ЕВРО 2016

  • 65 088
  • 601
  •   1
Отговори
# 555
  • HH
  • Мнения: 3 257
Нея не, но такива като теб Господ ги е ошамарил.

Мецане, ходи да си мечтаеш за мерцедес 5та употреба и не се занимавай с нас.

# 556
  • Мнения: 5 059
Мецане, ходи да си мечтаеш за мерцедес 5та употреба и не се занимавай с нас.

Пежо  Mr. Green

# 557
  • Мнения: 3 390
Познал един мач и ще се насере . Намерил къде да си избива комплексите и
да обижда непознато момиче . И това ми било мъж .

# 558
  • HH
  • Мнения: 3 257
Мецане, ходи да си мечтаеш за мерцедес 5та употреба и не се занимавай с нас.

Пежо  Mr. Green
По-зле може ли да стане?

Няма да гледам мач довечера. Не защото Германия отпадна, а защото на финал са Франция с любезното съдействие на съдиите и Португалия с "няма такива клизмари".  Добре, че франсетата ги пускат от време на време да са домакини, че да могат да спечелят нещо  ooooh!

# 559
  • Мнения: 6 301
Много сте смешни и жалки. И не се занимавам с вас, вие се занимавате с мен. С което показвате ниското си ниво само и каруцарското си възпитание. Колко разбирате се видя вече. Не съм познал един мач, и двата полуфинала познах и въобще когато съм давал прогноза, се е сбъдвала.

Аз кво съм ви крив, че немците не стават и че вие нямате вкус, като ги харесвате. Сърдете се на себе си. Дори не и на немците, защото те толкова си могат.

# 560
  • HH
  • Мнения: 3 257
Поне не си трием постовете самички  Tired

# 561
  • DE
  • Мнения: 9 068
Големия мъж разбирач дошъл да спори за футбол с жени и да ни обяснява колко сме тъпи   hahaha

Аз съм за по-силният отбор, независимо кой е той нито Франция нито Португалия ми са толкова силни, че един от тях да е шампиона. Но това е игра на голове и не малка доза шанс и понякога подкрепа от съдиите  Grinning

Приятно прекарване пред екраните и нека по-добрият победи  Heart Eyes


Карайте японски автомобили би хора, там е истината  Sunglasses  Mr. Green

# 562
  • Мнения: 2 054
Аз съм за по-добрия отбор, а в момента това са французите. Ще ми е гот ако Пепе получи червен картон.

# 563
  • Мнения: 3 390
една маймуна ритна Кристиано ...защо пускат орангутани да играят , да ходят да се бият с животните в Африка smile3513
Кой е още за маймуните ...егати ...бясна съм ...егати шибаната мръсна франция

Последна редакция: нд, 10 юли 2016, 22:20 от vasilena***

# 564
  • Мнения: 6 301
Вече не съм за Франция. Отвратително е това, което направиха с Роналдо и колкото и да не мога да го понасям, ужасно е по такъв начин да е принуден да напусне.
Не знам как ще свърши този мач, но както и да свърши, Франция не би следвало да се гордее с такава победа, ако я спечели. И то точно Пайе...

19-та минута, Роналдо се връща в игра, пич излезе, ха дано вкара, не съм вярвал, че ще напиша такова нещо, ама... много беше грозно това срещу него.

# 565
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не съм фен на Роналдо, но страшно се подразних, че го контузиха така  #Cussing out

# 566
  • Мнения: 3 495
Вече не съм за Франция. Отвратително е това, което направиха с Роналдо и колкото и да не мога да го понасям, ужасно е по такъв начин да е принуден да напусне.
Не знам как ще свърши този мач, но както и да свърши, Франция не би следвало да се гордее с такава победа, ако я спечели. И то точно Пайе...
Май и аз натам клоня. Насила ще ме накарат да симпатизирам на Роналдо.

# 567
  • Мнения: 11 546
Аз съм отявлен антифен на Роналдо, но дори и мен ме подразни тази ситуация. Много неспортсменска постъпка от страна на Пайе.  Rolling Eyes

# 568
  • Мнения: 3 390
Те се опитват да го отстранят Кристиано по всички възможни мръсни начини -
това човешко ли е кажете ми ...?! Честно ли е хора ...
Да им плюя на победа  ако победят петлите и маймуните .


пеперудите кацнаха на лицето му ...милият ...толкова злоба понесе  Cry

# 569
  • Мнения: 6 301
Все пак излезе Роналдо, не може да продължи...Плаче. Не знам няма ли да им горчи на французите победата, ако я спечелят? Сега да сменят и Пайе тогава с някоя от резервите.

Общи условия

Активация на акаунт