какво е това???????

  • 2 189
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Малвина, недей да си толкова сигурен, че съм далеч от тези неща!

# 16
  • Мнения: 1 809
Воден дух,ти четеш само думата-виновника-...Ами я вникни в съдържанието и ще откриеш нещо съществено....ами той човекът просто е липсвал..Какво се прави в такива случаи?!Ти как би постъпил на найно място?Стоиш си сам или?!

# 17
  • Мнения: 1 809
Малвина, недей да си толкова сигурен, че съм далеч от тези неща!
Не да се заяждам,ама съм от женски пол;)
Ами няма начин да не си далеч .Не си сама жена с дете,не си изпитал колко тежко е да си такъв....И искам да ти кажа ,че е грозно да наричаш някого ,когото не познаваш и не знаеш за какви отношения става въпрос-тъпкач,както и обръщението -маце..

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Духчо, не излагай пловдивчани де, че ще ти теглим една пловдивска майна.

# 19
  • Мнения: 6 315
Ами няма начин да не си далеч .Не си сама жена с дете,не си изпитал колко тежко е да си такъв....И искам да ти кажа ,че е грозно да наричаш някого ,когото не познаваш и не знаеш за какви отношения става въпрос-тъпкач,както и обръщението -маце..
Peace

# 20
  • Мнения: 1 559
но преди 2 год се влюбих в мъжа с който живея в момента и май пак се водя самотна мама.

Защо се водиш самотна мама,след като живееш с човек,когото обичаш?? newsm78...

Според мен правиш грешка ,като допускаш някакви спомени да ти влияят...Каде е бил бащата толкова време????..не мислиш ли,че ако и тои е имал чувства кам теб и детето ,е нямал да направи всичко вазможно за да бадете заедно...???? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт