ЕВРО 2016

  • 65 082
  • 601
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 495
Нещо не се получи убедителната победа с два-три гола разлика. Simple Smile

# 181
  • Мнения: 11 545
Браво на исландците! Втората изненада в тази група. Португалците с голямо самочувствие.   

# 182
  • Мнения: X
Браво на исландците! Втората изненада в тази група. Португалците с голямо самочувствие.   

...особено Роналдо, накрая как снизходително се хилеше на съдията

# 183
  • Мнения: 5 059
Цитат
Португалия и Исландия не решиха спора помежду си на терена, след като двубоят помежду им завърши 1:1. Така битката се пренесе извън него и премина в словесни престрелки. Тон даде Кристиано Роналдо, който се присмя на исландците, че са радвали след ремито така, сякаш са вдигнали трофей. Халфът на островната държава Кари Арнасон не му остана длъжен.

"Той е един жалък неудачник. Не може да губи. Какво е очаквал от нас, да играем като Барселона ли. Забавен е. Ние сме аутсайдер и играем като такъв. Можехме и да спечелим мача с малко повече късмет", каза Арнасон. Той каза още, че на Роналдо не е било отделяно повече внимание, с което влезе в противоречие с треньора Ларс Лагербек, който каза, че няколко играчи са се грижели с опазването на звездата на иберийците.

"Просто се стремяхме да не го оставяме сам в нито един момент и това сработи", завърши Арнасон.

Добре са го наредили. Аз разбира се не бих казала, че е жалък неудачник, но... Роналдо веднъж можеше да се прояви като мъж и да поздрави опонента.

А унгарцитеееееее!!! Видяхте ли ми ги??? В първите 15-20 минути бях убедена, че мойте хора са до тук, но после се обърнаха нещата на 180 градуса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 184
  • Мнения: 260
Ми те и Уелс са до някаква степен аутсайдери, но това не им пречи да показват класа и да наказват особедно с Бейл който е в супер форма Grinning
Относно Франция, мисля, че Гризман е много прехвален и очакват много от него, а момчето просто толкова си може, но нека все пак да видим днес какво ще направят.. Играл съм го 2-1 Grinning

# 185
  • София
  • Мнения: 11 472
Браво на исландците и аз не мога да понасям Кристиано Роналдо!

Само не разбрах накрая какви трикове се опитваше да върти с това изпълнение на фаул от 33 м, дето беше и дето я прати (не знам - нарочно ли ) в ръката на един ирландски защитник и той получи жълт картон, а Роналдо - правото да изпълнява пряк свободен от по-близка дистанция (24 м.)....

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 11:14 от Ronald

# 186
  • Мнения: 175

Само не разбрах накрая какви трикове се опитваше да върти с това изпълнение на фаул от 33 м, дето беше и дето я прати (не знам - нарочно ли ) в ръката на един исландски защитник...
Едва ли е нарочно. Напоследък все стената цели... Grinning

Харесаха ми викингите. Ще се радвам да преминат груповата фаза. Wink

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 09:47 от anima mundi

# 187
  • Мнения: X

Само не разбрах накрая какви трикове се опитваше да върти с това изпълнение на фаул от 33 м, дето беше и дето я прати (не знам - нарочно ли ) в ръката на един ирландски защитник и той получи червен картон, а Роналдо - правото да изпълнява пряк свободен от по-близка дистанция (24 м.)....

E, как какви, извинявам се, че ще го напиша - п*дерастски номера, какво друго да очакваш от Роналдиня...

# 188
  • София
  • Мнения: 30 142
Снощи изненади и в 2-та мача за мен. Хубаво е, че всички отбори се борят.

Роналдо действа супер егоистично. Не е задължително при всяка атака на Португалия неговият удар да е завършващ. Има свободни играчи, чакат подаване, в добра позиция са, но той си бие хамалската и толкова. Важно е ТОЙ да вкара гол явно, а дали ще бият, е друг въпрос. Аз така ги виждам нещата. Thinking

# 189
  • sf
  • Мнения: 10 143
Роналдо е егоист, но аз съм пристрастна, като един луд Барса фен.

# 190
  • Мнения: 6 301
Днес Франция ли ще играе пак? Дано да не е от 16 часа, че няма да мога да го гледам.
Роналдо е кофти като човек, както и Марадона, защото истински великите не се държат така, е например бразилския Роналдо, Меси, Пеле, Кройф, дори и Стоичков, който говори глупости щото толко му е акъла, но не е такъв позьор и леке. А, и Бекъм е от този тип като Роналдо, не случайно англичаните не могат да го понасят.

# 191
  • София
  • Мнения: 11 472
Днес Франция играе срещу Албания в късния мач (22.00 ч.), преди това програмата е:
Русия - Словакия - 16.00 ч.
Румъния - Швейцария (дербито днес) - 19.00 ч.

# 192
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз се изкефих на исландците. От 11 на терена + 2 влезли резерви - всички имаха фамилии ...-son. Май това е единственият отбор от кореняци  Joy  Joy  Joy Умирам си от кеф как се издъни тоя лигоч Роналдо. Много неприятна мутра. /Ей затова все ще е след Меси / хаха
Днес искам французите да паднат. Те са ми най-противният възможен отбор.
Да видим  newsm78

# 193
  • Мнения: 6 301
Що така, сега са доста повече бели от оня отбор, който стана световен шампион:) а и трудно ще паднат баш пък от Албания:)

# 194
  • София
  • Мнения: 11 472
Французите не вярвам да допуснат изненада, поне не и точно срещу Албания. Албанците няма да успеят да повтарят повдига на Исландия. Предполагам Франция ще бие с поне 2-3 гола разлика.

Общи условия

Активация на акаунт