Забременели след инвитро - тема 25

  • 48 753
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 784
Честито на мама искратан, да са живи и здрави, да трупат бързо грамчетата и скоро да са си вкъщи.
Аз си сумнамбулствам и това е. Нещо последните седмици не можем да се разберем с това спане и това си е. Не мога да спя, това ме изнервя много. После като се роди сигурно ще умирам за сън, но това е какво да се прави.
Чакам петък с нетърпение да мина на консултация да се разберем с докторката кога ще е секциото, т.к. си е още седалище и няма за кога да я чакаме да се обръща вече.

# 661
  • София
  • Мнения: 1 928
Iskratan, честито сбъднати щастие, дано бебетата ти бързо натрупат грамчета и да си ги вземеш у дома.

# 662
  • България
  • Мнения: 3 622
Искрата, честити ти съкровища.Да сте живи и здрави bouquet Hug
Кити, лохии е кървенето след раждане.
И аз нося двете бебета.Дори ги качвам до 3-тия етаж понякога,защото количката ни стои в гаража.Нямаме асансьор.Нашите започнаха много да плачат и да искат да ги носим-луди ставаме. Не мисля,че са колики,защото не се свиват и не пръцкат,но така силно пищят, а като ги вземеш млъкват и се усмихват даже.Аз съм почти сигурна,че имат съзнателни усмивки,защото много често го правят като им говоря с различна интонация  Heart Eyes
А навън в количката спят с часове.Понякога проспиват 4-5часа.Никога не ги будя за храна. Иначе сучат и изяждат по 90-120г. Още не сме ги теглили -на 1-ви каза лекарката.
За кърменето едновременно още в родилното го приложих - то зора какво ли не прави -даже една лекарка влезе в този момент и ме снима. Laughing В къщи като се наложи сме в разни разнообразни пози Laughing
Хайде,че се олях от писане среднощно Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 05:22 от ирен22

# 663
  • Мнения: 1 545
При създаването на режим за близнаци не е ли е по-удачно да се хранят и спят едновременно?
Честити нови бебешори....да са много здрави и много щастливи!

# 664
  • Мнения: 3 213
Ирен Ние отдавна вече спим с бебоците в спалнята понякога. Страшни манипулатори са.  Laughing Снощи ги редувахме с ММ. Най-обичат да се гушкат при мама на топка върху едната ми ръка и откъртват. Когато, обаче, са колики, нищо не помага - нито вземането на ръце, нито люлеенето - просто изчаквам да мине кризата и да се нареват. За усмивките не мога да кажа, че са съзнателни, защото най-много се усмихват в съня си.

При създаването на режим за близнаци не е ли е по-удачно да се хранят и спят едновременно?
Честити нови бебешори....да са много здрави и много щастливи!

Ако можеш да ги кърмиш в тандем, да. Ако не можеш се получава така, че огладняват едновременно, а ти можеш да нахраниш само едното, другото съответно се къса да реве докато чака, което не е опция....

# 665
  • България
  • Мнения: 3 622
Кити, ама нашите не ги удовлетворява само да лежиш и да ги гушкаш, трябва да станеш да носиш, да друсаш  Mr. Green

# 666
  • Мнения: 3 213
Кити, ама нашите не ги удовлетворява само да лежиш и да ги гушкаш, трябва да станеш да носиш, да друсаш  Mr. Green

както казва ММ - 'малки чудовища'  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 667
  • Мнения: 2 144
Кити, ама нашите не ги удовлетворява само да лежиш и да ги гушкаш, трябва да станеш да носиш, да друсаш  Mr. Green

както казва ММ - 'малки чудовища'  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy
Това съм го чувала от много приятелки

# 668
  • Мнения: 2 140
Вече се усмихва моята принцеса и е много приятно и вълнуващо. Постоянно иска гушкане.

# 669
  • Мнения: 3 048
Iskratan, честита двойна радост  bouquet Бързо да натрупат грамчета и скоро да се гушкате у дома  Heart Eyes На теб бързо възстановяване  Hug

Благодаря за отговорите за репелентите  Hug Мисля да си взема нещо детско покриващо най много буби  Whistling

# 670
  • България
  • Мнения: 988
Iskratan, честито! Да сте живи и здрави!
Лохиите колко време продължават? А цикълът кога се появява? Всъщност докато се кърми няма цикъл, нали?

# 671
  • Мнения: 1 488
Честита двойна радост на Искра! Бързо качване на грамчета и скоро вкъщи. Да са много здрави и с късмет в живота!
Вчера Маринов потвърди, че се налага планово секцио. Нещо напоследък не съм много доволна от Димова, обмислям някой от другите лекари да го направи. Моля, за мнение за добри оператори в Надежда - за Ослеков и Ташков съм чувала само суперлативи.

# 672
  • София
  • Мнения: 23 215
Белкин

# 673
  • Мнения: 2 144
Генадиева

# 674
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Арабаджикова

Общи условия

Активация на акаунт