10 неща с които вашите мъже ви дразнят

  • 11 440
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 116
Мразя , когато съм изблизала цялата къща и вече ми треперят краката да нахлуят баща , син и куче след разходка , да се гонят и крещят из стайте , а после изкъпания любимец да го пуснат без да е подсушен ( справка : Ирландски сетер + стени слонова кост )
Разкошотия - и аз съм го правил - Тя нашта кучка е бяла овчарка, дългокосместа, поне два пъти по голяма от сетера, знаиш какво е интересно

# 91
  • Мнения: 1 001
Ами знаете ли какво е да имате мъж педант?Да ти мрънка постоянно като дърта свекърва по 18 часа в денонощието...
Е не са 18, дори и през почивните дни не мога да ги докарам до толкова  smile3534
PS не съм мАжО на gerik

offtopic А вие давате ли си сметка нас с какво ни дразните (разбирай половинките си)

# 92
  • Мнения: 794
1. Да зарива около ПС-то с всевъзможни опъковки от храна, използвани чаши и да има остатаъци от храна по клавитурата.

2. Много трудно да се реши сам да си глади ризата

3. Когато има съдове за миене, да не тр да му кажа 50 пъти, а сам да се сеща..

4. Да не си хвърля чорапите насред стаята..

5. Да не говори по мобилния в другата стая (да има тайни от мен)

6. Да излиза с определени приятели без мен

7. Сам да отиде да се постриже, когато има нужда , а не аз всеки път да го водя

8. Дразнех се, когато ме обижда..

9. Дразнех се,когато  ми няма доверие..

10. Дразнех се, че за не бях жената на живота му Sad

има и още много, но май не това е темата  Confused

# 93
  • Мнения: 341
Женени сме от малко повече от година и може би затова не ме дразни всичко това, иначе го прави, баш сичкото. Обаче има един номер дето ме нерви много. Включва телевизора на някаква глупава емисия и седне на компютъра да си чете за баскет, като преместя канала протестира защото слушал е това ме вбесява.

# 94
  • Мнения: 1 128
    1 Много ме дразни,4е хар4и мнооооооооооого вода,ама много,а пък тук е една суша последните две години.
    2 Дразни ме ,4е като му звъни 4асовника в 6 и 30 сутринта,не вземе да го изклю4и ами го оставя да си звъни.Веднъж наро4но не го побутнах и избройх над 360 последователни пискания(не се изклю4ва  автомати4но като мине една минута).Накрая пак аз трябваше да го побутна,зада го спре.
    3 Мразя,4е за някои теми е страшен педант(като например 4е дръжката на тигана,когато е на пе4ката е можела да со4и навън защото ако сме имали деца било опасно.Да ама деца все още нямаме).А всъщност е страшно разхвърлян.В неговата стая с обикновеното PC и книгите не моге да се влезе.
    4 Мразя 4е не иска да затвориме терасата и да я използваме за нещо(сега си стой така и не стъпваме там) а пълни къщата с книги,който ве4е не знам къде да слагам.И с някакви техники,който така и не използваме.Държи си дрехите отпреди 15 години,защото можело някой ден за нещо да потрябват,ама питайте ме дали изобщо влиза ве4е в тези дрехи.Ве4е съм му сложла ултиматум(колкото и да не съм 4овек,който да иска да се налага),4е лятото половината от склада който е вкъщи ще хвър4и навън.Бебе 4акаме и ми трябва пространство.
    5 Мразя менюто му да е толкова ограни4ено и постоянно да се 4удя какво да купувам.
    6 Мразя 4е е 4ак такъв домашар.
    7 Дразни ме 4е е 4ак толкова свръхотговорен с ку4ето и не му дава никаква свобода на улицата да си нюшка.Ку4е е все пак.И 4е като го къпе всяка седмица му протърква кожата с тзи 4етири насапунисвания и това търкане.
    8 4е като ми каже 4е е готов да излизаме и аз заставам на вратата се оказва(винаги),4е трябвало да си измие о4илата.
    9 Дразня се като запо4не да се оплаква от мен,за да се майтапи пред нашите или техните,4е съм спала много разхвърляно и за него не оставало място в леглото.Ами да си ляга с мен тогава.
    10 И мнооооого мразя 4е твърди,4е мъжете били по добри шофиори.И 4е като караме с дебелото пълто не сме реагирали бързо при опасности.Ей това много ме нерви,признавам си.
     Има още доста неща за който се сещам ама нали питате само за десет.ИНА4Е КОЛКОТО И ДА НЕ ЛИ4И ОТ ГОРЕНАПИСАНОТО МНОГО СИ МИ Е ДОБРИ4КО МОЕТО МЪЖЛЕ.

# 95
1. Дразни ме, че си бърше мръзните ръце в дрехите и всичките са му на лекета и после се сърди, че няма какво да облече; също така изобщо не внимава като яде и се капе като прасе;
2. Дразни ме, че заспива пред телевизора и после се сърди, че не съм го събудила да си легне и съответно го боли глава/гръб/кръст - а аз няма да ставам по сто пъти на нощ да го будя #2gunfire
3. Дразни ме когато трябва да става преди мен и почва да вдига шум само и само да не мога да спя; да тропа с гардероба;
4. Когато се пръска като луд с парфюм след като се е изкъпал вечер, а пък аз съм си легнала; или сутрин рано - толкова силно, че ме пръска и по мен;
Когато гледа вечер телевизия и звукът е на макс, а почти всички в къщата спят;
5. Когато се развали моята кола и почва да се вайка, че е пълна "кочина";
6. Когато има някакъв проблем - само за това ми говори и аз ако реша да се оплача в същото време - все едно си говоря на задника - изобщо не ме удостоява с внимание;
7. Дразни ме с въпроса - ти пък от какво се изнервяш /живеем с майка му, сестра му и детето й/
8. Дразни ме, че като трябва да ходи/м/ някъде - винаги закъснява, а когато чака някой - се нерви, че другите закъсняват например с 10 минути.
9. Дразни ме, че е наивен и всичките му приятели го въртят както си искат, а когато му кажа нещо против тях и не ми вярва.
10. Да се опитва да лъже като малките деца за дреболии, да ходи с обувки из къщи и всичките неща, които изброихте дотук

Хахахахахаа, като гледам - май мъжлетата ни са еднакви в повечето отношения, но както се казва - ние си ги обичаме такива, каквито са.
Предлагам следващата тема да е - с какво дразня половинката си Joy Joy

# 96
  • София
  • Мнения: 3 390
Мразя да:
1.мълчи и да се прави, че не чува, като го питам нещо.
2.ходи по боксерки вкъщи
3.започва да вечеря без мен
4.взема най-голямата пържола, най-хубавия банан и разни такива
5.ме пита "Е какво толкова са ти направили?!"като се издразня на някой от домашните /свекър,  свекърва, зълва и племенница/
6.да се уригва
7.да псува
8.да не иска поне веднъж да излезем
9.да ми прави забележки, че не гледам добре детето, а той дори не го гушка
10.да "забравя" какво сме говорили и да се налага да му припомням

# 97
  • Мнения: 3 457
ами и аз да се включа:
1.да ми показва коя бил изчукал-е то жена не остана #Cussing out
2.да преиначава нещата
3.винаги той прав-е как пък веднъж не каза "да аз съм виновен"
4.да седне и да разглежда цици по снимки от страници за запознанства
5.като се види с един негов приятел -все едно вижда майка си(не ,все едно вижда цици-големи #Cussing out)
6.да се измъква вместо да ми помогне за нещо свързано с децата
7.да се държи с мен като с дете-забранява ми това ,после онова...
 ...засега толкова Tired

# 98
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
1.Дразни ме,когато хърка.
2.Дразни ме,когато казва,че не му се спи,а заспива на дивана и после вика,защо не ме събуди да си легна,като съм го викала поне 5 пъти междувременно.
3.Дразни ме,когато си хвърля дрехите след работа по дивана и чорапите на пода.
4.Дразни ме,когато се изкъпе и  после не си закачи халата в банята и се налага аз да го нося.
Ами май не са толкова много нещата,които ме дразнят в него(засега) Mr. Green

# 99
Като си сваля чорапирте ги подпъхва под матрака на спалнята на му висят за красота. Еееей, такова чудо не бях виждала и не ще да разбере от дума този човек, че не им е място там мръсните му чорапи. #2gunfire #2gunfire

# 100
  • Мнения: 1 289
Абе да ви кажа от прочетеното до тук,май всички имаме еднакви "прасета" в къщи.Малко или много се дублират нещата,които ни дразнят у "силните"половинки.Май ние сме много по-силни щом ги търпим такива Laughing Аз няма да изброявам недостатъците на моето 110кг."прасе",защото много ще се повтаряме.Е,сигурно и ние си имаме недостатъци,ама гаранция са много по-малко от техните. newsm78

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
1 Мисли си, че всичко знае.
2 Опитва се да ме лъже, ама толкова плоскоооо...примерно защо не е прибрал хляба от масата, а отговора е, че сега щял да го прибере, не че не е искал, просто нещо изникнало и не е могъл в момента, е полудявам като ми ги пуска такива.
3 Прибира се от работа и директно започва да си се занимава с неговите чарколяци.
4 Като го пратя до магазина, се връща след половин - един час.
5 Винаги да закъснява.
6 Да ме пита едно и също нещо по няколко пъти - забравял, не че е забравил, просто не ме слуша, често си говоря сама със себе си явно.
7 Неще да си мие зъбите.
8 Като влезе в банята или до тоалетна не му мърдат около 40мин. вътре.
9 Да си бърка в носа.
10 Да не помага, ако му кажеш 10пъти може и да го свърши, иначе не си мърда пръста.
Абе има още, ама айде другите му ги прощавам.  Wink

# 102
  • Мнения: 2 019
Най- много ме дразни това, че когато е на компютъра ни приема- ни предава Crossing Arms
Peace

# 103
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
1.той винаги знае всичко
2.така бил възпитан(и аз трябва да стана като него Sick)
3.седне ли пред компа-нямам мъж
4.идвам ей сега -в превод 2-6часа по-късно
5.приключвам работа сега и се прибирам.Него го няма поне 3часа след разговора ни #Cussing out
не мога да ги изброя, но въпреки всичките му недостатъци си го обичам

# 104
  • Мнения: 1 909

Прави ми впечатление, че много от вас се ядосват, когато половинката гледа ТВ и сякаш е сляп и глух.
Ми и аз, и мъжът ми сме такива.
Майка ми и баба ми (скоро си бяхме в България, та ми е пресен споменът) например се скъсват да дърдорят по време на новини, на филм...
 #Cussing out #Crazy

Аз мразя, когато сме на вратата и той се сети, че си е забравил я телефон, я ключ, я лула... и почнем да се връщаме  #Crazy

А мъжете ви от какво се дразнят у вас?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт