Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 361
  • 821
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 694
Благодаря ти!!Роклята наистина много си я харесвам,а за стоенето не съм много сигурна StopНо нямам снимки само на роклята.,затова се изтипосах и аз Mr. Green

# 766
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Мацки-аз до сега не съм писала тук,но много често ви разглеждам нещата!Не мога да не се сдържа да се похваля с новата си придобивка

рокля с болеро
само роклята

Много интересна рокличка!  Wink

# 767
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Вчера се прибрах от морето и се сдобих с една ленана поличка от Поморие. Утре ще я снимам. И ще разгледам вашите придобивки, че сега ще лягам.

# 768
  • София
  • Мнения: 4 966
Милена Б-янкога имало ли е в Саламандър 50% намаление Thinking

Да, всяка пролет и есен. Тази пролет, абе то си беше февруари още, си купих за 120 лв. ботуши, които 3 пъти бяха намалявани от 289 лв. Става въпрос за високи до коляното от естествена кожа, много хубав модел Grinning В момента имат намаление 30%. А следващото обикновено е 50% от цените, които вече са намалени с 30 Hug Моят мъж е много труден на обувки. Има проблеми с дюстабан и много трудно му намираме удобни, от които да не му се подбиват краката. Повечето му са от марката ECCO и до сега ги продаваха само в Саламандър, та гледам как им вървят намаленията. Правят много хубави наистина.

Е,ти ме уби.
Мъжа ми вика"дай да чакаме 50% намаление",Аз викам"То няма такова".
Пак се прецаках.Пък и на него му купих Sunglasses
Преди това беше 2=3,ама го изтървахме.Абе здраве да е .

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
започнах работа и спешно се налага да сменя гардероба, това е началото:

# 770
  • Мнения: 4 422
Страхотни са...Кажи откъде е сакото и потника ??Супер са ,а паричките им???

# 771
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Аз си харесах сандалите на Яна!

# 772
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Страхотни са...Кажи откъде е сакото и потника ??Супер са ,а паричките им???
от Бургас newsm78, всъщност сакото е на една бургаска фирма Ревю - Румяна Михайлова и в действителност е пъти по-хубаво от начина по който изглежда на снимката, 29 лв на намаления Wink, а потника също е от там и е 10 Grinning. Не съм виждала обаче да имат други магазини извън града Thinking
Карен, сандалките и аз много си ги харесвам и са ми учудващо удобни след 3-4 годишно "въздържание" от високи обувки Peace

# 773
  • Мнения: 4 371
Яна, сакото е жестоко. Сандалите също.
И аз искаааам.

# 774
# 775
  • Мнения: 565


Чехличките са страхотни  newsm10
Имам подобни бели, но не са толкова хубави. Тези са върха.

# 776
# 777
  • Мнения: 5 647
Довечера отивам да си взема нещо на точки. От толкова време се каня и довечера отивам по магазините, най-накрая намерих време.

# 778
  • Мнения: 310
Днес ходих по магазините и си купих няколко неща, но няма как да ги снимам



най-обикновени чехлички подобни на тези, само че на подметката им има няколко цветчета, една рокля,едно много сладко оранжево герданче, сутиен и няколко прашки...а аз излезнах за бански  Wink Wink Wink (не си открих подходящ)

# 779
  • Мнения: 5 622

 Трябва да отворя нова тема...тази е направо напращяла вече.  Crazy (Идната седмица обещавам да направя това  Peace )

Общи условия

Активация на акаунт