Женска консултация при Доктор Папукчиев по здравна каса

  • 1 877
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 532
Здравейте,
Може ли пациентки на доктор Папукчиев които си следят при него бременността да се включат и да кажат малко повече подробности :
-как минава женската консултация по здравна каса при него
- какво и по колко се плаща извън касата
-колко често са прегледите
-доволни ли сте или не

# 1
  • София
  • Мнения: 476
Не съм ходила на ЖК при него, само на прегледи. Мога само да кажа, че много ми допада като отношение. Щях да продължа да ходя при него, ако не ми беше толкова далече.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 398
Вече съм писала в друга тема за него, че съм много доволна. Родих през 2013. Всеки път гледа бебето с видеозон, въпреки, че май само 2 пъти се полагат от касата, пуска изследванията както са по план, дава часове и часовете се спазват т.е. не се чака пред кабинета. Изключително съм доволна от сестрата, която е много изрядна с документацията. И двамата са много мили и отзивчиви. Не съм плащала за нищо извън поетото от касата. Прегледите са през месец, а в последния месец мисля, че имаше 2. Човекът изглежда си обича професията и е много окуражаващ, усмихнат и приятен. При мен за радост нямаше никакви усложнения и не мога да кажа какво се случва, ако ситуацията е по - сложна, но изглежда човек с опит.

# 3
  • Мнения: 1 532
Здравейте, благодаря на включилите се досега. Към днешна дата как минава женската консултация, плаща ли се нещо и какво?  болнични издава ли лесно доктора ?

# 4
  • Мнения: 846
Има тема за него вече Simple Smile можеш и там да питаш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406045

# 5
  • София
  • Мнения: 182
Вече съм писала в друга тема за него, че съм много доволна. Родих през 2013. Всеки път гледа бебето с видеозон, въпреки, че май само 2 пъти се полагат от касата, пуска изследванията както са по план, дава часове и часовете се спазват т.е. не се чака пред кабинета. Изключително съм доволна от сестрата, която е много изрядна с документацията. И двамата са много мили и отзивчиви. Не съм плащала за нищо извън поетото от касата. Прегледите са през месец, а в последния месец мисля, че имаше 2. Човекът изглежда си обича професията и е много окуражаващ, усмихнат и приятен. При мен за радост нямаше никакви усложнения и не мога да кажа какво се случва, ако ситуацията е по - сложна, но изглежда човек с опит.

Абсолютно подкрепям написаното. И аз родих 2013 г.и не съм дала нито стотинка и с болничните нямах проблем. Много   рано каза пола на бебо, за разлика от първата ми бременност при друг док.дадох много пари. Защото наистина за цялата бременност са само 2 видеозона.
Дано да съм била полезна.
Успех и лека бременност

# 6
  • Мнения: 846
И аз съм много доволна от него  Peace. При мен позна пола на 4-та седмица момичета  Laughing просто заложи на единият пол и то такова се оказа по-късно Simple Smile Може и на късмет да е, ама сега го гледам катоооооо  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 532
хаха на четвърта седмица си е чисто тото, тогава няма формирано нищо което да се различи дали е момче или момиче Simple Smile имах вече посещение при него видпх че малко методите му са по бързата процедура в някои неща заради много хора което не ми хареса, та ще видим как ще е другия път и дано не е така

# 8
  • Мнения: 846
хаха на четвърта седмица си е чисто тото, тогава няма формирано нищо което да се различи дали е момче или момиче Simple Smile имах вече посещение при него видпх че малко методите му са по бързата процедура в някои неща заради много хора което не ми хареса, та ще видим как ще е другия път и дано не е така

Aбсолютно, но пак се кефя че позна хаха  Laughing Иначе при мен винаги ми отделя много време, не знам коя седмица си, но ако ходиш на ЖК в другият кабинет, досега всички часове са ми се спазвали, само един път пуснах една девойка и почаках 20мин. но след това каквото имам си го питам, изслушва ме и т.н Дано и при теб да е така следващият път Wink

# 9
  • Мнения: 1 532
Да ще почакам да видя как ще мине и следващия преглед, прееди да рееша окончателно дали ще се запиша при него. За 29ти ми записаха час за преглед не на втори етаж в 25 дкц ами някъде отзад казаха, къде отзад му се намира другия кабинет и той добре оборудван ли е ? Каква е разликата между двата кабинета ?

# 10
  • Мнения: 846
Другият кабинет е на гърба на поликлинката, има едни стълбички, които се намират до една клиника за зъботехника. Няма как да го пропуснеш отгоре над стълбичките има табелка със сини мечета. Това е кабинета за женска консултация, в който оходят само бременни, т.е няма да дойде някоя с гъбички за преглед или профилактика. Не чакаш толкова, поне аз влизам бързо, но на мен все ранни часове ми записва.

Иначе няма магаре вътре, има си ехограф, кантар и т.н Не е по-добре оборудван, ехографа не вади снимки за съжаление, но ако го помолиш да си снимаш екрана, както правя аз  Laughing на драго сърце ти дава Simple Smile, даже намества снимката.

Общи условия

Активация на акаунт