"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 298
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 531
Запис.
Дано наистина Галя е жива. Мн я харесвам. А и аз не вярвам че е заради интереса с Пеци. Обича го. Ще ми седа продължат заедно, за да видя Вили как ще се развие като образ. Там ще е интересно. Сашко най-вероятно баща му ще го остави в затвора с това кораво сърце, но все някой ще му помогне.

# 61
  • Мнения: 7 237
И аз не вярвам, че Галя е от интерес със Захариев. Определено имаше чувства, личеше си. Страдаше, когато виждаше колебанието му да остави жена си, не искаше да му казва за детето и щеше да го махне, ако не се беше намесил той... ако си гледаше интереса само, щеше да почне да го изнудва с това дете, както Виолета с мнимата си бременност.

# 62
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Двамата Калин и Сашко са поставени при еднакви условия - и давамата не са израстнали при истинските си родители. Но Сашко е нежеланото дете, защото съдбата му е отредила страшна болест. Докато Калин е избранника на бащата. По-ощетения е Сашко - заради заболяването той е бил лишен от майчина обич и грижи. Но пък съдбата му е дала човек, който не само се е преборил със саболяването му, но му е като духовен баща. За мен Сашко е щастливия нещастник....Научил се е да губи и да се бори.

Не мисля, че това, което си написала е вярно. Къде видя еднаквите условия?
Калин също е ощетен. Баща му може да му е помогнал в кариерата, но като фигура-баща хич не го бива. Самият Калин казва, че няма особена връзка с него. Почти не се виждали. А майка му явно е слаба и го е лигавила като дълго чакано и единствено дете. Та не мисля, че са му направили чак такава голяма услуга.
Камбуров се е запознал със Сашо на 4 години. Явно въпреки пропиването си Янко е успял да отгледа Сашо въпреки болестта.
Калин е вкаран н традиция, която не е негова. Можеше да е орисан да бъде архитект, ама кой го пита Laughing

Яд ме е, че изпитвах някаква симпатия към Калин. Сценаристите трябваше да изградат лошия му образ последователно от самото начало, а не да стоварят всичко върху него за няколко епизода да изкрейзи толкова.

Смешни са ви плешивите мъже ли? Сигурно се заливате от смях по улиците, то смешно, смешно. Whistling

Ралица Паскалева няма как наистина да в умряла заради ролята, разбира се ще диша ако се загледаме... Joy
Не могат да монтират кадъра така, че да не диша? Не вярвам.

Вярвай. Екипът понякога е отчайващ.

# 63
  • Мнения: 1 408
Димо Алексиев,точно тази ръбатост и грубост харесвам у него( а дори не е мой тип).Чаровен,извън баналния Холивуд тип красота.



И аз така. Харесвам го чисто визуално много повече от Сашко.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 179
Много ми беше интересен сериала, но през цялото време не разбрах защо Александър Василев трябваше да говори по тоя хашлашки начин " с'я, к'во" и т.н, след като никой друг не го прави. Предполагам, че е търсен ефект, но все още не разбирам кое го налага.

Относно Стилянова - адски дразнещ образ. Първо ни беше представена като некадърен лекар, едно секцио не можа да приключи както трябва. Но пък точно тя се оказа най-ценният кадър и не само че не беше отстранена, но и продължи да влиза на сложни операции. Пълен нонсенс. Коскоджамити директор на болница да не може да изгони някаква си специализантка, причинила смъртен случай. Още по-голям абсурд е поведението на Пеци перчема. Реално е мъж на средна възраст да си изгуби ума по 30 години по-млада от него, но не е реално да заложи на карта реномето и кариерата си заради нея. Или поне за мен не е реално. Любовница може да му бъде, и без да я размята постоянно пред очите на жена си и на директора на болницата, който едва сдържа неприязънта си към нея, щом я види. Разбира се, че ще оживее Стилянова, че и бебето също, иначе как ще има възможността да разкара Пеци перчема, веднага щом стане нерентабилен финансово след развода.
Иначе извън главните герои, епизодичните актьори са направо трагични. Болезнено бездарни. И все пак, без да се задълбочавам в актьорска игра и сценарни абсурди, сериалът си беше интересен.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 360
Според мен Стилянова си беше поумряла. С тоя изцъклен поглед би било тъпо да се съживи. Ако имаха намерение да продължават играта на актрисата, поне да лежеше в несвяст със затворени очи. Не мога да си представя какви ще ги къдри образът на Захариев без нея, но пък може и да ни изненадат.  Но интересна сюжетна линия би било, тя да е в мозъчна смърт, да чакат да роди бебето (има такива случаи) и той да се върти покрай нея, после да се грижи за бебето и категорично да откаже да се върне при жена си. Това би я съсипало. Любимата му я няма,ама той пак зарязва Захариева и на53 години е в образ на страхотен татко Simple Smile
Мен лично ме вълнува единствено сюжетната линия с разменените бебета, останалите...

# 66
  • Мнения: 612
Не харесвам Наталия, Стилянова също и образите и играта ...

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Красиви млади жени, влюбени в Калин защо не търсите?
Искаш да се явиш на кастинг, нали?   newsm53
О, не! Аз не съм му фенка. Искам да остави Биба на Василев  Wink

# 68
  • Мнения: 13 206


Предлагам да не му пипат брадата, а косата на Сашинко.
Скрит текст:
Малко лигав ми изглежда, не е секси или як грозен тип, чак жал ми става.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 074
Много ми беше интересен сериала, но през цялото време не разбрах защо Александър Василев трябваше да говори по тоя хашлашки начин " с'я, к'во" и т.н, след като никой друг не го прави. Предполагам, че е търсен ефект, но все още не разбирам кое го налага.

Относно Стилянова - адски дразнещ образ. Първо ни беше представена като некадърен лекар, едно секцио не можа да приключи както трябва. Но пък точно тя се оказа най-ценният кадър и не само че не беше отстранена, но и продължи да влиза на сложни операции. Пълен нонсенс. Коскоджамити директор на болница да не може да изгони някаква си специализантка, причинила смъртен случай. Още по-голям абсурд е поведението на Пеци перчема. Реално е мъж на средна възраст да си изгуби ума по 30 години по-млада от него, но не е реално да заложи на карта реномето и кариерата си заради нея. Или поне за мен не е реално. Любовница може да му бъде, и без да я размята постоянно пред очите на жена си и на директора на болницата, който едва сдържа неприязънта си към нея, щом я види. Разбира се, че ще оживее Стилянова, че и бебето също, иначе как ще има възможността да разкара Пеци перчема, веднага щом стане нерентабилен финансово след развода.
Иначе извън главните герои, епизодичните актьори са направо трагични. Болезнено бездарни. И все пак, без да се задълбочавам в актьорска игра и сценарни абсурди, сериалът си беше интересен.
Може би, за да намериш отговорите на питанията ти, ще трябва да изгледаш сериала от началото до края.

# 70
  • Мнения: 4 618
Кога се очаква 2 сезон?

# 71
  • USA
  • Мнения: 7 359
Кога се очаква 2 сезон?

Милошев не знае,та ние ли..?!

# 72
  • Мнения: 619
Сериала става въпреки огромните пропуски и недомислици. За запълване на времето е идеален.

# 73
  • Мнения: 138
Хитова не ми харесва, скучна и дразнеща е.

Василев и Генадиев ми харесват и двамата като визия и преди последните 10ина епизода, и двамата като характер. Образът на Калин наистина можеше да бъде развит не толкова крайно накрая, с малко повече човечност трябваше.

# 74
  • Мнения: 931
У Калин е някак разбираема липсата на човечност, защото той се впусна в отмъщение. Когато човек почне да отмъщава, не мисли. За мен съвсем реалистично залитна в някаква крайност.

Нереалистична ми стана накрая обаче "злата" Виолета. То бива зло, ама да отиде до труп и дори да не се сепне от това, а само да грабне телефона от ръката му... Образът й е по-скоро за "Под прикритие", отколкото за "Откраднат живот"  Tired

Общи условия

Активация на акаунт