Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 430
  • 821
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 371
Аууу, страхотни комбинации си си съставила. Wink
Много ми харесаха! Супер, със здраве! Simple Smile

Мерси,мерси.Много си падам по разни джуджавки.
Добре де, кажи зеления потник от къде е 4470

# 76
  • Мнения: 928
Trislon, страхотен ти е потника и бижуто към него  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=578851 newsm10, казвай от къде и за колко  Laughing

# 77
  • Мнения: 1 258
 Joy
Зеленият потник е от едно малко магазинче без име на Патриарха(между Alba Luna и Попа).Мисля че останалите неща бяха по-елегантно официални.Има пробна в дъното,в ляво(за ориентир).До него май има магазин за бельо. newsm78.Имаше и оранжев същия.

Ей,не мога да смогна. LaughingСега за bejbi:
За потника казах,а бижуто е от един магазин за аксесоари на Петте кьошета,посока по Ботев(от дясно),може би третото магазинче.Има стълбички.

# 78
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Страхотни са и двете екипчета, честито!

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 15:05 от ellytza

# 79
  • София
  • Мнения: 1 511
Със здраве да си хосиш новите дрешки,Гвен! Hug

Благодаря ти,сладка!

# 80
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка, розовите чехли са от едно магазинче в Красно село (на ул.Хубча, казва се базар Стоичков) и струват 10 лв.  Laughing
10 лева ли са?
 тия на дизел?

ай, стига бе! Crazy Laughingа какви са хубавиииии, браво! Grinning
аз си бях взела декември тези, ама много далеч от 10 лева бяха Close

Лелеее, 10 лв.  Много ми станаха магазините за посещения. А докато намеря дупка във времето си, те ще свършат. Blush

# 81
  • гр. София
  • Мнения: 1 887

Ще споделиш ли розовите чехли откъде са и колко струват? Също дали има и други цветове?

Иренка, розовите чехли са от едно магазинче в Красно село (на ул.Хубча, казва се базар Стоичков) и струват 10 лв.  Laughing Имаше и светло зелени, но по-голям номер. Моите са N.36., но мисля, че нямат по много бройки. Там има много евтини и интересни обувки и маратонки.
Аз ако може да доуточня какво разбрах LaughingТози магазин на самата улица Хубча ли се намира до едно фото или е в базара,който се пада на гърба на Фантастико?

# 82
# 83

Ще споделиш ли розовите чехли откъде са и колко струват? Също дали има и други цветове?

Иренка, розовите чехли са от едно магазинче в Красно село (на ул.Хубча, казва се базар Стоичков) и струват 10 лв.  Laughing Имаше и светло зелени, но по-голям номер. Моите са N.36., но мисля, че нямат по много бройки. Там има много евтини и интересни обувки и маратонки.
Аз ако може да доуточня какво разбрах LaughingТози магазин на самата улица Хубча ли се намира до едно фото или е в базара,който се пада на гърба на Фантастико?
Този магазин е на отсрещния тротоар срещу фотото малко по-нагоре по Хубча. Прилича на безистен и отпред има голяма табела Базар Стоичков. А откъде можем да сме сигурни, че чехлите ми са на Дизел, то вярно, че така пише на тях, но и на Илиенци има блузки, на които пише Versace, но... нали  newsm08 В крайна сметка, важното е, че са много удобни и ми харесват

# 84
  • Мнения: 1 417
От Alba Luna-намалени по 25 лева  Grinning

Голямо пролетна пазарна треска ме тресе.Ейй,голяма мъка! Grinning
Мерси много за инфото  bouquet Аз съм клиентка на Албалуна ама отдавна не бях минавала от там, пък и цените обикновенно са доста по различни Wink ама не се стърпях и отидох. Еми,  върнах се с 2 чанти преди малко Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 258
От Alba Luna-намалени по 25 лева  Grinning

Голямо пролетна пазарна треска ме тресе.Ейй,голяма мъка! Grinning
Мерси много за инфото  bouquet Аз съм клиентка на Албалуна ама отдавна не бях минавала от там, пък и цените обикновенно са доста по различни Wink ама не се стърпях и отидох. Еми,  върнах се с 2 чанти преди малко Simple Smile

Е,айде покажи ги,покажи ги!!

# 86
  • Мнения: 7 430
Trislon - завидях ти за хубавия син екип....и чантата - стрaхотни са Peace както и розовите обувчици Hug на улибка
Страхотни попадения Joy

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 17:24 от ДидКа лЮбопИтКа

# 87
  • Мнения: 6 155
Аз пък скромно се сдобих с 2 чифта прашки по 1.99лв.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 7 430
Аз пък скромно се сдобих с 2 чифта прашки по 1.99лв.  Mr. Green

Хайде покажи де Wink

Аз си харесвах червената ти чанта и същия цвят потник на Petинка ...нали все по червено залитам Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 17:55 от ДидКа лЮбопИтКа

# 89
  • Мнения: 1 258
Аз пък скромно се сдобих с 2 чифта прашки по 1.99лв.  Mr. Green
Няма лошо.

А пък аз миналата седмица си купих един турско син сутиен(та по него спретнах екипчето) за 4,50 лв  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт