"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 336
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • USA
  • Мнения: 7 369
 Rolling Eyes Стилянова жива? Вие сериозно ли? Не,че съм против,но доста умряла си изглеждаше.

И аз я мислих за сметкаджийка,но разгърнаха образа й и действително се влюби в Захариев.От тотално неприятна,ми стана много симпатична.Ралица Паскалева този път добре играе,в Столичани беше абсолютна бездарница.

GQ,радвам се,че сте тук.Правите ни част от екипа(един вид вътрешни).
Сега ако и Димо Алексиев се разпише с едно "Здравейте,красавици".  Blush Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 545
Ехе, размечтахте се нещо.
Сега и участие в сцена с парти край басейн ще искате.

# 32
  • USA
  • Мнения: 7 369
Димо Алексиев,точно тази ръбатост и грубост харесвам у него( а дори не е мой тип).Чаровен,извън баналния Холивуд тип красота.


Последна редакция: нд, 05 юни 2016, 22:41 от Beautyholicа

# 33
  • Мнения: 2 545
Да, много прилича, но в този сценарий просто няма как да се появи брат-близнак на Василев.
Joy Joy Joy

# 34
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Гледам нова тема сте започнали и бистрите бъдещия сезон Wink  Аз много се надявам да ни изненадат сценаристите.

# 35
  • Мнения: 318
Ох, и аз много искам да съм статист. Мечта ми е да видя на живо как се снима филм. Blush

Знаех си, че имаме човек от екипа тук. Peace

# 36
  • Мнения: 6 161
Супер , нова тема  bouquet !
Без филм  скоростта на форумчето не спира  Laughing .
Виолета  сигурно ще се опита  да напише  гаден СМС  на Пецко от телефона на Галя  newsm78

# 37
  • Мнения: 8
Направи ми впечатление на края когато Генадиева звънна на Калин на телефона за да говори с Генадиев старши, тя му каза "знам, че имаш друг син, ти ме предаде.." Иван не каза нищо, даде телефона на Калин и тръгна, Калин го сложи на ухото и смениха сцената. Все ми се струва, че тази неориентираната е продължила да говори, и Калин ще разбере нещо и ще почне да нищи, въпреки, че ще разбере грешно, че уж има незаконен брат, ще има развръзка някаква.  Peace Laughing

# 38
  • Мнения: 6 833
Впрочем,един мой бивш е като близнак на Василев. : )
Кажете,ако не се вижда снимката(ще я махна по-късно).

Прилича малко на Явор Бахаров  Wink

# 39
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
И аз мисля, че Калин чу нещо по телефона. Лицето му се промени.
Beautyholic, Стоян Алексиев да не е забегнал по време на брака си...Много си приличат бивш и Василев. Бившият българин ли е?

# 40
  • Мнения: 13 233
Бившият е по-хубав.
Детето с къдравата коса, което игра в последния епизод направо сложи в джоба си останалите актьори, перфектна игра и дикция!

# 41
  • София
  • Мнения: 4 051
Бившият е по-хубав.
Детето с къдравата коса, което игра в последния епизод направо сложи в джоба си останалите актьори, перфектна игра и дикция!
И с двете твърдения съм напълно съгласна Simple Smile
 

# 42
  • Мнения: 7 241
Да, бившият е наистина по-хубав от Василев.
И да, детенцето в последната серия беше страхотно  Heart Eyes

# 43
  • USA
  • Мнения: 7 369
Калинка,не е.
Като толкова много ви харесва,вземайте си го.Отдавна нямам интерес към въпросния "Василев".  Mr. Green Обаче за Димчо,такъв панаир ще ви спретна,със зъби и нокти ще се боря.

# 44
  • Мнения: 2 643
Той с очила прилича на Василев,я дай и без очила да го видим.очите променят много физиономията на човек,ще вземе да излезе някой не много красив Mr. Green
За Димо няма се бия, целия е ваш

Общи условия

Активация на акаунт