Смокини в оцет - извайват фигура!

  • 8 661
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
http://www.trio.bg/tseliat-svyat-poludya-po-retsepta-ot-dve-sast … o-topi-mazninite/някой пробвал лие и дали има ефект?

Последна редакция: сб, 11 юни 2016, 16:45 от bubanka

# 1
  • Мнения: X
Смокини киснати в оцет, сутрин (предполагам на гладно)... не ми звучи много добре...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 26 527
Не съм го чувала,но не пречи да го пробвам Thinking

Смокините действат разхлабващо,така че може и да има ефект.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Чела съм,че дамите навремето са пиели на гладно разреден оцет с  вода с цел отслабване,но също така съм чела,че този метод води до язва.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 26 527
И аз съм пила оцет като ученичка,но за кратък период. Нямаше ефект за кг. Знам,че е полезно сутрин да се пие топла вода с 1с.л.ябълков оцет и 1ч.л.мед

# 5
  • Мнения: 3 157
Мда,мерси-най-сигурния начин да си докарам гастрит!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 26 527
Ако го пиеш с вода и мед няма да има проблеми. Но трябва да е домашен ябълков оцет,не от магазина. Има по био магазините,около 5-6лв./л.

# 7
  • Мнения: 15
Като видите "целият свят полудя по...", "учени доказаха...", "инджикитайски диетолози твърдят...", бягайте като дявол от тамян. Всеки може да напише глупост със сложни думички, така че да звучи убедително, не се връзвайте, не си струва да си правите малоумни експерименти с организма. Такива статии са от типа на "Много ефикасно домашно лекарство срещу глаукома - прави се сок от лук, добавя се сапун и се капе по три пъти на ден в очите".  Tired
Иначе казано - не, няма ефект.

# 8
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 796
Като видите "целият свят полудя по...", "учени доказаха...", "инджикитайски диетолози твърдят...", бягайте като дявол от тамян. Всеки може да напише глупост със сложни думички, така че да звучи убедително, не се връзвайте, не си струва да си правите малоумни експерименти с организма. Такива статии са от типа на "Много ефикасно домашно лекарство срещу глаукома - прави се сок от лук, добавя се сапун и се капе по три пъти на ден в очите".  Tired
Иначе казано - не, няма ефект.
#Crazy Sickправа си,но този вариант поне не ми се вижда много нездравословен. Виж,ако се пие оцетът е опасно. Моя съученичка си отиде млада млада с диета с оцет.

Последна редакция: вт, 14 юни 2016, 18:39 от danilu

Общи условия

Активация на акаунт