ЕВРО 2016

  • 65 108
  • 601
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 11 472
PURE, мачовете се излъчват по БНТ, Нова, Диема, Диема Спорт.
Унгария - Португалия си беше голов трилър. Заради ей такива мачове обичам футбол. Simple Smile
newsm10
Класирането в тази група е: 1. Унгария; 2. Исландия; 3. Португалия; 4. Австрия.
За 1/8-финалите се класират първите три отбора от тази група.

# 361
  • Мнения: 175
И малко смях с бисерите на коментаторите, без които не може да мине нито едно първенство. Grinning

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
И малко смях с бисерите на коментаторите, без които не може да мине нито едно първенство. Grinning

# 363
  • Мнения: 515
https://www.facebook.com/TotalFootball102/videos/1233211853356351/

Не е за хора със слаби нерви . Joy

# 364
  • София
  • Мнения: 27 181
Аз като луд тифоз съм много ама много разочарован от съдбата... Ми така де, скриваш топката на прехвалените белгийци, печелиш си групата още след втория мач и какво получаваш? Европейския шампион Испания, а след това световния шампион Германия.  ooooh! #Crazy

форца адзури!  Twisted Evil

# 365
  • София
  • Мнения: 11 472
Аз като луд тифоз съм много ама много разочарован от съдбата... Ми така де, скриваш топката на прехвалените белгийци, печелиш си групата още след втория мач и какво получаваш? Европейския шампион Испания, а след това световния шампион Германия.  ooooh! #Crazy

форца адзури!  Twisted Evil

Не спирай - след европейския шампион Испания, и после Световния шампион Германия, много е вероятно Италия да се натъкне на полуфинала на..... Домакина Франция. "Титлата" Домакин, както знаем, при Франция, тежи колкото титлата Световен плюс титлата Европейски шампион-))

И едва накрая, на финала - Хърватия, нали))

# 366
  • Мнения: 89
След два дни почивка вашите прогнози за днес?

Switzerland-Poland 1-0
      
Wales-N. Ireland 2-2 класира се Уелс
      
Croatia-Portugal 0-2

Колкото и да съм за Хърватска днес мисля, че Португалия ще направи мач, време им е.

# 367
  • София
  • Мнения: 30 142
Switzerland-Poland 0-1
     
Wales-N. Ireland 1:0
     
Croatia-Portugal 2:1

# 368
  • София
  • Мнения: 11 472
Швейцария - Полша 0-2
Уелс - Северна Ирландия 3-1
Хърватия - Португалия 3-0

# 369
  • Мнения: 11 547

Швейцария - Полша - 1:2
Уелс - Северна Ирландия - 2:1
Хърватска - Португалия - 2:1

За последния мач и аз съм така- мисля, че Португалия ще бие, но съм на хърватите.

# 370
  • София
  • Мнения: 30 142
Днес гледах изказвания на хърватите. Много са надъхани и лъха някакво спокойствие от тях, което не е за подценяване. Португалците са малко под напрежение след не толкова блестящия старт. Мисля, че психически хърватите ще играят по-освободено, а това не е малко преимущество.

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Аз също залагам на Хърватия и Уелс!
Другия мач ми е спорен  Peace

# 372
  • Мнения: 89
Напълно незаслужено Полша се класира за следващия кръг, Швейцария пък да си бяха вкарали положенията, просто вратаря на Полша днес спаси всичко, което можеше да се спаси, жалко за хубавата швейцарска игра, наистина жалко.

# 373
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз се радвам за Полша - предпочитах ги. Simple Smile
Хубав мач и най-красивият гол досега (от Шакири).

Аз съм за Португалия довечера, но пък мисля, че Хърватска ще спечели. Wink

# 374
  • Мнения: 3 390
Много съм щастлива, че Полша победи и продължава.
Аз съм за истинските отбори...т.е когато играе Полша да виждам красивите, чисти поляци,
а не швейцарци, които са всичко друго но не и швейцарци .
Продължавам да съм за отборите от Източна Европа и ще стискам палци за Словакия, Унгария и Хърватия .

Общи условия

Активация на акаунт