"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 280
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 293
мене нито Василев, нито Генадиев ме радват

# 46
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Той с очила прилича на Василев,я дай и без очила да го видим.очите променят много физиономията на човек,ще вземе да излезе някой не много красив Mr. Green


Горкият, ако знае къде стана известен (въпреки, че и на мен ми стана интересн без очила  Blush)
Имам чувството, че Дими Алексиев е арогантен и в живота, а по такива не си падам. Дай ми, тихи и смирени, като някои други Wink

# 47
  • Мнения: 2 643
мене нито Василев, нито Генадиев ме радват
Значи имаш вкус  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 6 833
На мен също нито единия не ми харесва. В началото Василев беше горе-долу, но с тая брада.. Stop не харесвам брадати мъже
Димо Алексиев пък ми е противен и зловещ още от Седем часа разлика, много ми е клющав и с дългата коса.... Категорично не е мой тип Naughty

# 49
  • София
  • Мнения: 1 250
Този от снимката има прилика заради брадата Simple Smile
Наш Сашко дали няма да го обръснат във втори сезон?!? hahaha

# 50
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440


Предлагам да не му пипат брадата, а косата на Сашинко.

# 51
  • Мнения: 9 202
той Василев леко на без кос е тръгнал  hahaha
млад и плешив .. кво да прави ген братче, виж и баща му

# 52
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Хораааа, Стилянова била жива  newsm44
След 70 превъртания на сцената, видях че тя си диша, загледайте се в корема й точно когато Виолета я прескача.
Ето скрийншот, гледайте точно където се пада надписа "премиера"
Радвам се че за сега е жива и ще продължи да бъде трън в очите на Виолета  newsm48

# 53
  • Мнения: 2 643
Аз харесвам брадясали мъже,личи си от аватара ми Mr. Green
Ако му махнат брадата на нищо не го прилича Laughing тя му е чара.
Тя жива ,ами бебето...бе не знам дали ще е жива,може просто да не е изиграла добре умряла ,те някой от сцените им и без това са все едно от кол и въже направени

# 54
  • Мнения: 8
Ралица Паскалева няма как наистина да в умряла заради ролята, разбира се ще диша ако се загледаме... Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 27 275
Сериозно ли някои от вас, че Галя е интересчийка? :о
И да е имало такова нещо е било в самото начало и изобщо не е било водещо. Галя истински се влюби в Пеци, обича го наистина и иска да е с него независимо от това дали ще има пари или Виолета ще го остави ''голтак''
Иначе Стилянова изглеждаше умряла, но това нищо не значи. Всичко си зависи от екипа и Милошев най-вече. Аз искам да я върнат, без нея увисват всички герои в тази сюжетна нишка, а и тя бе силен образ, а Паскалева бе една от малкото, които играеха добре.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 051
той Василев леко на без кос е тръгнал  hahaha
млад и плешив .. кво да прави ген братче, виж и баща му
Joy

# 57
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Смешни са ви плешивите мъже ли? Сигурно се заливате от смях по улиците, то смешно, смешно. Whistling

Ралица Паскалева няма как наистина да в умряла заради ролята, разбира се ще диша ако се загледаме... Joy
Не могат да монтират кадъра така, че да не диша? Не вярвам.

# 58
  • Мнения: 8
Ее няма кой да превърта по 70 пъти, както е направила потребителката която спомена това за дишането.. На пръв поглед не се вижда дишане, няма кой да се занимава с разни монтажи, все пак е сериал с амнайсет епизода, предполагам са и казали да се прави на умряла и да спре да диша за секунди, пък и колко по- видими грешки имат, наблегнали са хората на изцъкления поглед, което според мен е показателно на това, че е умряла. Някой който е наясно да изясни възможно ли е да са и така ококорени очите и да е жива? Rolling Eyes Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 120
За новата тема  bouquet
Най-много ме разочарова Генадиева - имах по-големи очаквания за образа й - може би затова останах разочарована. Да предположим, че имат брак с професора около 40 години и за това време да не е опознала съпруга си  Thinking Държи се собственически в болницата.
Най-много ми харесва д-р Кръстева. Тя е жертва на професора. Когато е извършена размяната на бебетата, Генадиев и Кръстева са били колеги, доктори. След 33 години той е професор, а тя е доктор-алкохолик. При него има градация в кариерата, докато тя е деградирала - в професионален и личен план. Вече става само за архива.
Харесвам двойката Сашко и Биляна. Имат много общи неща. Двамата могат да си дадат един на друг това, което им е липсвало до сега - обич.
От началото на сериала не харесвах Калин. Имах усещането, че е шеф на отделението, защото баща му е шеф на болницата. Голямо самочувствие, на моменти лигав. А с изнудването със записа да си върне Биляна и това, което направи с Василев съвсем ми падна в очите. Ще се окаже, че до сега всичко е получавал на готово, но когато научи, че не Генадиев е негов баща, а алкохолика Янко - напълно ще се срине.
Двамата Калин и Сашко са поставени при еднакви условия - и давамата не са израстнали при истинските си родители. Но Сашко е нежеланото дете, защото съдбата му е отредила страшна болест. Докато Калин е избранника на бащата. По-ощетения е Сашко - заради заболяването той е бил лишен от майчина обич и грижи. Но пък съдбата му е дала човек, който не само се е преборил със саболяването му, но му е като духовен баща. За мен Сашко е щастливия нещастник....Научил се е да губи и да се бори.
Относно играта на актьорите - според мен такива са изискванията на режисьора  - така той вижда героите. Има и слаби сцени, но общо взето така е при всички сериали - не може всичко да бъде на макс. Сериала ми харесва и чакам с нетърпение втори сезон.

Общи условия

Активация на акаунт