Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~157

  • 52 155
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добро късно утро! Hug Hug Hug
Изгряло слънцето, нов ден се е родил-
дано е радостен, щастлив и мил!
На сърцето да е леко
и хубаво в душата на човекО!

На всички тук-момичета прекрасни,
Душици, романтички страстни,
желая мигове незабравими
със хората за вас любими!
Ани, Hug Hug Hug вчера е споменала за един „сценарий“, който бях писала горе долу по времето, когато гледахме тези гадории от „Съдбата“ на онлайна, ето го:
     
Скрит текст:
Цитат
Всъщност друго щях да пиша  - аналогията с „Аси“- аз не виждам до тук нищо, което да повтаря сценария, но си мислех за бъдещото развитие. Спомнете си- тези, които са го гледали- Демир замина и изостави Аси бременна, но той не знаеше, че носи детето му. Замина и страда самотен далече от любимата. Не си позволи да я вижда отдалече, не позволяваше никой да му споменава за нея за да не страда; опита се да я забрави. След 5 години, случайно срещна малката пастирка Асия и се влюби в нея. Едва тогава разбра, че това е рожбата му. И …. любовта го връхлетя като ураган. Уж искаше само Асия да знае, че това е нейният татко, на когото изпращаше книжните корабчета, но близостта на Аси, благородството и- да говори само хубави неща за човека, който всъщност ги е изоставил, отвориха очите му, докоснаха сърцето му и той замечта да станат отново семейство. До тук мисля, че може и да копират историята/или поне ми се иска, ако трябва да избирам моменти от „Аси“/-не искам края с болестта, макар че е щастлив и колкото пъти го гледам, толкова пъти го оревавам!
                Та какво би могло да стане: Ках не вярва на Елиф за Дафа; пренебрегва я; …;/Боже, наистина ли го мисля, че може да стане?/;Дафа и Къймет я тормозят и гордостта на Елиф и повелява да напусне змийското гнездо. Скрива се, но не в Хатай- там Ках ще я открие- и установява, че е бременна. Ражда се дъщеря им, сладка и нежна като слънчице. Елиф я отглежда сама и като Аси и разказва приказки за нейния прекрасен татко, който е надалеч, но ще се върне, защото знае, че те двете много го обичат. Ках, междувременно е разбрал всичко. Злобарите са си получили заслуженото. Той е отчаян, че не може да научи нищо за Елиф. Зарязва фирмата на Мерием/Якуб също си е получил заслуженото/ и тръгва да скита, където му видят очите с надеждата някъде да научи нещичко за любимата. Така, скитайки- по дънки и яке- Ани  - брадясал, среща едно неземно ангелче, което плаче под едно дърво. Душата му не издържа и пита куклата защо е тъжна, а тя му казва, че са и взели единственният нар, който имала. Ках казва, че ще и купи, но тя не иска- иска си своя нар, защото мама и е казала, че той е от градините на нейния татко. Принцеската продължава да рони сълзи и обяснява, че сега татко и няма да разбере колко много го обича и няма да се върне и да я гушне със силните си обичливи ръце. Ках е заинтригуван, обещава и да разпитат продавачите и да намерят нарове от бащините и градини. Разбира се той дори не предполага какво предстои да научи на пазара. А там, когато питат продавачите от къде са наровете, куклата задава простичък въпрос: „А имате ли нарове от Хатайските градини, за които се грижи най-смелия герой(кахраман)? Ках е изумен, не може дори да си представи, че това малко съкровище говори за него- предполага, че са и разказвали такава приказка. Успяват да купят нарове от Хатай и той отвежда детето в дома му, където пък него го очаква най-големия сюрприз. После малко спомени, после малко скована нежност, после разкриване на картите и накрая хепи енд. Е може и да има малко пълнеж- инатчи да се дърпа, да се дракат двамата, задето не му е казала за детето, но това се изтърпява, пък е и в реда на нещата.
                      Ще попитате къде е Топрак в схемата? Ами не знам- хем си мисля, че Елиф не би го оставила за нищо на света, хем си мисля, че не биха я оставили да си тръгне с него. Разбира се, аз си го представям с Елиф и той е най-голямата и опора. Благодарение на него, тя издържа да е далеч от Ках- просто в негово лице вижда своята „крехка и кратка като живота на пеперудите“ любов.


                        Малееееееееее, цял роман написах!  ooooh! ooooh! ooooh!   
   
Боби, Hug Hug Hug горната снимка с Шукрю Авшар, е от съвместното гледане на снощната последна серия на „Карагюл“. Целия екип на този сериал се е събрал за да каже „Сбогом“ на една продукция, която 3 години залепяше зрителите в петък вечер на екрана- сериал, който 3 поредни сезона в рейтингите беше на първо място и трябваше- както става с всички, между другото- да го разводнят накрая и да съсипят всичко що градиха от 2013 година. За мен точно в този сериал се намира най-упорития „гадняр“ на всички сериали- Кендал Безсмъртний. Самия сериал е сниман в едно приказно местенце- Халфети-Шанлъурфа - единственото място, където расте едно чудо на природата- черната роза/която всъщност не е черна, а мнооооооого тъмно червена, но за да видиш, че е червена, трябва да се вгледаш много сериозно в нея/, черна става от специфичните минерали в почвата, които придават на цветето този необичаен цвят, който все още не са успели да постигнат при никакви лабораторни условия.
Много се радвам за екипа на „Карагюл“- за това, че са толкова единни и сплотени, а Шукрю е един от най-добрите приятели на Ози и те работят съвместно вече повече от 10 години. Това е човекът, на когото Ози нищо не отказва, но и той не умее да отказва на Ози и аз, лично, възлагам големи надежди точно на Шукрю бей да накара Ози отново да се снима в сериал и да ни зарадва с майсторската си игра на екрана. Дано сега, когато вече страстите от „Карагюл“ поутихнат, в новата продукция на „Авшар филмс“ отново да се срещнем с Йозджан Дениз. И дано и тази нова продукция да бъде толкова силна и впечатляваща и да залепи зрителите на екрана поне за толкова време, за колкото ги залепи и „Карагюла“

# 61
  • Мнения: 36 791
Бризче, благодаря, че си намерила вълшебната приказка и отново я публикуваш  Hug
Сега след като сериала вече е свършил е излишно да мечтаем, но признавам си, такова развитие каквото си описала тук повече би ми харесало. Вярно е, че щяхме да се лишим от щастливите моменти на Елиф и Кахраман, но предпочитам да гледам силната Елиф, пред това да ми прилича на "любовница" на Кахраман....Няма да се крия под стола, защото наистина имаше моменти в които така виждах нещата....
Относно Карагюл - интересно се е получило като завършек на сериала. Обикновено актьорите гледат първия епизод заедно. Но много ми харесва идеята да гледат заедно и последния епизод  Peace Преживяли са заедно не малко време и сигурно се е получило много интересно......
Дано да си права, че може да видим скоро Ози в нова дизи продукция..... Praynig

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Ани,
Цитат
Тук не става въпрос само за бившата съпруга. Елиф няма как да забрави, че точно Дафа е поръчала убийството с единствената цел да си получи отново Кахраман и да бъде майка на Топрак....
Но Елиф си е виновна. Добре, преди това не е имала възможност да каже на Кахраман какво е направила Дафа. Но когато той каза, че трябва да отидат в имението защото семейството му има нужда от него, тя можеше да каже защо не иска да ходи там. Трябваше да му разкаже, че всичко преживяно от нея е по поръчка на Дафа. Да му разкаже за посещението на ведмата в болницата след стрелбата по Максут...Да го попита, как тогава Дафа се е озовала там. От къде е научила, че те са там.....Кахраман ли й е казал....
Елиф не знаеше,че Кахраман ще доведе Дафа в имението Naughty
Мисля,че когато Ках доведе вещицата,на Елиф тогава и стана ясно,че Дафа стои зад пожара и писмата и реши повече да не си мълчи за всички гадости на Дафа,а да разкаже на Кахраман Crossing ArmsНо той реши,че всичко е от ревност и не и повярва.....даже за миг не допусна мисълта,че Елиф може да казва истината Crossing Arms"Дафа е майка на дъщеря му,а Елиф го занимава с нейната ревност" doh doh doh
                                                       
Бризче,хубав сценарий си написала Peace ,но сериала свърши по друг начин;-пак с щастлив край Peaceсамо дето ядовете до хепиенда бяха много;-и за нас,и за Елиф и Кахраман ooooh!
Поне накрая Ках разбра какво и кой е истинското му семейство Naughty
Цитат
Много се радвам за екипа на „Карагюл“- за това, че са толкова единни и сплотени, а Шукрю е един от най-добрите приятели на Ози и те работят съвместно вече повече от 10 години. Това е човекът, на когото Ози нищо не отказва, но и той не умее да отказва на Ози и аз, лично, възлагам големи надежди точно на Шукрю бей да накара Ози отново да се снима в сериал и да ни зарадва с майсторската си игра на екрана. Дано сега, когато вече страстите от „Карагюл“ поутихнат, в новата продукция на „Авшар филмс“ отново да се срещнем с Йозджан Дениз. И дано и тази нова продукция да бъде толкова силна и впечатляваща и да залепи зрителите на екрана поне за толкова време, за колкото ги залепи и „Карагюла“
PraynigДано!!! Praynig                                                                                                                                                    
                                                                       
                                                                                                                                                                       
Özcan Deniz зад камерата...                                                                                                           
Скрит текст:
Тръгвам на работа Crossing Arms

Последна редакция: сб, 11 юни 2016, 11:43 от bojana maneva

# 63
  • Мнения: 36 791
Боби така е, да....ама Елиф започна новия си живот с тайна от Кахраман....А не трябваше...защото той никога нищо не е крил от нея....Е, сега ще й се наложи да си плати за стореното добро на вещицата....



Хм...добре дошъл на Ози при очилатите  HugАз по-късно сложих очила...



С фенка....

Да пием кафе
Скрит текст:

# 64
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Ани, Hug как си днес....поспала си нощес....
Боби така е, да....ама Елиф започна новия си живот с тайна от Кахраман....А не трябваше...защото той никога нищо не е крил от нея....Е, сега ще й се наложи да си плати за стореното добро на вещицата....

те затова казват ....направи добро и ...изяж л***о

# 65
  • Мнения: 36 791
Гости - да днес съм по-добре слава богу  Praynig

Цитат
те затова казват ....направи добро и ...изяж л***о

 newsm10 newsm10 newsm10

Поздрав за кафето...



ozcan deniz - Kader Yeni Klip (2015 - 2016) Subtitle Kurdish / Zher nusi Kurdi HD

https://youtu.be/keFmimHzg68

Всички фенки на Дафа повтарят едно и също  - Елиф си е признала, че е била влюбена по-рано в Кахраман...И какво като е била влюбена...Тя можеше да заключи тази любов в сърцето си и никой да не разбере....Ако не беше Кахраман да се влюби в нея, нищо нямаше да се случи.....

# 66
  • Мнения: 36 791


Не е нужна много фантазия, за да си представим какво се е случило след това....Това, което Дафа с болния си птичи мозък искаше да предотврати....като заръча да подпалят имението...Ама йок....

# 67
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Ани, кафе+ музика.....разкош.. Party Party Party

така се целува любимата жена..... Naughty нямам спомен да е целувал така Дафа в началото... Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 36 791
Гости
Цитат
нямам спомен да е целувал така Дафа в началото...
И аз нямам спомен...Имам спомен, че тя Дафа му се хвърляше на врата и го молеше да не ходи на работа, ама той отказваше и заминаваше....
Е, тук ще видим как нашия "бяга" от работа, защото не може да чака  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Цитат
Всички фенки на Дафа повтарят едно и също  - Елиф си е признала, че е била влюбена по-рано в Кахраман...И какво като е била влюбена...Тя можеше да заключи тази любов в сърцето си и никой да не разбере....Ако не беше Кахраман да се влюби в нея, нищо нямаше да се случи.....
+100 newsm10
Ми то и аз мога да съм влюбена, в когото ми хрумне, та даже и в Кахраман, че и в Йозджан ама по-важно е какво ще направя, нали? Защото ако си въздишам пред компа, едва ли изобщо това ще промени нечия съдба пък била тя и моята.
 Joy Joy Joy Joy Тя и оная мацка там на награждаването го нацелува и той се шашардиса човека ама от това не се промени нито нейната, нито неговата съдба- за Ози говоря, не за Ках. Та и в сериала- може да си е била влюбена в него ама изобщо и през ум не и е минало, че Съдбата ще преплете живота им. Всъщност, тя още в самото начало му призна, че е била дете, когато е започнала да му се възхищава, още преди да го е видяла. От възхищението до влюбването има толкова мъничко разстояние, че щеше да е невероятно ако не се беше случило.

# 71
  • Мнения: 3 133
Нюргюл е съвместила косата на Елиф и очите на Дефне!

# 72
  • Мнения: 36 791
Цитат
Всички фенки на Дафа повтарят едно и също  - Елиф си е признала, че е била влюбена по-рано в Кахраман...И какво като е била влюбена...Тя можеше да заключи тази любов в сърцето си и никой да не разбере....Ако не беше Кахраман да се влюби в нея, нищо нямаше да се случи.....
+100 newsm10
Ми то и аз мога да съм влюбена, в когото ми хрумне, та даже и в Кахраман, че и в Йозджан ама по-важно е какво ще направя, нали? Защото ако си въздишам пред компа, едва ли изобщо това ще промени нечия съдба пък била тя и моята.
 Joy Joy Joy Joy Тя и оная мацка там на награждаването го нацелува и той се шашардиса човека ама от това не се промени нито нейната, нито неговата съдба- за Ози говоря, не за Ках. Та и в сериала- може да си е била влюбена в него ама изобщо и през ум не и е минало, че Съдбата ще преплете живота им. Всъщност, тя още в самото начало му призна, че е била дете, когато е започнала да му се възхищава, още преди да го е видяла. От възхищението до влюбването има толкова мъничко разстояние, че щеше да е невероятно ако не се беше случило.

Мда...точно така е  newsm10 newsm10 newsm10 Ама като нямат други аргументи се хващат като удавници за змия....Кахраман според мен за пръв път позна любовта с Елиф....Като имаме предвид казаното от Къймет, как Дафа се е омъжила за Кахраман, като преди това е влязла в леглото му...а ние го видяхме няколко пъти, как змията се промъква в кревата....така, че съвсем нормално е възпитания Кахраман да се е оженил за Дафа без любов....А след това всичко е станало навик....Не видях тази голяма любов за която говорят....Любов от угризение, не е любов.....
Мерси за гифчето....Всеки ден трябва да правиш по едно, докато на Кахраман му дойде акъла...... Party Party Party Party Party Party Аман му е работата  Wink

# 73
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Гости
Цитат
нямам спомен да е целувал така Дафа в началото...
И аз нямам спомен...Имам спомен, че тя Дафа му се хвърляше на врата и го молеше да не ходи на работа, ама той отказваше и заминаваше....
Е, тук ще видим как нашия "бяга" от работа, защото не може да чака  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


ех, любов....любов....неустоима.... Joy Joy Joy Joy
Бризче,Лу Hug Hug

# 74
  • Мнения: 630
Аз пък днес гледах откъсчета от филмите му,ами незнам дали така ми се струва, но в нито един филм не гледа партньорките си така,както Хатидже,а за целувките да не говорим. И все си мисля че ако тя не беше се омъжила,между тях можеше да има нещо.То не че пак не може. Heart EyesГледах и клипче от сватбата като играят един до друг, ами идин за друг са си,оф как искам да се съберат 😍

Общи условия

Активация на акаунт