Лакове за нокти -105

  • 97 163
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 615
Надя, снощи, след като видях поста ти на този лак рових из нета да ги разгледам/ до момента не ми беше известна тази марка/,  лелеее останах с отворена уста, хаха, възхитителни са! Не знам на живо как са, но сега много ми харесаха, доста пари са обаче... Rolling Eyes
Ти откъде си поръча и как  стои въпроса  с доставката?Wink

# 151
  • Мнения: 797
Новата версия на джапанката е като на снимката, НСЧ- т.е. по-светла и "убита", по-прасковена.

Розова магнолия- аз и в предишни постове съм казвала, че това е "Бранд-ът"/ с главно Б  Laughing/- уникални цветове, качество, и на живо, и на снимки. В блога ми може да видиш и други техни цветове.
Да, не са евтини- по 15$ или 13Евро са, без доставката. Но всяка стотинка си струва- това не са лакове-масовки, не можеш да ги видиш на всяка втора дама  Peace
Аз ги поръчвам от различни сайтове -color4nails, thenailistashop.com, rainbow-connection.co.uk- някои с директна доставка до Бг, или където се намираш по света; други с превозвач до УК.

Ето например:
Demeter & Eyre:

Enchanting & LakoDom /old version/

Fool's Gold & Models Own Fizzy Cola Bottles:

Poison:

Имам и още, но ще стане чаршаф  hahaha

Последна редакция: сб, 11 юни 2016, 14:44 от nadia23

# 152
  • Мнения: 20 239
Благодаря ви! Осмичка нещо такова като на снимката ти търся, така че направо поръчвам  love001
Можеш да отидеш до офиса на вносителя на Чайните и да я видиш на дисплей и в шишенцето как изглежда.

# 153
  • into the blue
  • Мнения: 771
И аз се разписах с ice chic 32

Последна редакция: сб, 11 юни 2016, 16:08 от Стихия

# 154
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Айс Шика на ГР има неонови Simple Smile 2 зелени, жълт и червени-розови.


# 155
  • Мнения: 46 641
Можеш да отидеш до офиса на вносителя на Чайните и да я видиш на дисплей и в шишенцето как изглежда.
Мързи ме за едно лакче да ходя до тях, не са ми близо. Поръчах, пък ако не ми допадне ще я пусна в размените, има достатъчно фенове и ще си намери нов дом бързо  Simple Smile

nadia23, много хубави изглеждат тези лакове. Особено от предната снимка първия и синия ми легнаха на сърцето  Heart Eyes
За снимките можеш да ги слагаш в скрит текст, за да не стават чаршафи, долу ще покажа една Simple Smile

Забравих да споделя за Nails inc. gel effect, по принцип при мен пак се задържа макс 2 дни и вече върховете започват да се оголват. С това чудо не се случи. Изкара 5 дни без да мръдне и накрая просто стана грозно в основата заради растежа на ноктите, но отпред си беше здраво  Shocked И лесно се нанася, лесно се маха Peace

Стихия, хубав маникюр Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 615
Надя, а как са откъм съхнене? 

# 157
  • Мнения: 46 641
Току що си сложих Nails inc. Latex effect. Много ефектен и хубав цвят, обаче иска прецизно нанасяне, което значи, че едва ли ще го ползвам често  Mr. Green
Скрит текст:

# 158
  • Мнения: 797
Съхненето е нормално, но аз ползвам HK Girl top coat, и нямам проблем със съхненето на който и да е лак.

Color club са пуснали 2 нови колекции:

Nailmoji neon- с емотиконки  hahaha


Скрит текст:


Color Club Heat Index Mood



Скрит текст:
Diva Fan
I’m Not a Temp
Belly Flop
It’s a Sauna Out Here
Rays the Bar
Sun-kissed Miss
What’s Up, Sun?

# 159
  • Мнения: 282
nadia23, благодаря за актуалната информация и за прекрасните снимки!  Hug Ще се поръчва неотложно.
И аз съм казвала също като теб, че тази марка е уникална и си заслужава всеки лев - безупречно качество, лесно нанасяне, бързо съхнене, поне при мен - висока трайност и най-важното - уникални цветове и текстурни комбинации, от които може да трепне сърцето дори на преситения лаколюбител. Много горещо я препоръчвам.

Lemy, твоите нокти са все така прекрасни bouquet. Мен нещо ме завъртя центрофугата и наистина отдавна не съм влизала: вчера изчетох сигурно към петдесетина страници от старата и от тази тема Simple Smile. Успоредно с това ме е хванала лаковата апатия, слагам си все едни и същи любими лакове, гледам с липса на всякакъв интерес новите лакове и си дудна наум "нищо особено, такъв цвят вече имам". Добре че са Picture Polish да пускат по нещо интересно всеки сезон. Ще се поправя, обещавам! И някоя и друга снимка ще пусна... в даден момент Simple Smile.

Последна редакция: сб, 11 юни 2016, 23:36 от Pump17

# 160
  • Мнения: 5 478
И на мен не ми беше известна тази марка, обаче заради вас прекарах 30 мин. в разглеждане на сайта им  Laughing Laughing Laughing Страхотни цветове имат...

Та, за да не е съвсем излишен пост - водни стикери малко https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13445690_102096508 … 7&oe=57C6813D  Wink

# 161
  • Мнения: 2 643
Аз за нокти като на Леми убивам Mr. Green и на Ивето много харесвам.трябва да си направи групичка у фейса и там да качваме всички маникюри , защото има такива шедьоври ,които след време се забравят ,а са наистина страхотни

# 162
  • Мнения: 36 174
още не съм писала в темата, но нямам какви мои интересни снимки да покажа, за това само някои от новите лакове на СНБ, които видях в блога на Нина /не знам дали са излезли вече или още не са/:



постът

няма да изброявам поименно, но видах страхотни маникюри в темата  Heart Eyes

# 163
  • Мнения: 2 643
Любим цвят



Сигурно сме коментирали доста пъти,но съм забравила,кажете бюджетно копие на Кико Милк минт.гледах в нета ...само Флормар 424 ми прилича newsm78

Последна редакция: нд, 12 юни 2016, 17:42 от ЕвиТо

# 164
  • SF
  • Мнения: 21 564
Може би вече сте ги обсъдили, но кажете ми какво мислите за тези лакове на Флормар. В магазина при нас са намалени на 1,70 лв.

Бързо ли съхнат, трайни ли са, покривни ли са, приличат ли на старите с белите капачки? Моля ви, кажете 2-3 думи за FULL COLOR, за да не ровя назад в темата.

Общи условия

Активация на акаунт