Какви подаръци предпочитат мъжете?

  • 13 683
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Future pere
Понеже си падам скиорче супер много бих се зарадвал да ми подарят скиорски очила.

Хм, аз това съм го правила вече. А за рождения ден му купих ски обувки. За следващия, ако слушка-други видове ски аксесоари... Grinning

# 46
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Туфи
Цитат на: Future pere
Понеже си падам скиорче супер много бих се зарадвал да ми подарят скиорски очила.

Хм, аз това съм го правила вече. А за рождения ден му купих ски обувки. За следващия, ако слушка-други видове ски аксесоари... Grinning

Супер. Такива подаръци харесвам - от които имам нужда и ще си ги ползвам.

# 47
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Future pere

Супер. Такива подаръци харесвам - от които имам нужда и ще си ги ползвам.

А аз такива подаръци обичам да подарявам (и да получавам, естествено). Мразя боклуци! Sunglasses

# 48
  • Мнения: 3 569
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. По-грозно нещо не бях виждал. Гадно е да се говори така за подарък, който е купен специално за повода и с желание, но грозното си е грозно. И пате да е, като е грозно ....

# 49
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. ....
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Е не си ли ги сложи в секцията бе?  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Darth_Vader
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. ....
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Е не си ли ги сложи в секцията бе?  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

 newsm65 OLD SCHOOL STYLE  newsm65

# 51
  • Мнения: 3 091
Моят любим е много лесен - пуши лула. Направо съм спасена от дълго чудене и риск да не хареса подаръка. Лулица, тютюнче, разни такъмки и готово...

# 52
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. По-грозно нещо не бях виждал. Гадно е да се говори така за подарък, който е купен специално за повода и с желание, но грозното си е грозно. И пате да е, като е грозно ....


подари го на някой който ще се жени - и на който те е яд Wink
аз лично подобен подарък бих го "забравил" някъде Wink
или бих го подарил на кварталния ми милиционер Wink

# 53
  • Мнения: 3 569
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: Future pere
И аз мразя боклуци .... За сватбат ни подариха 2 кристални лебеда слепени откъм главите като сиямски близнета. По-грозно нещо не бях виждал. Гадно е да се говори така за подарък, който е купен специално за повода и с желание, но грозното си е грозно. И пате да е, като е грозно ....


подари го на някой който ще се жени - и на който те е яд Wink
аз лично подобен подарък бих го "забравил" някъде Wink
или бих го подарил на кварталния ми милиционер Wink

Милиционер е яка думичка Simple SmileSimple SmileSimple Smile На галено мицифайка хахахаха
Лебедите ги пратихме да почиват в мазето... след 20-30 години може би ще се срещнем отново Simple Smile

# 54
И сега представи си как роднините дето са ти ги подарили ти идват на гости и почват да се оглеждат къде си ги експонирал  Twisted Evil

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

# 56
  • Мнения: 3 569
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

не
направих си еортична фото- сесия

# 58
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

не
направих си еортична фото- сесия
Що не се включи в конкурса? Щеше да обереш наградите  Sunglasses

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Darth_Vader
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
аз на моя ще му подаря един страхотен подарък...
много се радвам Grinning

Нестандартен секс ?

не
направих си еортична фото- сесия
Що не се включи в конкурса? Щеше да обереш наградите  Sunglasses

защото съм срамежлива Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт