука, всички ми обясняваха за тези разпродажби, да не си копувам нищо преди тях и тн... харесах си аз един панталон, 2-3 седмици преди офицялните намаления... викам айде ще чакам и като почнат на първия ден съм тука... да, ама чдец, панталона го нямаше  Twisted Evil... бяха скрили всичко от новата колекция и пуснали само неща от миналата година... много се ядосах... и от тогава, харесам ли си нещо, не можеш да ме спреш  Wink Party
Инъче и аз си обичам разпродажбите... наистина можеш да се уредиш с хубави парцалки на ниски цени, но не са ми мания.... поне не до там да отида първия ден в 7 часа пред магазина и да чакам 2-3 часа да го отворят, че да съм една от първите вътре  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 526
Както казва нашия тати мен ме `друса ` шопинг манията, та редовно проверявам разпродажбите. Има направо находки, но разбира се има и застояли буклуци. Абе купувам каквото ми хване окото и ми стои добре дори и да не е на намаление!

Общи условия

Активация на акаунт