MasterChef България - минало/настояще/бъдеще

  • 102 472
  • 1 037
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 14 840
Не знам дали Божана е дразнеща, но определено Димитър я бие по дразнене според мен  Naughty
Точно щях да напиша същото.
Димитър ми е малко като дребно тарикатче.Подмолничко действа.
То както е тръгнало след още няколко предавания Божана ще ми стане любимка .

# 991
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Доволна съм, че нямаше отпаднали. Иван не пропусна пак да се прояви, ей! Димитър не ми е неприятен. Много говори, но не изглежда злобен. А и това все пак е състезание за голяма сума пари, нормално е да действаш стратегически, когато има възможност. Не подло, а стратегически.

# 992
  • Мнения: 2 742
Росица отърва кожата. Да си кажа честно не исках никой от тях двамата с Цецо да отпада, дори май той ми е фаворит за сега. Напомня ми на Симеон от МШ 1.

# 993
  • София
  • Мнения: 6 472
След днешния епизод Ася и Веселина заемат предните позиции в моята класация на най-дразнещите.
Росица не ме дразни, а ми е смешна, чак леко жал ми става. Всеки път знае всичко, и накрая резил.
Иван и Божана поне са със самочувствие, което има покритие.

Тони Белтъка ми е симпатичен, много даже. Аз люто обичам, даже много люто ям, сбъркани са ми рецепторите, но лют сладкиш още не съм яла.

# 994
  • София
  • Мнения: 20 208
От мама го знам този сладкиш само, че тя го прави на пластове. Редува сухата смес с ябълки.

Ааа, това да не е така нареченият "Мързелив щрудел"?

# 995
  • София
  • Мнения: 6 288
Сладкишът на Антон бих го пробвала за направа, без лютия пипер, разбира се Simple Smile Дали ще сподели някъде рецептата?
От мама го знам този сладкиш само, че тя го прави на пластове. Редува сухата смес с ябълки.

Би ли споделила рецептата, моля?

# 996
# 997
  • Мнения: 4 864
Росица винаги дава заявка ,че много знае, много е готвила и накрая- тесто...само соленки! А даже не трябваше време да ѝ втасва тестото, да кажеш да е нямала време за идеи.

# 998
  • Мнения: 2 742
Росица ми е много странен образ. Думите и звучат като по сценарии, но страшно некадърно написан. Очаквах много хубава торта от нея и Цветомир, а те поднесоха една от най-зле изглеждащите, при такова хвалене и доволни усмивки по време на готвенето, че и  15 мин преди края всичко им беше готово. Голямо разминаване или много куца монтажът.

# 999
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Според мен Росица просто не знае какво да каже и затова се получава така.

# 1 000
  • Мнения: 13 452
Нещо такова прави Антон според мен
http://luluto.blogspot.bg/2013/12/14.html

# 1 001
  • Мнения: 3 819
Точно такова ми се е дояло.
Още утре ще си го забъркам.
А какво люто сложи, че изпуснах?
Росица и Екатерина изобщо нямам обяснение какво правят още там.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 20 208

Да, и аз за него се сетих, но чак след като Меган каза как го прави майка й. Докато гледах Антон, изобщо не ми мина през ума, че може да е същият сладкиш. Може би защото ябълките му бяха нарязани.
Аз го зная като Мързелив щрудел, като ученичка често го правех - първи стъпки в кулинарията. Laughing Става и като се реди на пластове, и като се разбъркат всички съставки.

# 1 003
  • Мнения: X
Трябваше блогърката да си ходи, все мн знае, голямо самочувствие и увереност, а нищо не готви добре.

Хареса ми, че Димитър гласува да не ги спаси.

# 1 004
  • Мнения: 11 828
Симпатизирам на Роси от самото начало, но не мога да не отбележа и аз, че все казва, че всичко може и е правила, а накрая се дъни в елементарни неща! Днес брюкселско зеле опърлено и соленки?!? За мен справедливо трябваше да си тръгне, колкото и да ми е симпатична - неоригинална идея, суров компонент - киша.. Все пак се радвам, че остана, дано най-после покаже това, за което претендира.

Антон - правя подобен на неговия сладкиш, но само с ябълки, има и грис вътре, става прекрасен (има много рецепти в нета, коментирали сте вече), аз също режа ябълките на малки кубчета понякога. Поощриха го за оригиналната идея въпреки прекалено лютия вкус. Лютото в сладко иначе свързвам с шоколад! Слагам понякога в шоколадови десерти, мусове, кремове, но просто като загадка.  Също обожавам лют шоколад Линд. Heart Eyes

Цецо - леко ме притесниха последните му представяния, но да кажем, че имаха участие и жените в тях. Идеята му за гьоза беше оригинална за мен. Голямо кокетничене на Божана и Росица около него, колко хубав мъж о т.н.... струва ми се, че в първото предаване дадоха, че е семеен и жена му.. там със змиите?!

Иван удари с юмрук една участничка? Не видях коя е. Като се разсмя и той я  newsm78 newsm78 newsm78
Прекалявате с преекспониране на ситуацията! Закачливо беше.. към Божана.

...
За съжаление подлите номерца са си част от съспенса.
Може и да е част, ама не ми е по вкуса. Ся човека с бастуна като не може да тича значи няма да готви. А може да е най добрия готвач. Примерно говоря, този с бастуна може и да не е с проблеми, а да го носи за късмет. Нещо такова ми се мотае в главата.
Бастунът май е само като моден аксесоар.

астърва"?!
От екипа на МШ да се върнат в първи клас!
На мен пък редовно ми прави изключително лошо впечатления как Виктор казва "мЕрише"!! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт