Бебешки мокри кърпички

  • 3 084
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте! Ще се радвам, ако споделите впечатленията си от мокри кърпички без парабени, оцветители, парфюми, консерванти. Някой ползвал ли е от тези на Naturaverde или Waterwipes? Ако има други марки, от които сте доволни от качеството и цената, споделете! Усмихнат ден!

# 1
  • Мнения: 1 326
Ползвах Waterwipes,но след време се появиха "Бебо" и от тогава само такива използваме.Малката играе с тях,пристрастена е...

# 2
  • Мнения: 628
От всички налични на пазара вече година и половина взимам само Waterwipes. Малкият от новороден е с тях и досега нито веднъж не се е обривал или др.нещо неприятно. Тези кърпички са най-изчистени откъм гадни химии, ползвам ги и за себе си (почистване на грим примерно). Като цена са сходни с моокрите на Памперс и пр.други марки, наблъскани със силикони и всякакви гадости. Аз винаги поръчвам по 6-8 пакета наведнъж и ползвам отстъпка - масово ги продават по 7,50-8,00 лв., а на мен ми излизат по 6,25 лв/пакет 60 кърпички. Peace

# 3
  • Мнения: 874
Аз харесвам кърпичките toujours от Лидъл Simple Smile

# 4
  • Мнения: 10 874
Доволна съм от Бочко, Nivea и Baby Crema. Най-често ползвам Бочко. Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз поозвам Вabylove sensitiv на ДМ.

# 6
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Най съм доволна ОТ Babylove на ДМ!  Peace

# 7
  • Мнения: 122
И аз ползвам BabyLove на DM.

Но общо взето винаги след като ползвам мокри кърпички (каквито и да било) след това забърсвам с бебешка мицеларна вода на Bioderma, защото каквито и да са кърпичките след тях остава едно такова...лепкаво усещане.

# 8
  • Мнения: 832
Доволна съм от Бочко,колкото и да ги подценявах като марка понеже са евтини и български - но съм най-доволна от тях! Peace

# 9
  • Мнения: 5 387
От всички налични на пазара вече година и половина взимам само Waterwipes. Малкият от новороден е с тях и досега нито веднъж не се е обривал или др.нещо неприятно. Тези кърпички са най-изчистени откъм гадни химии, ползвам ги и за себе си (почистване на грим примерно). Като цена са сходни с моокрите на Памперс и пр.други марки, наблъскани със силикони и всякакви гадости. Аз винаги поръчвам по 6-8 пакета наведнъж и ползвам отстъпка - масово ги продават по 7,50-8,00 лв., а на мен ми излизат по 6,25 лв/пакет 60 кърпички. Peace
И ние така, с разликата, че ги ползваме изключително рядко. Предпочитам да мия на течаща вода.

Общи условия

Активация на акаунт