КГБ=Клуб на Готините Баби -169.

  • 61 217
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 563
Добро утро готини !

Янче ,Дидимити , благодаря за кафето и закуската !  Grinning

Днес е  празник света Марина !
Честито на всички ,които празнуват  на този ден !
Здраве и щастие им  желая !





Мамси , Хули пише ,че е намерен номер - "Намерен е  СТ 4091 ВВ . Доколкото разбрах в Пловдив."

Пък и да не го намерят ,не се  ядосвай , това да е . Нали си жива и здрава и няма по големи поражения.
Ставам да правя  зелеви сърми за балкана. Багажа да подготвя докато е по хладно.

Хубав ,спорен ден момичета !

# 676
  • Мнения: 18 746
Добро утро ,нали още е утро!
Честито форумно име на Марина ,като не се обажда друг и това става да е празник,а  ние  си обичаме празниците.
Мамси ,номерът е  ясен ,нерви и  време на халост.Ама кво да правиш,има и по-лоши работи ,та за какво не сме отделяли време и давали нерви,и  това ще мине.Макар да  е за рев малко.
Аз вчера бях на 40 дни ,още ми е гадно от пътуването ,но издържах да присъствам.Сега не ми се почва още ,ама както да го въртя ,мен чака.Та   така....

# 677
  • София
  • Мнения: 2 673

Добутро и от мен, сладурани!

Чета ви с усмивка на уста.  Laughing

Мамси, нали си жива и здрава, колата ще я оправиш и номерът й ще подновиш. Само здраве да е! Не се самоопределяй като карък, мила.  Hug

Да благодаря със закъснение за поздрави към малкия мъж за именния му ден - Ив, Светлето, Фло, Кари, Яжка, Айша, Луси, Грети, Тану! bouquet


Кари, отдъхвай щом ти помагат процедурите и ти харесва в Бакня. Надявам се, като акостираш в София, да се видим пак.  Hug

Фло, твоята къща сега е пълна с много любими хора! Радвай им се, гушкай ги, както ти си знаеш! И весело да изкарате на село!  Hug

Борянче, благодаря ти за поздрава. Любимо ми е това име, обичам го, споделяла съм, че баба ми се казваше така.  Heart Eyes Ти си почивай малко, то преживяваето също те е натоварило.  Hug


Да ви е спокоен и уютен неделният ден, момичета!



Скрит текст:
Александър Геров

ВЪЗРАСТ

Коя е възрастта на щастието?
Коя е най-хубавата възраст?
Коя е възрастта, която запълва живота?
Коя е истинската възраст?

В детството си ти откриваш света.
В младостта си се бориш с него.
В старостта си го съзерцаваш.

Коя е истинската възраст?

Аз мисля, че това е възрастта на живота -
за всеки индивидуална,
за всеки различна.

Възрастта на звездите.







# 678
  • София
  • Мнения: 8 443
Привет красавици.
На празник, като на празник-три дни яли, пили и се веселили. Изкарахме голям рожден ден! Много, много не си падам по хвалбите, но сега не мога да не споделя с вас каква супер изненада получих от либето, не без активното участие на нашата дружка Марина Влади и съпругът ѝ, за което много им благодаря Hug И всички мълчаха, никой не издаде нищо. Конспиратори! Simple Smile Получих картина, рисувана от моя снимка. Е все съм си го знаела гаджето, че е романтик, ама чак пък толкова...Дъхът ми спря, когато ми поднесе подаръка. Да ме изненада на тия ми години, след като съм изяла с него вече чувал сол...

Щом като днес празнуват "морските", аз поздравявам Марина bouquet

СКЪПА МИ МАРИНА ВЛАДИ, ДА СИ БЕЗБРЕЖНА И БЕЗКРАЙНА, КАТО САМОТО МОРЕ. ДА СИ ОКЕАН ОТ ЧУВСТВА, ПРИ ТЕБ ВИНАГИ ДА НАМИРА ПРИСТАН ЛЮБИМИЯТ МЪЖ!

А сега вече се цопвам в прозата. Събирам багажа за сейо и заминаваме-деди, Елиа и баба. Другите ще идват поетапно, който когато може, съобразно обстановката. Радичка вероятно последна ще пристигне, след като завършат раздвижването на ръчичката. Там, както ви е известно И-нет нЕма. С телеХона връзката също не е ОК. Връзка само с пощенски гълъб Wink

Хапнах, пийнах от общата ни трапеза, за която са се погрижили ранобудните булки-Гъбката, Дидимити и Янка. Колкото и да не ми се иска, трябва да затварям лапчо и да се стягам за път. И да знаете, че много, ама много ще ми липсвате.
Прегръщам ви и ви желая спорни дни. И умната! Дозирайте правилно работата с почивката, като наблегнете на второто Wink

ПП Изпревариха ме Боряна и Марина, ама нали са по-млади...Път на младите, моля Hug Hug

# 679
  • Мнения: 894
Здравейте момичета.
Да седна с кафето днес е ден за мързел.
Мамси не се ядосвай щяло да стане.
Хули СТ е номер от Стара Загора
Честито на инениците , който ги има.
Честито и на Френската ни Марина!
Луси приятни дни в  любимата Родопа!
От тел.толкова

# 680
  • София
  • Мнения: 2 673

Ехо, изненадата вече не е тайна. Мила Фло, имаш невероятен мъж, също като теб! Заслужила си си този подарък, а ние само леко помогнахме в коспирацията!  Hug

А ето го и самият подарък.  Симката е правена с телефон. Heart Eyes



Скрит текст:



Чао!  Heart Eyes

# 681
  • София
  • Мнения: 4 179
Прекрасна картина за прекрасен Човек!!!

# 682
  • Мнения: 894
Фло  Hugпрекрасен подарък от любимия си получила, но и ти си прекрасна и го заслужаваш.Браво за идеята и изпълнението! Приятни дни на сеЙо, релаксирай на воля!

# 683
  • Мнения: 18 746
Уау!Няма думи!
Аз чакам да ми се опече яденето и да хапна ,работата после.

# 684
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 916
Фло, подаръкът е страхотен и напълно заслужен. Браво на Маринка за съдействието и пазенето на тайната!
Моят номер все още е в неизвестност и май така ще си остане.
Хули, аз съм с номера, ето го, в случай че някой някъде го публикува СА6070НА

# 685
  • Мнения: 894
Мамси пусни обява в ОЛХ, че си загубила номера. Гледам там обявяват за намерени номера на коли

# 686
  • София
  • Мнения: 5 074
А може и във фейса да публикуваш.

# 687
  • Мнения: 1 250
Привет девойки❤
Фло, чудесен подарък си получила,просто прелест❤💕
Маринка, днес привърших вече и утре сутринта поемам къч София. Доволна съм много и от процедурите и от чудесния персонал , имах удоволствието да ме накапе и малко дъжд. Колко  малко му е нужно на човек да се почувства доволен😄☔😍
На всички ви милички , без изключение чудесен остатък от деня🍀🍀🍀

# 688
  • Мнения: 1 563
Привет и от мен !
Флооооо  Hug направо онемях като видях картината! Толкова си хубавааа ! Много сполучливо нарисувана ! Заслужаваш го ! Браво на твоето момче ! Браво на Маринка , тя е по оригиналните идеи и винаги може да докосне човек до сърцето!

Кари ,радвам се че си доволна и си починала на Банкя !

Аз подготвям багажа за село.

Един поздрав от мен ! Нещо позитивно ,българско ,че ми омръзна по цял ден да слушам само негативи !

http://opoznaybulgaria.com/%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D1%80/%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8F-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3/267/

Приятна вечер  дружки !

# 689
  • Мнения: 239
Здравейте, милимоички! Привет! Салют, и т.н.  и  т.н.............  wavey newsm68 newsm10

Най-после! Най-после внука- Малък Стефчо, намери време и за баба си!  smile3501
Три месеца и половина не съм писала в темата, не съм споделяла нищичко!!! Laughing
Така е, като не си помня "това-онова" и не мога да вляза !  smile3538
За това съм отново "нова-новеничка"! Започвам на чисто!  Joy
Поне можех да ви чета от ДС-вия комп и от новия ми телефон, но за писане от телефона ще почакам, че днес не остана време да ме "свърже" внука и от там!
Ще има "трай бабо....", няма как! Като съм скарана с техниката, така е!  Laughing

С няколко думи- при мен всичко си тече по график. От Клуба и от хорчето сме във ваканция до м.Септември, събираме се само в сряда в Клуба на кафе, чай и сладки приказки. През другите лета ходехме в парка ни, но сега жените не искат защото затвориха и двете барчета в които сядахме на рибка, биричка, картофки, сладолед....... Сега трябва да седим само по пейките, заведения има, но са  далече, на плажната ивица, много вървене има!!! Пък и поставиха тук-там едни химически тоалетни, не ни допадат по ред причини, та така!  #2gunfire

Днес голямата щерка дойде да прави кисели краставички, та и ние с ДС направихме десетина буркана за нас, друго не правим, че не се яде, младите харесват лютеница, апетитка от магазина, компоти никой не търси, купуват си сокове, студен чай.......
Аз харесвам домашно приготвени, ама само за двама души и на нас не ни се прави, пък и всичко купуваме целогодишно, има на магазина!
Та днес, ДС като свари краставичките, запали барбекюто на двора, седнахме под асмата и си направихме разкошен късен обяд- от мастичката..... до сладоледа и динята!  eat
Само Миша липсваше, че беше на работа и зетя- на път. Борко и той работи сезонно, ама днес почиваше! Само ДС, аз и близнаците сме калпазани, без работа!  Joy
Поне ми се напълни къщата и душата! Сега е пълен безпорядък, ама и утре е ден!
Пералнята пере, съдомиялната действа, здраве да е, друго не е важно!

Маринче, честит празник и от мен! Жива-здрава и все такава чаровница да си!  Heart Eyes

Фло, подаръка ти е страхотен, заслужаваш си го!  Heart Eyes

Кари, радвам се, че имаш подобрение и си доволна от почивката!  Heart Eyes


Слагам точка, че стана дълго, утре живот и здраве, пак!  Heart Eyes Hug

Лека, прохладна и приятна лятна вечер, девойки!  newsm10



Общи условия

Активация на акаунт