"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 341
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 833
Според мен Захариев го каза нарочно, за да поясни, че я обича наистина, а не е поредната забежка. Не мисля, че бебето беше планувано.

# 16
  • Мнения: 36
Аз пък си мисля,че Стилянова на по късен етап се влюби.Както тя самата каза на Биляна, децата само пречат на кариерата.Очаквам големи драми около продажбата на бебето.Там Александър пак ще крие от Биляна,щото видиш ли да я предпази,а това ще рефлектира върху отношенията им.Майка и с пистолет в слепоочието не би си признала.Очаквам и да пропият Калин или поне някаква депресийка да му докарат.И се надявам на някакъв етап да ги подобрят с Василев нали кат братя.А и любов да му намерят,че се не трае вече неговото.Ами ей тъй си разсъждавам.

# 17
  • Мнения: 2 643
Калин разбере ли , че не е истинския син на това "лъскаво"семейство , а е пак Василев Mr. Green ще си сложи една инжекцийка с нещо и ша се гътне  Laughing

# 18
  • Мнения: 36
Не очаквам за размяната,да стане ясно още в началото.То ще са драми,кардамони,чудесии,но би било интересно да научат,за да видим реакциите им.Въобще в много посоки може да тръгне сценария,любопитна съм вече.И много се надявам,повече НИКОГА да не върнат Биляна при Калин,и Наталка при Василев.

# 19
  • Мнения: 9 493
Аз малко по казуса от предната тема  Mr. Green
На мен Деси Бакърджиева изобщо не ми харесва като визия, но играе добре. Въя Фамилията трябваше да играе глуповата красавица и се получи. Само дето за мен не е красавица Wink
И само да вметна, че на мен Димо Алексиев много ми харесва на външен вид. Много повече от Сашко.

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
Благодаря за темата  bouquet

Не мисля, че бебето беше планувано. Ако беше така Галя веднага щеше да припне при Пецо и да му каже радостната новина.

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Благодаря за темата  bouquet

Не мисля, че бебето беше планувано. Ако беше така Галя веднага щеше да припне при Пецо и да му каже радостната новина.

Не, планувано, като " Хайде да направим едно бебе!", а всеки за себе си.

# 22
  • Мнения: 6 566
Не мисля, че Стилянова е от интерес със Захариев...някъде четох, че Виолета го оставя без пари и Галя продължава да е с него, което значи, че е жива и ще играе във втори сезон

# 23
  • София
  • Мнения: 4 051
Благодаря за темата!  Flutter

За мен Стилиянова беше мъртва. Поне ако очите й бяха затворени да приемем, че е изгубила съзнание, но така като я дадоха едва ли е жива.

Останах със същото впечатление, но това вероятно е целта на създателите на сериала. Peace
Не мисля, че Стилянова е от интерес със Захариев...някъде четох, че Виолета го оставя без пари и Галя продължава да е с него, което значи, че е жива и ще играе във втори сезон
Аха, ясно.  Peace

Виолета защо взе телефона на Стилянова, дадоха ли какво направи с него - това ми убягна.

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Между другото, през цялото време много ме дразнеше, че обявяваха до голяма степен сюжета на страницата на Нова Телевизия. Дано не излезе много информация до септември.

# 25
  • Мнения: 29
За снимки между 10 и 15 юни в сериала "Откраднат живот", търся следните хора, които да участват, като статисти:
- дете 4 годишно /момче/ русо със сини очи
- мъж 35-40 годишен да умее да шофира
- мъж около 35-40 годишен да изглежда, като арабин
- мъж 45 годишен за пациент
Хора отговарящи на търсените персонажи да пишат на лично съобщение, като изпратят своя актуална снимка и телефон за връзка.
Моля желаещите да бъдат свободни в посочения период.
С одобрените, екипа на Crew Casting ще се свърже лично.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Красиви млади жени, влюбени в Калин защо не търсите?

# 27
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Красиви млади жени, влюбени в Калин защо не търсите?

Ааа, може и във Василев.  Blush

# 28
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Красиви млади жени, влюбени в Калин защо не търсите?
Искаш да се явиш на кастинг, нали?   newsm53

# 29
  • Мнения: 7 849
 И аз искам, но не влизам в нито една от категориите Tired

Общи условия

Активация на акаунт