"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 9

  • 96 271
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 886
Коми ще се окаже ключът към палатката, разгеле!
Дам, ще разбере и Калбуров. И толкова.

# 706
  • Мнения: 2 643
Сценаристите стрелят на посоки , някакви идеи ,ама от пръстите изсмукани , баси тъпото предложение за брак.дори няма значение , че го предлага жена.ми хвани му ръката , падни на колене .
Па той едни очи  Shocked чак щях се задавя от смях , толкова изкуствено измислено
Иначе стилистите , фризьори или които се грижи там за тях , ами да вземат да го вкарат малко във вид , че съвсем го заприлича на нищо Сашето  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 6 529
Оф, Жени като от филм на ужасите се държи  ooooh!

А ръцете й трепереха като сипваше

# 708
  • Мнения: 3 058
Хахаха, много яко. Все едно наистина гледам сутрешния блок.  Joy

# 709
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да, да. Joy
Ани и Виктор се справят добре.

# 710
  • Мнения: 3 058
Да, свикнали са си в студиото и с камерите и въобще много добре.
А Калин добре го играе, все едно наистина се друса.  Mr. Green

# 711
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
На мен ми хареса сцената между Калин и Наталия Laughing

# 712
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И на мен.
Да каже истината на Камбуров..... Rolling Eyes
Да, ама не.
Като гледам как се държи Генадиев с Камбуров, а можеше да му каже истината.....

# 713
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Сашко много слабохарактерен и нерешителен го изкараха.
Една жена му предлага брак, друга го варди от нападателните журналисти, а той седи и само гледа втрещено.
(това предложение за брак беше много тъпо, от чий зор му предложи тя и освен това, пред баща му... дори да е мислела да му предлага, можеше да е насаме)

# 714
  • София
  • Мнения: 7 886
Права бях, Камбуров разгада, че няма как Генадиев да е забременил Елица, ама другото, блъскането и бутането, не  го предвидих.
 Този Генадиев никога не е късно да иде в затвора. Ако си беше признал, иди дойди. Евентуално, жена му и двамата му синове биха мълчали, но сега...
Абсурд!!!

# 715
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814

Това описва Генадиев.

Генадиев ще го гложди съвестта. Да, ама не.
Генадиев ще си признае грешката с родилката. Да, ама не.
Генадиев ще каже на Женя. Да, ама не.
Генадиев изглежда, че ще получи удар. Да, ама не... скача на Камбуров.


Между другото си помислих, че сърцето на Василев ще направи нещо и ще се строполи в студиото.

А лекарите наистина са като мафия. Василев да не се прави на невинен. Унищожи доказателства!

# 716
  • Мнения: 2 368
Генадиев не за затвора, ами направо за друго място си е с тези изцепки

# 717
  • Мнения: 3 058
Дали са заснети всички епизоди предварително, или снимат и сега?
Каква е най-реалната развръзка и аз не знам. То си е драматична историята, но тия не могат да я изиграят с дарбата на турците, примерно.  Joy
Генадиев в затвора, Виолета в затвора. Странно ми е обаче как Биляна би трябвало да е възпитавана от майка си и баща си, а е коренно различна от тези двамата. Виолета - класическа усойница, която си пази грозния чехльо, да не би някаква млада стажантка, която не мога да определя тъпа ли е, наивна ли е - да й го отмъкне.
Калин започнал да подръпва бело и да показва склонности /няма на кой да прилича, ако вземем за пример биологичния баща/
Най-много ми харесва сестрата, която знае за децата - Кръстева ли беше?
Тя също добре играе ролята на пийняк.
Оф, айде стига. Миналият сезон се отказах да гледам, тоя не знам кво ми стана.  Joy Joy Joy Joy

# 718
  • Мнения: 6 604
Какво стана с пациента с коремните болки, че изпуснах края?

# 719
  • София
  • Мнения: 3 707
Бил хипохондрик и след силното болкоуспокояващо беше много доволен от лечението.

Общи условия

Активация на акаунт