"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 340
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 195
Здравейте,
Аз също съм от феновете на сериала.  Laughing
Да попитам, някой знае ли какво стана с хазяина на Василев и Миро, в един от по-ранните епизоди го дадоха как щеше да се самоубива, понеже е затънал в дългове, Василев се опита да го предотврати. Така и не разбрах какво стана по-нататък с него. Ако предположим, че е мъртъв, как така продължават двамцата да живеят в квартирата ?!
И ще помоля някой да ми резюмира историята с починалата родилка. Нали тя почина заради грешка на Стилянова? Защо обвинението е към Василев?

# 76
  • Мнения: 138
Родилката се върна след две седмици със сепсис и Василев я оперира. Тя почина нощта след операцията.

# 77
  • Мнения: 6 833
Хазяинът се простреля, но Василев го откара в болницата, след това не дадоха какво е станало и дали е оживял.

Поведението на Виолета и мен ме озадачи, особено пък това, че взе телефона. Какво би могла да прави с него, да вдигне на Захариев??? Странна работа беше това. И ми стана кофти за Стилиянова, харесваше ми тя и добре им се получаваше с Пеци.

# 78
  • Мнения: 4 936
Явно сценариста от тези епизоди с хазаин са го уволнили, щото дават всички, вкл Камбуров в апартамента под наем, а поне 2 думи за хазаина - я да го пратят на село, я да го уморят - няма.

# 79
  • Мнения: 195
Хазяинът се простреля, но Василев го откара в болницата, след това не дадоха какво е станало и дали е оживял.

Да, дотам и аз проследих, но понеже все ги дават в тая квартира, ми стана странно, че историята с хазяина остана неизяснена, след като си беше бая драматичен момента. Освен ако той е починал, те вече не са на квартира, а в малкия апартамент на Камбуров..?

Попрегладах някои минали епизоди и ми се изясни фабулата с Мила.

На мен много ми харесва образът на Виолета, многопластов е и непредвидим. В един момент я виждаме силна и целеустремена, лишена от емоции, а в следващия - смазана психически и уязвима. Интересно ми е какъв обрат ще претърпи характерът й. Отделно, че Буковска изразява много умело цяла палитра от емоции, мимики и жестове без дразнещото усещане, че преиграва.
За Кръстева имам положително мнение, съчувствам й за товара, който носи, дори донякъде оправдавам порока й. Подразни ме обаче когато почна да се заяжда на дребно с новата докторка и как натъртваше на грешната фамилия... Това издребняване не ми се връзва с цялостния й образ.

Последна редакция: вт, 07 юни 2016, 21:58 от Silverlady

# 80
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
историята с хазяина остана неизяснена, след като си беше бая драматичен момента. Освен ако той е починал, те вече не са на квартира, а в малкия апартамент на Камбуров..?


Малкият апартамент на Камбуров е във Варна. Simple Smile
А Сашко, Миро и гостите им се ширят в квартирата. Отдавна се чудех какво става с хазаина, нищо повече не дадоха, не са го измислили, може и да го измислят някой ден, евентуално. hahaha

# 81
  • Мнения: 6 833
Мен пък това с фамилията на Хитова ме изкефи Wink вкарва малко свежест на фона на всички драми
А и тази Хинова се държа много арогантно с Кръстева и даже не й благодари, че спаси детенцето.

# 82
  • София
  • Мнения: 23 156
Хитова я разбирам донякъде, все пак се е разбрала да започне работа при доста различни условия. А Кръстева спря ли да пие или продължава  newsm78

# 83
  • Мнения: 118
Мярнах бутилка алкохол край Калин. В сезон 2 ще го видим как се алкохолизира, верен на гените си. Това е жалко, защото героят ми харесва. За Василев нищо хубаво не казвам . не ми допада, стои ми дребен, нечистоплътен и неубедителен. Кръстева е супер. Стилянова също мисля, че е мъртва, ако неочаквано Виолета не вземе да я спасява.

# 84
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
Всъщност какво трябваше да ни покаже самоубийството на хазяина newsm78

# 85
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Всъщност какво трябваше да ни покаже самоубийството на хазяина newsm78
Е, а де?
И преди писах, и сега да си кажа - не мисля, че мъж, висок 180см, е дребен, съвсем нормален си е Сашинко. Просто момичетата около него са върлини. Двуметровият Калин също създава усещане, че Сашо е нисък. А с хвърчаща опадваща коса и на мен не ми харесва Сашо. Иначе актьорът ми е симпатичен, има хубави очи, много повече ми харесва от баща му.

Последна редакция: вт, 07 юни 2016, 16:51 от Ензим Бéндер

# 86
  • София
  • Мнения: 2 180
Да, среден на ръст е, клонящ към дребен за мъж. И баща му е дребен. Проблемът е, че и двете актриси, които са му избрали за партньорки, са твърде кобилести за мъж от неговия калибър и затова изглеждат леко нелепо като двойки.

# 87
  • Мнения: 13 233
Най-добрата сцена беше тази с катастрофата (изключвам блъскането в храст на широк празен път, де), толкова добре изиграно подтичването на Виолета, опита за погалване...

# 88
  • Мнения: 2 765
На мен много ми харесва образът на Виолета, многопластов е и непредвидим. В един момент я виждаме силна и целеустремена, лишена от емоции, а в следващия - смазана психически и уязвима. Интересно ми е какъв обрат ще претърпи характерът й. Отделно, че изразява много умело цяла палитра от емоции, мимики и жестове без дразнещото усещане, че преиграва.

Напълно споделям мнението ти. Доста добре се справя Йоана Буковска с ролята си в сериала. Този образ й пасва идеално.

# 89
  • Мнения: 931
Добре де, всеки нормален човек като види труп първо би се стъписал, би се дръпнал - то пък бива злоба у таз жена, ама чак пък да не реагира?

Общи условия

Активация на акаунт